logo
WIADOMOŚCI

Canon prezentuje system druku Imagepress C650

Mateusz Zawiślak  PR 13.03.2017, przeczytano 571 razy
ilustracjastrzałka
Canon prezentuje system druku Imagepress C650

Canon rozszerza swoją flagową serię wszechstronnych systemów druku o model imagePRESS C650. Nowe urządzenie pozwala drukować z szybkością 65 stron na minutę, oferując wewnętrznym działom reprograficznym, agencjom kreatywnym oraz drukarniom cyfrowym możliwość produkcji jeszcze bardziej specjalistycznych materiałów. imagePRESS C650 oferuje także rozbudowane opcje finiszingu oraz możliwość łatwej integracji z każdym środowiskiem druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-prezentuje-system-druku-imagepress-c650,31783,artykul.html

Nowe urządzenie zaprojektowano na tej samej platformie co wprowadzony do sprzedaży we wrześniu 2016 r. model imagePRESS C850. Najnowszy model łączy w sobie wszechstronne możliwości druku wysokiej jakości z wydajnością i niezawodnością – charakterystyczne dla serii C850 w segmencie 65 stron na minutę – dając jednocześnie więcej profesjonalnych opcji obróbki końcowej materiałów.

Peter Wolff, dyrektor grupy druku produkcyjnego, Canon Europe, powiedział: - Korporacyjne działy reprograficzne i mniejsi dostawcy usług druku, którzy do tej pory skupiali się na produkcji mniej skomplikowanych dokumentów, mogą wykorzystać imagePRESS C650 do produkcji profesjonalnych materiałów marketingowych, takich jak katalogi, broszury i korespondencja bezpośrednia, a także dwustronne banery czy koperty.

- Dla klientów tego typu coraz większe znacznie ma również spójność przekazu marki, która przejawia się np. w precyzyjnym zarządzaniu kolorami na wydrukach. Te ewoluujące potrzeby stworzyły popyt na urządzenie produkcyjne klasy podstawowej, które łączą się bezpośrednio z innymi systemami klienta i są dostępne w przystępnej cenie tak, aby produkcja wysokiej jakości materiałów była dla nich opłacalna. imagePRESS C650 to rozwiązanie, które odpowiada dokładnie na te potrzeby – dodaje Peter Wolff.

Dostępne w imagePRESS C650 opcje wykończeniowe to m.in. trymer do przycinania broszur, moduł do składania papieru i wstawiania stron, finiszer broszurujący, dziurkacz z możliwością bigowania oraz zszywacz. Urządzenie umożliwia także dwustronny druk banerów, zwiększając wydajność produkcji na długich arkuszach.

Co ważne, wsparcie zaawansowanych kontrolerów druku (w tym PRISMAsync oraz nowego EFI Fiery imagePRESS Server H300) sprawia, że nowy model imagePRESS daje możliwości elastycznego zarządzania przepływem pracy dla klientów z branży drukarskiej. Z kolei z myślą o środowiskach biurowych, które produkują głównie profesjonalną dokumentację do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, imagePRESS C650 pozwala integrować się z istniejącymi systemami za pośrednictwem kontrolera Canon imagePRESS Printer. Urządzenie współpracuje także bezproblemowo z biurowymi systemami zarządzającymi przepływem pracy, takimi jak uniFLOW, wykorzystując standard Multi-functional Embedded Application Platforms (MEAPs).

- Wprowadzając imagePRESS C650 chcemy umożliwić użytkownikom biurowym produkcję nowych rodzajów materiałów wysokiej jakości, a także podnieść jakość wydruków mających zastosowanie w tradycyjnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej – powiedział Nick Klitsie, dyrektor ds. sprzedaży, Document Solutions. - To duży krok naprzód dla klientów działających w tym środowisku, którzy dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji wykończeniowych z pewnością rozwiną swój potencjał biznesowy o bardziej profesjonalne i różnorodne zastosowania druku.

- Teraz w zasięgu użytkowników jest jeszcze więcej możliwości rozwoju i dywersyfikacji kluczowych obszarów działalności o nowe kanały sprzedażowe. To z kolei daje realną możliwość pozyskania nowych klientów. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i współpracujemy z nimi, aby wspierać ich działalność biznesową w obliczu nowych wyzwań rynkowych. Wprowadzenie do oferty nowego urządzenia imagePRESS to doskonały przykład na to, jak odpowiadamy na zapotrzebowanie rynkowe, rozszerzając zakres zastosowań uznanej już technologii - podsumował Peter Wolff.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Heidelberg prezentuje nową cyfrową maszynę - Versafire EV
Heidelberg oferuje nowy cyfrowy system produkcyjny Versafire EV (elektrofotografia i wszechstronność), który umożliwia klientom kreatywne zastosowania i rozszerzanie modeli biznesowych.
12 kwietnia br. w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi odbędzie się kolejna edycja konferencji Meet Kodak Polska. Od 12 lat jest ona stałym elementem kalendarza wydarzeń dla branży poligraficznej w Polsce, gromadząc dziesiątki uczestników – przedstawicieli drukarń, zleceniodawców i agencji reklamowych. Również w tym roku firma Kodak Polska zapowiada ciekawy program merytoryczny tego spotkania, ...
Krzysztof Malec dołączył do zespołu ABC/Allied Pressroom Products Europe
Z początkiem marca br. struktury techniczno-handlowe ABC/Allied Pressroom Products Europe wzmocnił Krzysztof Malec, który objął w firmie stanowisko Sales Executive. Odpowiada za sprzedaż i wsparcie dla polskich klientów z segmentu druku offsetowego, zarówno arkuszowego jak i zwojowego.
Canon podczas Cutting Edge
W dniach 13-15 marca 2018 r. w ośrodku Customer Experience Center w Venlo w Holandii odbyła się druga edycja wydarzenia Cutting Edge, podczas którego zaprezentowane zostały najnowsze innowacje w zakresie rozwiązań do cyfrowego druku na papier cięty.
Accurio Press C3070/3080: Nowość Konica Minolta
Konica Minolta wprowadziła serię urządzeń Accurio Press C3070/3080 do kolorowego druku cyfrowego, przeznaczoną dla drukarni, centralnych działów reprograficznych (CRD), agencji reklamowych oraz wysokonakładowych środowisk biurowych. Nowe maszyny, wyposażone w wiele funkcji przeznaczonych do finishingu wydruków, są kompatybilne z debiutującym niedawno inteligentnym modułem zarządzania k...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone