logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon: Spotkajmy się na Remadays

  PR 23.01.2020, przeczytano 452 razy
ilustracjastrzałka
imagePress C910

Na lutowych Targach Reklamy i Druku RemaDays zaprezentujemy najszybsze na rynku drukarki oraz urządzenie z atrakcyjną funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia – zapowiada Canon Polska. W Strefie Canon nie zabraknie także interesujących pokazów i możliwości spotkania z ekspertami marki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon%3A-spotkajmy-sie-na-remadays,385438,artykul.html

Targi RemaDays to jedna z największych światowych imprez branży reklamowej. Każdego roku wydarzenie przyciąga kilkuset wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 12-14 lutego w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Innowacje dla biur i agencji reklamowych

Wśród wystawców znajdzie się Canon, jeden z czołowych światowych producentów drukarek, który zaprezentuje odwiedzającym kilka swoich nowości. Jedną z nich jest drukarka imagePRESS C165:

– To wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie bogate możliwości druku profesjonalnego z wbudowanymi opcjami łączności, umożliwiającymi integrację z usługami chmurowymi – mówi Michał Młynarczyk, Professional Print Product & Applications Manager w Canon Polska.

ImagePRESS C165 to technologiczna nowość – na rynek polski wprowadzona we wrześniu ubiegłego roku. Urządzenie przeznaczone jest do użytku zwłaszcza w mniejszych i średnich firmach oraz agencjach reklamowych. Wbudowane funkcje, takie jak opcje wykańczania czy obsługa różnych gramatur oraz formatów papieru, pomagają korzystać z urządzenia w warunkach pracy biurowej. Opcje przetwarzania długich arkuszy oraz zaawansowanego zarządzania profilem kolorystycznym, a także niezwykle wysoka jakość obrazu, umożliwiają wykorzystanie imagePRESS C165 także do zastosowań o charakterze profesjonalnym.

Na targach RemaDays będzie można również zapoznać się z funkcjonowaniem rodziny maszyn drukujących imagePress C910, C810 i C710.

– To urządzenia zaprojektowane z myślą o potrzebach dostawców usług druku, wewnętrznych działów reprograficznych, ale też małych i średnich firm, które chcą produkować wewnętrznie personalizowane materiały wysokiej jakości – wyjaśnia Michał Młynarczyk.

Te trzy modele, które według zapewnień producenta osiągają najwyższą na rynku jakość druku przy zachowaniu jednocześnie, kompaktowych rozmiarów. Cała rodzina urządzeń została zaprojektowana z myślą o miesięcznej produkcji do nawet pół miliona stron. Ich konstrukcja została zoptymalizowana w taki sposób, aby ograniczyć okresowe czynności konserwacyjne czy serwisowe.

Duży format innowacji

Canon zapowiada również przedstawienie na targach kilku maszyn z segmentu druku średnio i wielkoformatowego.

– Do plakatów oraz dokumentów specjalistycznych, na przykład map albo planów architektonicznych, pokażemy urządzenia z serii imagePROGRAF. Nowości, jakie pojawią się na targach, to drukarka imagePROGRAF PRO-4100 oraz imagePROGRAF TX-4000 T36 – wylicza Tomasz Miękus, Product Business Developer w Canon Polska.

Drukarka imagePROGRAF PRO-4100 jest profesjonalnym urządzeniem, umożliwiającym drukowanie obrazów
w maksymalnej rozdzielczości 2400 dpi. Z kolei imagePROGRAF TX-4000 T36 to wielofunkcyjna maszyna, dająca możliwość symultanicznego skanowania, kopiowania i drukowania dokumentów.

ilustracjastrzałka

W Strefie Canon nie zabraknie urządzeń do druku w wielkim formacie. Takich, jak drukarka Océ Colorado 1650 z funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia. Dzięki wykorzystaniu unikatowego atramentu UVgel firmy Canon, a także technologii Océ FLXfinish, stanowiącej nowe podejście do utwardzania diodami LED, urządzenie może stworzyć zarówno błyszczące bannery, jak i eleganckie matowe tapety. Aplikacje na dowolnym podłożu mogą być gięte bez ryzyka pękania nadruku. A wszystko to bez zmiany atramentu ani nośnika, co znacząco zwiększa szybkość i łatwość wykorzystania drukarki.

