logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon na targach Poligrafia 2013

  PR 27.04.2013, przeczytano 903 razy

Podczas targów POLIGRAFIA 2013, które odbędą się w dniach 21 – 24 maja br. w Poznaniu, Canon zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku, a także przedstawi trendy i badania dotyczące rynku poligraficznego. Eksperci firmy postarają się zainspirować dostawców druku cyfrowego do wypracowania nowego spojrzenia na branżę poligraficzną oraz wskażą, jak aktywnie wykorzystać inwestycje w rozwój biznesu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-na-targach-poligrafia-2013,18574,artykul.html

Tegoroczne targi to doskonała okazja do wspólnych rozmów na temat obecnej sytuacji rynkowej oraz poszukiwania szans na dalszy rozwój w branży. W tym celu Canon organizuje cykl profesjonalnych warsztatów, podczas których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób wykorzystywać szanse rynkowe oraz efektywnie pozyskiwać klientów.

- Targi POLIGRAFIA 2013 to okazja do rozmów z klientami i przedstawienia najnowszej oferty. Jeśli dodamy do tego cykl szkoleń z udziałem ekspertów Canon i zewnętrznych konsultantów, to okaże się że poznańskie targi to doskonałe miejsce do spojrzenia na własną firmę z nowej, szerszej perspektywy i źródło biznesowej inspiracji” – twierdzi Wojciech Zieliński, Sales Manager, Production Printing.                 

Rynkowe drogowskazy

Podczas targów szerzej zostanie zaprezentowany raport „Insight Report - The Bigger Picture”. Zawiera on opinie klientów nt. wartości druku, oparte na badaniach wśród europejskich profesjonalistów, którzy zaopatrują swoje organizacje w materiały drukowane. Raport m.in. ujawnia, że dostawcy usług druku (Print Service Providers), aby rozwijać swoją działalność powinni położyć nacisk na komunikację ze swoimi klientami, pokazywać zwrot z inwestycji (ROI) w druk i wzmacniać relacje poprzez profesjonalne doradztwo. Zainteresowani treścią Raportu będą mieli okazję, by szczegółowo omówić swoje spostrzeżenia i wnioski podczas jednego ze zorganizowanych seminariów „Czy wiesz czego potrzebuje Twój klient? Oczekiwania klientów względem rynku poligraficznego w oparciu o Insight Report The Bigger Picture.

Optymalizacja druku z wykorzystaniem kontrolera Océ PRISMAsync to temat przewodni kolejnego seminarium. Omówione również zostanie zastosowanie cyfrowych urządzeń rolowych w nowoczesnych drukarniach. Całości dopełnią warsztaty dotyczące Web-to-Print oraz dostosowania kolorów Pantone w urządzeniach cyfrowych, które Canon organizuje wspólnie z firmą PageFlex.

Najnowsze rozwiązania i trendy według Canon

Odwiedzający stoisko będą mieli dostęp do szerokiej gamy innowacyjnych produktów i rozwiązań z zakresu druku profesjonalnego. Canon przedstawi m.in. rodzinę kontrolerów PRISMAsync do przetwarzania pracy w środowisku produkcyjnym. Eksperci zaprezentują zaawansowane rozwiązania, które poprawiają wydajność i rentowność produkcji oraz przykłady zastosowań kontrolerów wśród klientów w całej Europie.

Odwiedzający stoisko Canon będą mieli okazję zapoznać się m.in. z urządzeniem z serii Océ Vario Print DP Line. To zaawansowane rozwiązanie z zakresu biało - czarnego cyfrowego druku oparte jest na technologii Océ DirectPress, która charakteryzuje się wysokim poziomem stabilności i zapewnia uzyskiwanie jednorodnych, wysokiej jakości wydruków wykonywanych na szerokiej gamie różnych mediów. Kolejnym, zaprezentowanym podczas tegorocznych targów urządzeniem będzie Océ VarioPrint 6000 Ultra Line. Te bardzo szybkie, wysokonakładowe drukarki na papier cięty wykorzystują technologię Océ Gemini, która pozwala na dwustronny zadruk w tym samym czasie. Gamę produktów uzupełni wysokonakładowa drukarka Canon imagePRESS C6010s do obsługi kolorowego druku cyfrowego. Urządzenie łączy cyfrowe technologie Canon w zakresie obsługi koloru z innowacyjnym rozwiązaniem obsługi cyklu produkcyjnego w postaci kontrolera Océ PRISMAsync.

Plan seminariów, które odbędą się w dniach 21-23 maja:

  • godz. 11:00 - Czy wiesz czego potrzebuje Twój klient? Oczekiwania klientów względem rynku poligraficznego w oparciu o Insight Report „The Bigger Picture”
  • godz. 12:00 - Optymalizacja druku z Océ PRISMAsync
  • godz. 13:00 - Warsztaty z Web-to-Print
  • godz. 14:00 - Cyfrowe urządzenia rolowe w nowoczesnej drukarni
  • godz. 15:00 - Dostosowywanie kolorów Pantone w urządzeniach cyfrowych


Rozwiązania i produkty firmy Canon będą prezentowane na stoisku 158 w hali nr 5. Szczegółowe informacje na temat targów POLIGRAFIA 2013 są dostępne na stronie: http://poli.mtp.pl/pl/

Źródło: Canon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Automatyczna linia do oprawy w spiralę zamykaną PBW 580S w firmie Ornavi
Firma Ornavi z siedzibą w Kielcach w województwie świętokrzyskim swoją działalność rozpoczęła w 1994 i od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku poligraficznym świadcząc usługi dla drukarni i agencji reklamowych.
Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub
Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.
Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz
Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.
Webinarium branży poligraficznej. Działalność drukarń w nowej rzeczywistości
Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zaprasza na bezpłatną wideokonferencję pod nazwą #PrintOn WebinAir, która odbędzie się 26.11.2020 o godzinie 10:00.
W co czwartym MŚP z branży poligraficznej wzrósł poziom automatyzacji procesów produkcji w stosunku do ubiegłego roku – wynika z badania Siemens Financial Services. 28 proc. ankietowanych firm zwiększyło także nakłady finansowe na nowoczesny park maszyn i urządzeń, który w znacznym stopniu finansowany jest leasingiem. W efekcie tych działań, 12 proc. przedsiębiorstw...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764