logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon na targach Poligrafia 2013

  PR 27.04.2013, przeczytano 943 razy

Podczas targów POLIGRAFIA 2013, które odbędą się w dniach 21 – 24 maja br. w Poznaniu, Canon zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku, a także przedstawi trendy i badania dotyczące rynku poligraficznego. Eksperci firmy postarają się zainspirować dostawców druku cyfrowego do wypracowania nowego spojrzenia na branżę poligraficzną oraz wskażą, jak aktywnie wykorzystać inwestycje w rozwój biznesu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-na-targach-poligrafia-2013,18574,artykul.html

Tegoroczne targi to doskonała okazja do wspólnych rozmów na temat obecnej sytuacji rynkowej oraz poszukiwania szans na dalszy rozwój w branży. W tym celu Canon organizuje cykl profesjonalnych warsztatów, podczas których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób wykorzystywać szanse rynkowe oraz efektywnie pozyskiwać klientów.

- Targi POLIGRAFIA 2013 to okazja do rozmów z klientami i przedstawienia najnowszej oferty. Jeśli dodamy do tego cykl szkoleń z udziałem ekspertów Canon i zewnętrznych konsultantów, to okaże się że poznańskie targi to doskonałe miejsce do spojrzenia na własną firmę z nowej, szerszej perspektywy i źródło biznesowej inspiracji” – twierdzi Wojciech Zieliński, Sales Manager, Production Printing.                 

Rynkowe drogowskazy

Podczas targów szerzej zostanie zaprezentowany raport „Insight Report - The Bigger Picture”. Zawiera on opinie klientów nt. wartości druku, oparte na badaniach wśród europejskich profesjonalistów, którzy zaopatrują swoje organizacje w materiały drukowane. Raport m.in. ujawnia, że dostawcy usług druku (Print Service Providers), aby rozwijać swoją działalność powinni położyć nacisk na komunikację ze swoimi klientami, pokazywać zwrot z inwestycji (ROI) w druk i wzmacniać relacje poprzez profesjonalne doradztwo. Zainteresowani treścią Raportu będą mieli okazję, by szczegółowo omówić swoje spostrzeżenia i wnioski podczas jednego ze zorganizowanych seminariów „Czy wiesz czego potrzebuje Twój klient? Oczekiwania klientów względem rynku poligraficznego w oparciu o Insight Report The Bigger Picture.

Optymalizacja druku z wykorzystaniem kontrolera Océ PRISMAsync to temat przewodni kolejnego seminarium. Omówione również zostanie zastosowanie cyfrowych urządzeń rolowych w nowoczesnych drukarniach. Całości dopełnią warsztaty dotyczące Web-to-Print oraz dostosowania kolorów Pantone w urządzeniach cyfrowych, które Canon organizuje wspólnie z firmą PageFlex.

Najnowsze rozwiązania i trendy według Canon

Odwiedzający stoisko będą mieli dostęp do szerokiej gamy innowacyjnych produktów i rozwiązań z zakresu druku profesjonalnego. Canon przedstawi m.in. rodzinę kontrolerów PRISMAsync do przetwarzania pracy w środowisku produkcyjnym. Eksperci zaprezentują zaawansowane rozwiązania, które poprawiają wydajność i rentowność produkcji oraz przykłady zastosowań kontrolerów wśród klientów w całej Europie.

Odwiedzający stoisko Canon będą mieli okazję zapoznać się m.in. z urządzeniem z serii Océ Vario Print DP Line. To zaawansowane rozwiązanie z zakresu biało - czarnego cyfrowego druku oparte jest na technologii Océ DirectPress, która charakteryzuje się wysokim poziomem stabilności i zapewnia uzyskiwanie jednorodnych, wysokiej jakości wydruków wykonywanych na szerokiej gamie różnych mediów. Kolejnym, zaprezentowanym podczas tegorocznych targów urządzeniem będzie Océ VarioPrint 6000 Ultra Line. Te bardzo szybkie, wysokonakładowe drukarki na papier cięty wykorzystują technologię Océ Gemini, która pozwala na dwustronny zadruk w tym samym czasie. Gamę produktów uzupełni wysokonakładowa drukarka Canon imagePRESS C6010s do obsługi kolorowego druku cyfrowego. Urządzenie łączy cyfrowe technologie Canon w zakresie obsługi koloru z innowacyjnym rozwiązaniem obsługi cyklu produkcyjnego w postaci kontrolera Océ PRISMAsync.

Plan seminariów, które odbędą się w dniach 21-23 maja:

  • godz. 11:00 - Czy wiesz czego potrzebuje Twój klient? Oczekiwania klientów względem rynku poligraficznego w oparciu o Insight Report „The Bigger Picture”
  • godz. 12:00 - Optymalizacja druku z Océ PRISMAsync
  • godz. 13:00 - Warsztaty z Web-to-Print
  • godz. 14:00 - Cyfrowe urządzenia rolowe w nowoczesnej drukarni
  • godz. 15:00 - Dostosowywanie kolorów Pantone w urządzeniach cyfrowych


Rozwiązania i produkty firmy Canon będą prezentowane na stoisku 158 w hali nr 5. Szczegółowe informacje na temat targów POLIGRAFIA 2013 są dostępne na stronie: http://poli.mtp.pl/pl/

Źródło: Canon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe trendy - kalendarze trójdzielne 2022
Kalendarze trójdzielne - na miarę możliwości czy na miarę wyobraźni? Niewątpliwym trendem na kolejny rok są kalendarze niestandardowe! Przy aktualnych możliwościach produkcyjnych, prostokąty i klasyczne formaty wydają się być bardzo zwyczajne. Nadszedł czas na wyznaczenie nowego kierunku i kreowanie nowych standardów kalendarzy trójdzielnych.
Pięć nagród Worldstar dla rozwiązań opakowaniowych firmy Stora Enso
Stora Enso otrzymała pięć nagród (w czterech różnych kategoriach) w najnowszej edycji konkursu WorldStar, organizowanego dorocznie przez Światową Organizację Opakowań. Jak podkreśla firma, wszystkie wyróżnione projekty opakowań są proekologiczne i zostały wykonane z odnawialnych materiałów bazujących na włóknach drzewnych.
DS Smith przyspiesza działania na rzecz ograniczania emisji dwutlenku węgla, aby osiągnąć cel 1,5°C
Po ogłoszonej w 2021 r. strategii osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r., DS Smith zobowiązał się dziś do kolejnych kroków w kierunku redukcji emisji CO2. Wiodący dostawca przyjaznych środowisku opakowań z tektury falistej dostosuje swoje działania do globalnego celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie wzrostu temperatury o 1,5°C. Plan działań na...
HP Latex wypływa na głębokie wody
W drugi weekend stycznia w Deepspot w Mszczonowie, nurkowie jak i osoby nie uprawiające tego sportu, miały okazję zobaczyć podwodne kreacje wydrukowane na HP Latex. Prace zostały stworzone przez najbardziej uznanych polskich fotografów podwodnych, takich jak Piotr Stós, Irena Stangierska czy Wojciech Pudlarz. Jednak najciekawsze jest otoczenie w jakim zawisły zdjęcia...
Drukarnia Hedom – 100 lat tradycji i nowa maszyna Duplo
100-letnia tradycja, tysiące wydruków dziennie, kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy – to tylko niektóre elementy, charakteryzujące drukarnię Hedom z Krosna. Inwestycje w maszyny usprawniające procesy produkcyjne to jeden z priorytetów tego prężnie działającego zakładu poligraficznego. Jednym z ostatnich zakupów firmy jest system...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764