logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon: Spotkajmy się na Remadays

  PR 23.01.2020, przeczytano 620 razy
ilustracjastrzałka
imagePress C910

Na lutowych Targach Reklamy i Druku RemaDays zaprezentujemy najszybsze na rynku drukarki oraz urządzenie z atrakcyjną funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia – zapowiada Canon Polska. W Strefie Canon nie zabraknie także interesujących pokazów i możliwości spotkania z ekspertami marki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon%3A-spotkajmy-sie-na-remadays,385438,artykul.html

Targi RemaDays to jedna z największych światowych imprez branży reklamowej. Każdego roku wydarzenie przyciąga kilkuset wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 12-14 lutego w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Innowacje dla biur i agencji reklamowych

Wśród wystawców znajdzie się Canon, jeden z czołowych światowych producentów drukarek, który zaprezentuje odwiedzającym kilka swoich nowości. Jedną z nich jest drukarka imagePRESS C165:

– To wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie bogate możliwości druku profesjonalnego z wbudowanymi opcjami łączności, umożliwiającymi integrację z usługami chmurowymi – mówi Michał Młynarczyk, Professional Print Product & Applications Manager w Canon Polska.

ImagePRESS C165 to technologiczna nowość – na rynek polski wprowadzona we wrześniu ubiegłego roku. Urządzenie przeznaczone jest do użytku zwłaszcza w mniejszych i średnich firmach oraz agencjach reklamowych. Wbudowane funkcje, takie jak opcje wykańczania czy obsługa różnych gramatur oraz formatów papieru, pomagają korzystać z urządzenia w warunkach pracy biurowej. Opcje przetwarzania długich arkuszy oraz zaawansowanego zarządzania profilem kolorystycznym, a także niezwykle wysoka jakość obrazu, umożliwiają wykorzystanie imagePRESS C165 także do zastosowań o charakterze profesjonalnym.

Na targach RemaDays będzie można również zapoznać się z funkcjonowaniem rodziny maszyn drukujących imagePress C910, C810 i C710.

– To urządzenia zaprojektowane z myślą o potrzebach dostawców usług druku, wewnętrznych działów reprograficznych, ale też małych i średnich firm, które chcą produkować wewnętrznie personalizowane materiały wysokiej jakości – wyjaśnia Michał Młynarczyk.

Te trzy modele, które według zapewnień producenta osiągają najwyższą na rynku jakość druku przy zachowaniu jednocześnie, kompaktowych rozmiarów. Cała rodzina urządzeń została zaprojektowana z myślą o miesięcznej produkcji do nawet pół miliona stron. Ich konstrukcja została zoptymalizowana w taki sposób, aby ograniczyć okresowe czynności konserwacyjne czy serwisowe.

Duży format innowacji

Canon zapowiada również przedstawienie na targach kilku maszyn z segmentu druku średnio i wielkoformatowego.

– Do plakatów oraz dokumentów specjalistycznych, na przykład map albo planów architektonicznych, pokażemy urządzenia z serii imagePROGRAF. Nowości, jakie pojawią się na targach, to drukarka imagePROGRAF PRO-4100 oraz imagePROGRAF TX-4000 T36 – wylicza Tomasz Miękus, Product Business Developer w Canon Polska.

Drukarka imagePROGRAF PRO-4100 jest profesjonalnym urządzeniem, umożliwiającym drukowanie obrazów
w maksymalnej rozdzielczości 2400 dpi. Z kolei imagePROGRAF TX-4000 T36 to wielofunkcyjna maszyna, dająca możliwość symultanicznego skanowania, kopiowania i drukowania dokumentów.

ilustracjastrzałka

W Strefie Canon nie zabraknie urządzeń do druku w wielkim formacie. Takich, jak drukarka Océ Colorado 1650 z funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia. Dzięki wykorzystaniu unikatowego atramentu UVgel firmy Canon, a także technologii Océ FLXfinish, stanowiącej nowe podejście do utwardzania diodami LED, urządzenie może stworzyć zarówno błyszczące bannery, jak i eleganckie matowe tapety. Aplikacje na dowolnym podłożu mogą być gięte bez ryzyka pękania nadruku. A wszystko to bez zmiany atramentu ani nośnika, co znacząco zwiększa szybkość i łatwość wykorzystania drukarki.

