logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon na targach Poligrafia 2013

  PR 27.04.2013, przeczytano 928 razy

Podczas targów POLIGRAFIA 2013, które odbędą się w dniach 21 – 24 maja br. w Poznaniu, Canon zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku, a także przedstawi trendy i badania dotyczące rynku poligraficznego. Eksperci firmy postarają się zainspirować dostawców druku cyfrowego do wypracowania nowego spojrzenia na branżę poligraficzną oraz wskażą, jak aktywnie wykorzystać inwestycje w rozwój biznesu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-na-targach-poligrafia-2013,18574,artykul.html

Tegoroczne targi to doskonała okazja do wspólnych rozmów na temat obecnej sytuacji rynkowej oraz poszukiwania szans na dalszy rozwój w branży. W tym celu Canon organizuje cykl profesjonalnych warsztatów, podczas których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób wykorzystywać szanse rynkowe oraz efektywnie pozyskiwać klientów.

- Targi POLIGRAFIA 2013 to okazja do rozmów z klientami i przedstawienia najnowszej oferty. Jeśli dodamy do tego cykl szkoleń z udziałem ekspertów Canon i zewnętrznych konsultantów, to okaże się że poznańskie targi to doskonałe miejsce do spojrzenia na własną firmę z nowej, szerszej perspektywy i źródło biznesowej inspiracji” – twierdzi Wojciech Zieliński, Sales Manager, Production Printing.                 

Rynkowe drogowskazy

Podczas targów szerzej zostanie zaprezentowany raport „Insight Report - The Bigger Picture”. Zawiera on opinie klientów nt. wartości druku, oparte na badaniach wśród europejskich profesjonalistów, którzy zaopatrują swoje organizacje w materiały drukowane. Raport m.in. ujawnia, że dostawcy usług druku (Print Service Providers), aby rozwijać swoją działalność powinni położyć nacisk na komunikację ze swoimi klientami, pokazywać zwrot z inwestycji (ROI) w druk i wzmacniać relacje poprzez profesjonalne doradztwo. Zainteresowani treścią Raportu będą mieli okazję, by szczegółowo omówić swoje spostrzeżenia i wnioski podczas jednego ze zorganizowanych seminariów „Czy wiesz czego potrzebuje Twój klient? Oczekiwania klientów względem rynku poligraficznego w oparciu o Insight Report The Bigger Picture.

Optymalizacja druku z wykorzystaniem kontrolera Océ PRISMAsync to temat przewodni kolejnego seminarium. Omówione również zostanie zastosowanie cyfrowych urządzeń rolowych w nowoczesnych drukarniach. Całości dopełnią warsztaty dotyczące Web-to-Print oraz dostosowania kolorów Pantone w urządzeniach cyfrowych, które Canon organizuje wspólnie z firmą PageFlex.

Najnowsze rozwiązania i trendy według Canon

Odwiedzający stoisko będą mieli dostęp do szerokiej gamy innowacyjnych produktów i rozwiązań z zakresu druku profesjonalnego. Canon przedstawi m.in. rodzinę kontrolerów PRISMAsync do przetwarzania pracy w środowisku produkcyjnym. Eksperci zaprezentują zaawansowane rozwiązania, które poprawiają wydajność i rentowność produkcji oraz przykłady zastosowań kontrolerów wśród klientów w całej Europie.

Odwiedzający stoisko Canon będą mieli okazję zapoznać się m.in. z urządzeniem z serii Océ Vario Print DP Line. To zaawansowane rozwiązanie z zakresu biało - czarnego cyfrowego druku oparte jest na technologii Océ DirectPress, która charakteryzuje się wysokim poziomem stabilności i zapewnia uzyskiwanie jednorodnych, wysokiej jakości wydruków wykonywanych na szerokiej gamie różnych mediów. Kolejnym, zaprezentowanym podczas tegorocznych targów urządzeniem będzie Océ VarioPrint 6000 Ultra Line. Te bardzo szybkie, wysokonakładowe drukarki na papier cięty wykorzystują technologię Océ Gemini, która pozwala na dwustronny zadruk w tym samym czasie. Gamę produktów uzupełni wysokonakładowa drukarka Canon imagePRESS C6010s do obsługi kolorowego druku cyfrowego. Urządzenie łączy cyfrowe technologie Canon w zakresie obsługi koloru z innowacyjnym rozwiązaniem obsługi cyklu produkcyjnego w postaci kontrolera Océ PRISMAsync.

Plan seminariów, które odbędą się w dniach 21-23 maja:

  • godz. 11:00 - Czy wiesz czego potrzebuje Twój klient? Oczekiwania klientów względem rynku poligraficznego w oparciu o Insight Report „The Bigger Picture”
  • godz. 12:00 - Optymalizacja druku z Océ PRISMAsync
  • godz. 13:00 - Warsztaty z Web-to-Print
  • godz. 14:00 - Cyfrowe urządzenia rolowe w nowoczesnej drukarni
  • godz. 15:00 - Dostosowywanie kolorów Pantone w urządzeniach cyfrowych


Rozwiązania i produkty firmy Canon będą prezentowane na stoisku 158 w hali nr 5. Szczegółowe informacje na temat targów POLIGRAFIA 2013 są dostępne na stronie: http://poli.mtp.pl/pl/

Źródło: Canon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jedna maszyna, wiele możliwości” – Digital Pro „gwiazdą” webinarium Mark Andy
Niesłabnące zainteresowanie hybrydowymi maszynami tonerowymi Digital Pro skłoniło firmę Mark Andy do poświęcenia temu rozwiązaniu kolejnego wirtualnego spotkania dla swoich klientów. Wydarzenie miało miejsce 16 czerwca br. i zorganizowane zostało tym razem przez północnoamerykański oddział firmy. Webinarium poprowadzili wspólnie Alexander Mercon – Digital Sales Manager Mark...
Janmar Centrum inwestuje w drugą fabrykę opakowań z tektury falistej
Janmar Centrum, producent opakowań z tektury falistej, mający swoją siedzibę w Trzcinicy, w południowo zachodniej Polsce wybuduje drugą fabrykę. Nowa inwestycja powstanie w Strykowie (centralna polska), na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.
Drukarnia Big-Print inwestuje w nowy ploter Sinajet od Grafmasz
Drukarnia BIG-PRINT z siedzibą w Biłgoraju w woj. lubelskim zajmująca się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną i wewnętrzną oraz drukiem cyfrowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jak również chcąc podnieść poziom świadczonych usług drukarnia zdecydowała się na zakup plotera tnąco-bigującego Sinajet 0906MT od polskiego dystrybutora, firmy...
VPK France jest filią VPK Group – rodzinnego przedsiębiorstwa, obecnie przekształcającego się w międzynarodowego, prywatnego dostawcę opakowań, dysponującego ponad 65 zakładami produkcyjnymi w 20 krajach. Mając na uwadze proekologiczne podejście przyświecające jego działalności oraz bliską współpracę z Sun Chemical, kierownictwo firmy podjęło strategiczną...
Nowy ploter Avinci CX3200 firmy Agfa
Avinci CX3200 to nowy ploter sublimacyjny firmy Agfa, pracujący w technologii „z roli na rolę”. Umożliwia bezpośrednie zadrukowywanie szerokiego spektrum podłoży tekstylnych (bazujących na poliestrze) oraz papierów transferowych. Jak podkreśla producent, urządzenie zapewnia wysoką wydajność produkcji przy zachowaniu żywych kolorów i wysokiej jakości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764