logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon poszerza ofertę druku biurowego: bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój

  PR 20.06.2023, przeczytano 753 razy
ilustracjastrzałka

Firma Canon Europe ogłasza odświeżenie swojej wielokrotnie nagradzanej gamy urządzeń wielofunkcyjnych i jednofunkcyjnych imageRUNNER oraz imageRUNNER ADVANCE DX. Dzięki rozszerzonemu portfolio, marka może zaoferować swoim klientom jeszcze lepszą ofertę z modyfikacjami takimi jak wyższy standard funkcji bezpieczeństwa, niższe zużycie energii i redukcja ilości odpadów styropianowych w opakowaniach. Urządzenia drukujące imageRUNNER i imageRUNNER ADVANCE DX, zaprojektowane z myślą o zmieniających się potrzebach firm, zawierają również narzędzia wspierające współpracę hybrydową.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-poszerza-oferte-druku-biurowego%3A-bezpieczenstwo-i-zrownowazony-rozwoj,400459,artykul.html

Zmniejszenie wpływu na środowisko

Odświeżone portfolio zostało zaprojektowane z myślą o zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko – m.in. poprzez redukcję wartości typowego zużycia energii elektrycznej (TEC) nawet o 16% w porównaniu z poprzednimi modelami. Urządzenia i części zostały również skonstruowane tak, aby działały dłużej, co pomoże klientom zmaksymalizować czas pracy bez przestojów, jednocześnie ograniczając liczbę wizyt w serwisie i wpływ firmy na środowisko.  Dodatkowo, w celu ograniczenia odpadów jednorazowego użytku, zredukowana została liczba stosowanych opakowań styropianowych i zaczęto zastępować je nadającym się do recyklingu kartonem.

Bezpieczeństwo na każdym etapie

Zaktualizowane rozwiązania imageRUNNER i imageRUNNER ADVANCE DX obejmują funkcjonalności ochrony urządzeń, danych i sieci w celu zapewnienia bezpieczeństwa na każdym etapie cyklu życia dokumentu. Najnowsze oprogramowanie zabezpieczające zapewnia kompleksową ochronę, a obie serie obsługują szyfrowane udostępnianie plików, z obsługą TLS1.3, WPA3 i SMB 3.1.1, a najnowsze modele imageRUNNER ADVANCE DX korzystają ze zgodnych z certyfikatem FIPS 140-3* wydajnych metod szyfrowania.

Wszystkie urządzenia w zaktualizowanym portfolio obejmują również uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a także wdrażają bardziej rygorystyczne zasady dotyczące haseł w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Ochronę przed złośliwymi cyberatakami wprowadza również wizualizacja statusu bezpieczeństwa urządzenia, która umożliwia firmom uzyskanie lepszego wglądu w procesy i zwiększoną transparentność. Odświeżone serie produktów są również wspierane przez narzędzie Security Settings Navigator, które pozwala użytkownikom na zastosowanie optymalnych ustawień sieciowych wymaganych dla różnych środowisk, bez potrzeby korzystania z pomocy ekspertów ds. bezpieczeństwa.

Wydajność i współpraca w pracy hybrydowej

Urządzenia Canon umożliwiają firmom optymalizację pracy zdalnej i hybrydowej dzięki uniFLOW Online. To wielokrotnie nagradzane chmurowe rozwiązanie zarządzania drukiem pozwala użytkownikom pracować inteligentniej i szybciej. Całym środowiskiem drukowania można zarządzać za pośrednictwem chmury, kontrolując w ten sposób dostęp i zwiększając bezpieczeństwo dokumentów.

W celu zwiększenia produktywności, seria imageRUNNER ADVANCE DX 8900 oferuje szeroką gamę opcji finishingu, które zapewniają profesjonalną jakość produktu. Dzięki temu firmy mogą zyskać niektóre funkcjonalności produkcji materiałów marketingowych lub komunikacji biznesowej bez konieczności korzystania z pomocy zewnętrznej drukarni i przy zachowaniu pełnej kontroli nad swoimi dokumentami.

Marc Bory, Vice President, Head of DP&S Marketing and Innovation mówi:

- Ponieważ świat pracy wciąż ewoluuje, tak samo musi rozwijać się wspierająca go technologia. Aktualizacje naszych wiodących urządzeń imageRUNNER i imageRUNNER ADVANCE DX są częścią rozszerzenia naszej oferty. To nie tylko możliwość pracy z dokumentami w bezpieczny sposób, przy stałym podłączeniu do sieci, ale również ich sprawne udostępnianie. Dodatkowymi korzyściami są działania poczynione w kierunku redukcji emisji CO2 i zużycia energii. Ponieważ wiele firm na stałe wdraża hybrydowy model pracy, kluczowe jest również zagwarantowanie, że ich procesy są wspierane przez najlepszą możliwą technologię. Nasze wysokiej jakości, niezawodne urządzenia są sercem naszego ekosystemu usług transformacji cyfrowej – struktury, której używamy do tworzenia niestandardowych pakietów sprzętu, oprogramowania i usług, które umożliwiają naszym klientom przeniesienie strategii transformacji cyfrowej na wyższy poziom.

Najważniejsze cechy

imageRUNNER ADVANCE DX C3900 series, 4900 series, C259/C359 series, 529/619/719 series, 6980i and 8900 series:

 • Automatyczne odzyskiwanie system z zapasowej kopii oprogramowania układowego
 • Certyfikat FIPS 140 3
 • Obsługa TLS1.3 i SMB 3.1.1 oraz WPA3 (WSZYSTKIE URZĄDZENIA) z dodanym modułem TPM 2.0 dla serii DX C359/C259 i DX 719/619/529
 • Bezpieczna wizualizacja stanu
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe zdalnego interfejsu użytkownika i bardziej rygorystyczne zasady dotyczące haseł
 • Nawigator bezpieczeństwa

imageRUNNER C3326i i seria 2900:

 • Automatyczne odzyskiwanie systemu
 • Obsługa TLS1.3 i SMB 3.1.1
 • Obsługa WPA3
 • Opcjonalna pamięć masowa SSD
 • Wizualizacja bezpiecznego stanu
 • Zdalne uwierzytelnianie dwuskładnikowe i bardziej rygorystyczne zasady dotyczące haseł
 • Nawigator zapezpieczeń

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

Dodatkowe informacje:

*Weryfikacja w toku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764