Producent podkreśla także wyjątkowe osiągi nowoczesnych ploterów z rodziny Océ Arizona. Maszyny, które Canon zaprezentuje podczas RemaDays, cechują się łatwością obsługi, niezawodnością, solidnością oraz szybkością do 52,8m² na godzinę, co kluczowe w wykorzystaniu o charakterze profesjonalnym. Ich konstrukcja pozwala drukować na dowolnym nośniku, a dzięki wykorzystaniu najjaśniejszego białego atramentu firmy Océ, plotery Arizona umożliwiają wysokiej jakości wydruki z doskonałym efektem Ich użytkownicy mogą także skorzystać z Océ Touchstone - zintegrowanej technologii wielowarstwowego druku do zastosowań graficznych i dekoracyjnych z możliwością tworzenia efektów teksturowych.

ilustracjastrzałka

Bezpłatna rejestracja online

Tak jak w ubiegłych latach, stoisko tworzone przez Canon Polska na targach RemaDays będzie wyjątkowym połączeniem przestrzeni ekspozycyjnej i produkcyjnej. Odwiedzający będą mogli nie tylko zapoznać się z najnowszymi produktami firmy, ale i prześledzić cały proces druku na różnorodnych nośnikach.

Jak zapowiadają organizatorzy, każdy z klientów będzie mógł samodzielnie sprawdzić nowe zastosowania podłoży i aplikacji, najnowsze trendy w druku czy obecną ofertę tapet Canon. Z przygotowanej ekspozycji będzie można dowiedzieć się, które atramenty zachowują stuletnią trwałość, jak uzyskać eliksir intensywnego wydruku oraz porównać wydruki dokonane w różnych dostępnych technologiach. W Strefie Canon nie zabraknie także ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą z gośćmi wydarzenia.

  • Strefę Canon będzie można znaleźć w hali F na stoisku I 15.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czeka nas kryzys stulecia, jakiego nie widzieliśmy od czasów II WŚ. Analitycy Banku Światowego straszą nas swoimi prognozami. Cóż, koronawirus zbiera swoje żniwo, a gospodarka, podobnie jak ludzie dotknięci chorobą, boryka się z powirusowymi powikłaniami. Jednak nie dotyczy to wszystkich… W czasie gdy inni cierpią katusze, serwis Amazon notuje rekordowe obroty i...
RECMA: Starcom liderem agencji mediowych w Polsce
Międzynadrowowa firma audytorska RECMA opublikowała najnowszy raport  „Overall 2019 Activity Volume” dla najważniejszych rynków światowych, w tym Polski.  Według raportu agencja mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, umocniła się na  pozycji lidera agencji mediowej w Polsce, a Zenith (Publicis Groupe) awansował w rankingu na 4 miejsce.
Covid-19 a zmiany w zachowaniach konsumentów
Pomimo tego, że dla wielu osób pandemia dobiega końca i panuje coraz powszechniejsze poczucie wracania do „normalności”, to nie ulega wątpliwości, że życie codzienne zmieniło się nieodwracalnie. Maciej Nałęcz, analityk sektorowy Santander Bank Polska, wskazuje 3 główne trendy zmian, które już teraz można zauważyć w zachowaniach konsumenckich.
Olympus Imaging funkcjonuje bez utrudnień dla klientów
Niedawno marka Olympus podpisała porozumienie z Japan Industrial Partners dotyczące przeniesienia działalności Olympus Imaging (aparaty fotograficzne i rejestratory dźwięku) do nowej firmy. Użytkownicy produktów tej marki nie powinni martwić się o usługi związane z naprawami gwarancyjnymi, bo te realizowane są w normalnym trybie. Ponadto firma nie zwalnia tempa i intensywnie...
Moniecka Spółdzielnia Mleczarska z nowym logo
Logo Mońki składa się z ilustracji oraz logotypu. Ilustracja przedstawia wypasającą się na łące krowę, co ma wprowadzać szerszy kontekst marki, której produkty są naturalne i wytwarzane według tradycyjnej receptury z regionu Podlasia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764