logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon Polska wydaje poradnik poświęcony systemom druku

  PR 25.06.2020, przeczytano 322 razy
ilustracjastrzałka

Nowoczesne środowisko druku, bezpieczeństwo sieci oraz platformy chmurowe - to kwestie, które zmieniają polskie firmy. Jak nie zagubić się w skomplikowanym świecie nowych technologii i efektywnie przeprowadzić cyfrową transformację biznesu? - Wszystko rozpoczyna wybór dostawcy usług IT - przekonują eksperci Canon Polska w wydanym e-booku, w którym dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-polska-wydaje-poradnik-poswiecony-systemom-druku,387545,artykul.html

Od kilku lat transformacja cyfrowa jest silnym trendem w globalnej gospodarce. Jednak dziś, wraz ze zmianą technologiczną, dokonuje się także istotna zmiana na polu kontaktów biznesowych. Efektywna współpraca z dostawcą oraz wybór właściwego opiekuna handlowego stają się równie istotne, co implementacja w firmie odpowiednich rozwiązań technicznych.

- Obserwujemy rynek i wiemy, że zmieniający się świat wymaga przede wszystkim objaśnienia. Dlatego stawiamy na edukację. Zależy nam na tym, bo świadomy klient oznacza dużo lepszą współpracę. Z obu stron - mówi Michał Łepkowski, B2B Sales & Marketing Director w Canon Polska. - Taką edukacyjną rolę pełni wydany właśnie przez producenta internetowy poradnik na temat właściwego wyboru dostawcy rozwiązań IT. – Wiedza i doświadczenie, którymi się dzielimy, to pierwszy krok w cyfrowej transformacji firmy. Staramy się, aby nasi obecni i potencjalni klienci postrzegali nas nie tylko jako producenta sprzętu i dostawcy rozwiązań, ale również jako partnera w biznesie – dodaje.

Konkretna wiedza rynkowa w trzech częściach

E-book, zatytułowany „Wybór dostawcy rozwiązań druku. Wyzwania działów IT” składa się z trzech części. Pierwsza z nich, „Aspekty technologiczne parku maszynowego”, odpowiada między innymi na pytania związane z bezpieczeństwem technologicznym. - Niezabezpieczone urządzenia wielofunkcyjne narażają całą połączoną z nimi infrastrukturę IT na złośliwe ataki przez niewidoczne "tylne drzwi" - piszą autorzy publikacji. Dlatego, projektując środowisko druku, należy kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo. Eksperci Canon Polska publikują konkretną listę newralgicznych miejsc oraz przekonują, dlaczego warto brać pod uwagę rozwiązania chmurowe.

Drugi rozdział e-booka, „Ciągłość działania biznesu na poziomie systemów druku”, dotyczy między innymi zagadnienia usług MPS (Managed Print Services - pakiet usług zapewniających optymalizację kosztów druku, zwiększających dostępność urządzeń oraz zmniejszających ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych firmowych). Autorzy publikacji udostępniają w nim pełną listę usług i narzędzi, które powinien zapewnić potencjalny dostawca MPS.

Trzecia część, „Efektywna współpraca z dostawcą rozwiązań druku i opiekunem handlowym” odpowiada na szereg pytań dotyczących partnerstwa na linii producent-klient. Czego firmy mogą oczekiwać od dostawcy? Czy współpraca powinna dotyczyć jedynie zakresu produktów i ich funkcjonalności? Być może warto rozszerzyć ją o pakiet usług serwisowych oraz opieki związanej z prowadzeniem projektu, doradztwem i realizacją samego wdrożenia technicznego?

- E-book, którym dzielimy się z klientami, zawiera skondensowaną wiedzę, zgromadzoną na podstawie wielu lat doświadczenia. To konkretna wiedza rynkowa, którą trudno znaleźć gdzie indziej, na przykład wpisując poszczególne zagadnienia w wyszukiwarkę – przekonuje Michał Łepkowski.

Kto powinien sięgnąć po e-booka?

Publikacja powstała na podstawie wieloletnich doświadczeń ekspertów technicznych i handlowych Canon Polska. Zawarta w niej wiedza jest zatem bezpośrednią odpowiedzią na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

- Naszego nowego e-booka adresujemy między innymi do działów IT oraz szefów firm, przechodzących obecnie transformację cyfrową – informują autorzy. Ale nie tylko. - Zawarte w nim informacje polecamy każdemu, kogo interesują tematy wejścia biznesu w cyfrową przyszłość – dodają przedstawiciele Canon Polska.

  • E-book można bezpłatnie pobrać TUTAJ.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020 w Arctic Paper Kostrzyn
Krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020 rozpoczęła niedawno pracę w zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową  pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie  – maszyna oferuje...
Koenig & Bauer Live: Druk działa również online
Koenig & Bauer osiąga na koniec swoich pierwszych całkowicie wirtualnych targów dodatni bilans. Pod tytułem "Koenig & Bauer LIVE" producent maszyn drukujących zaprezentował od 16 do 25 czerwca nowości produktowe, zastosowania cyfrowe i nowe rozwiązania serwisowe dla przemysłu poligraficznego. W codziennych sekwencjach pokazów internetowych partnerzy,...
Targi stają się cyfrowe: firma Koenig & Bauer w dniach od 16. do 25. czerwca 2020 prezentuje na żywo ekskluzywne nowości produktowe, kompletny workflow dla produkcji opakowań oraz wiele dalszych innowacji opracowanych z myślą o przemyśle poligraficznym. Transmisja typu streaming prowadzona każdego dnia roboczego na stronie internetowej Koenig & Bauer prezentować będzie...
L/M/B Druck Louko inwestuje w kolejną Rapide 106
W połowie maja w firmie Louko z siedzibą w Norymberdze rozpoczęła się instalacja maszyny Rapida 106 z pięcioma zespołami drukującymi, wieżą lakierującą oraz wyposażeniem hybrydowym umożliwiającym uszlachetnianie zarówno farbami konwencjonalnymi, jak i UV. Nowoczesna, wysokowydajna maszyna B1 jest uzupełnieniem dziewięciokolorowej maszyny Rapida 106  wyposażonej w...
30 czerwca odbędzie się wirtualna premiera serii Ricoh Pro C5300s. Podczas wydarzenia eksperci firmy pokażą, w jaki sposób najnowsze systemy produkcyjne Ricoh pozwalają przystosować się do zmian, których wejście przyśpieszyła pandemia COVID-19. Przedstawią, jak te premierowe rozwiązania umożliwiają uzyskanie większej elastyczności w działaniu i szybsze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764