logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon Polska wydaje poradnik poświęcony systemom druku

  PR 25.06.2020, przeczytano 585 razy
ilustracjastrzałka

Nowoczesne środowisko druku, bezpieczeństwo sieci oraz platformy chmurowe - to kwestie, które zmieniają polskie firmy. Jak nie zagubić się w skomplikowanym świecie nowych technologii i efektywnie przeprowadzić cyfrową transformację biznesu? - Wszystko rozpoczyna wybór dostawcy usług IT - przekonują eksperci Canon Polska w wydanym e-booku, w którym dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-polska-wydaje-poradnik-poswiecony-systemom-druku,387545,artykul.html

Od kilku lat transformacja cyfrowa jest silnym trendem w globalnej gospodarce. Jednak dziś, wraz ze zmianą technologiczną, dokonuje się także istotna zmiana na polu kontaktów biznesowych. Efektywna współpraca z dostawcą oraz wybór właściwego opiekuna handlowego stają się równie istotne, co implementacja w firmie odpowiednich rozwiązań technicznych.

- Obserwujemy rynek i wiemy, że zmieniający się świat wymaga przede wszystkim objaśnienia. Dlatego stawiamy na edukację. Zależy nam na tym, bo świadomy klient oznacza dużo lepszą współpracę. Z obu stron - mówi Michał Łepkowski, B2B Sales & Marketing Director w Canon Polska. - Taką edukacyjną rolę pełni wydany właśnie przez producenta internetowy poradnik na temat właściwego wyboru dostawcy rozwiązań IT. – Wiedza i doświadczenie, którymi się dzielimy, to pierwszy krok w cyfrowej transformacji firmy. Staramy się, aby nasi obecni i potencjalni klienci postrzegali nas nie tylko jako producenta sprzętu i dostawcy rozwiązań, ale również jako partnera w biznesie – dodaje.

Konkretna wiedza rynkowa w trzech częściach

E-book, zatytułowany „Wybór dostawcy rozwiązań druku. Wyzwania działów IT” składa się z trzech części. Pierwsza z nich, „Aspekty technologiczne parku maszynowego”, odpowiada między innymi na pytania związane z bezpieczeństwem technologicznym. - Niezabezpieczone urządzenia wielofunkcyjne narażają całą połączoną z nimi infrastrukturę IT na złośliwe ataki przez niewidoczne "tylne drzwi" - piszą autorzy publikacji. Dlatego, projektując środowisko druku, należy kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo. Eksperci Canon Polska publikują konkretną listę newralgicznych miejsc oraz przekonują, dlaczego warto brać pod uwagę rozwiązania chmurowe.

Drugi rozdział e-booka, „Ciągłość działania biznesu na poziomie systemów druku”, dotyczy między innymi zagadnienia usług MPS (Managed Print Services - pakiet usług zapewniających optymalizację kosztów druku, zwiększających dostępność urządzeń oraz zmniejszających ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych firmowych). Autorzy publikacji udostępniają w nim pełną listę usług i narzędzi, które powinien zapewnić potencjalny dostawca MPS.

Trzecia część, „Efektywna współpraca z dostawcą rozwiązań druku i opiekunem handlowym” odpowiada na szereg pytań dotyczących partnerstwa na linii producent-klient. Czego firmy mogą oczekiwać od dostawcy? Czy współpraca powinna dotyczyć jedynie zakresu produktów i ich funkcjonalności? Być może warto rozszerzyć ją o pakiet usług serwisowych oraz opieki związanej z prowadzeniem projektu, doradztwem i realizacją samego wdrożenia technicznego?

- E-book, którym dzielimy się z klientami, zawiera skondensowaną wiedzę, zgromadzoną na podstawie wielu lat doświadczenia. To konkretna wiedza rynkowa, którą trudno znaleźć gdzie indziej, na przykład wpisując poszczególne zagadnienia w wyszukiwarkę – przekonuje Michał Łepkowski.

Kto powinien sięgnąć po e-booka?

Publikacja powstała na podstawie wieloletnich doświadczeń ekspertów technicznych i handlowych Canon Polska. Zawarta w niej wiedza jest zatem bezpośrednią odpowiedzią na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

- Naszego nowego e-booka adresujemy między innymi do działów IT oraz szefów firm, przechodzących obecnie transformację cyfrową – informują autorzy. Ale nie tylko. - Zawarte w nim informacje polecamy każdemu, kogo interesują tematy wejścia biznesu w cyfrową przyszłość – dodają przedstawiciele Canon Polska.

  • E-book można bezpłatnie pobrać TUTAJ.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wdrożenie bezprocesowych płyt Agfa Eclipse w drukarni Kandrup
Duńska drukarnia Kandrup była jednym z pierwszych europejskich użytkowników nowych bezprocesowych płyt Eclipse firmy Agfa. Już wkrótce po wdrożeniu odnotowała liczne korzyści związane z wykorzystywaniem tych proekologicznych materiałów eksploatacyjnych w codziennej produkcji: większą czystość maszyny drukującej, wysoki kontrast obrazu czy odporność płyt...
API Folie Polska podsumowuje udany dla firmy rok 2020
Zmiany właścicielskie, modyfikacja portfolio, przejęcie kompleksowej obsługi rynku niemieckiego, nowe inwestycje sprzętowe, kolejne wdrożenia i pozyskani klienci z Polski oraz z zagranicy – to najkrótsze podsumowanie działalności polskiego oddziału API Foilmakers w minionym roku. Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca API Folie Polska przyznaje, że był on dla...
Współpraca Digiprint i HP PWP
Na koniec 2020r. firma Digiprint oraz HP nawiązały współpracę w zakresie prowadzenia sprzedaży segmentu maszyn HP Page Wide. Tym samym, uzupełnione zostało portfolio maszyn cyfrowych Digiprint o wysokowydajne rolowe maszyny inkjetowe.
Konkurs na okładkę w technologii 3D Touch: wyniki
21 grudnia 2020 r. drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta ogłosiły wyniki Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród setki nadesłanych projektów wybrano 8, ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. złotych.
Canon: 2021 rokiem personalizacji, dekoracji wnętrz i digitalizacji dokumentów
Zmiana systemu pracy, postępująca personalizacja druku i coraz większy nacisk na intuicyjność urządzeń. To według ekspertów Canon Polska trendy i wyzwania, jakich w 2021 roku należy spodziewać się w branży druku. W prognozach mówi się też o dobrej sytuacji rynku dekoracji wnętrz, która będzie miała spory wpływ na kondycję polskiej poligrafii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764