Producent podkreśla także wyjątkowe osiągi nowoczesnych ploterów z rodziny Océ Arizona. Maszyny, które Canon zaprezentuje podczas RemaDays, cechują się łatwością obsługi, niezawodnością, solidnością oraz szybkością do 52,8m² na godzinę, co kluczowe w wykorzystaniu o charakterze profesjonalnym. Ich konstrukcja pozwala drukować na dowolnym nośniku, a dzięki wykorzystaniu najjaśniejszego białego atramentu firmy Océ, plotery Arizona umożliwiają wysokiej jakości wydruki z doskonałym efektem Ich użytkownicy mogą także skorzystać z Océ Touchstone - zintegrowanej technologii wielowarstwowego druku do zastosowań graficznych i dekoracyjnych z możliwością tworzenia efektów teksturowych.

ilustracjastrzałka

Bezpłatna rejestracja online

Tak jak w ubiegłych latach, stoisko tworzone przez Canon Polska na targach RemaDays będzie wyjątkowym połączeniem przestrzeni ekspozycyjnej i produkcyjnej. Odwiedzający będą mogli nie tylko zapoznać się z najnowszymi produktami firmy, ale i prześledzić cały proces druku na różnorodnych nośnikach.

Jak zapowiadają organizatorzy, każdy z klientów będzie mógł samodzielnie sprawdzić nowe zastosowania podłoży i aplikacji, najnowsze trendy w druku czy obecną ofertę tapet Canon. Z przygotowanej ekspozycji będzie można dowiedzieć się, które atramenty zachowują stuletnią trwałość, jak uzyskać eliksir intensywnego wydruku oraz porównać wydruki dokonane w różnych dostępnych technologiach. W Strefie Canon nie zabraknie także ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą z gośćmi wydarzenia.

  • Strefę Canon będzie można znaleźć w hali F na stoisku I 15.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejny triumf Jetpol. Maszyny Azon na Remadays 2020
Dzięki targom RemaDays co roku podwarszawski Nadarzyn na trzy dni zamienia się w stolicę polskiej reklamy. Firma Jetpol już po raz czwarty wzięła udział w tym technologicznym karnawale. Podczas tegorocznej edycji imprezy targowej głównymi gwiazdami na jej stoisku były niezwykle innowacyjne maszyny AZON MATRIX CUBE oraz AZON RAZOR HALE. Pozwalają one spojrzeć na druk reklamowy z...
Sukces Duplo Polska na targach Remadays Warsaw 2020
Broszurowanie, lakierowanie, złocenie i inne procesy introligatorskie w jednym miejscu, a także szereg ciekawych aplikacji wyróżniających produkty, stworzonych przy udziale maszyn z oferty Duplo Polska – to propozycja, jaką przedstawiła ta firma podczas niedawno zakończonych  targów RemaDays Warsaw 2020. Jej oferta spotkała się z ciepłym przyjęciem...
Adam Małysz w Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”
W ramach toczącej się od listopada kampanii „Milka. Sercem z Naszymi” w krakowskim Tesco odbyło się wczoraj wyjątkowe wydarzenie z udziałem Adama Małysza. Konsumenci mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z legendą sportu, wziąć autograf, a nawet podjąć niezwykłe wyzwanie – dzięki specjalnej grze VR spróbować pobić rekord Adama Małysza w...
Startuje Archilab – program edukacyjny dla projektantów i architektów
Jak prowadzić efektywne działania marketingowe pracowni architektonicznej? Którymi kanałami z powodzeniem docierać do klientów na wszystkich etapach współpracy, by w rezultacie stworzyć spójną i rozpoznawalną markę? Swoją wiedzą podzielą się eksperci Homebook.pl w ramach nowego projektu archilab, którego premiera 19 lutego.
Olga Adamkiewicz dołącza do sztabu wyborczego Szymona Hołowni
Olga Adamkiewicz, dotychczas Vice President Investor Relations & Business Development platformy marketingowo-technologicznej Brand New Galaxy (wcześniej CEO), dołączyła do sztabu wyborczego Szymona Hołowni, gdzie jako Szefowa Komunikacji kompleksowo zajmie się realizacją komunikacji kandydata na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764