logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon zapowiada udział w targach drupa 2024

  PR 27.03.2024, przeczytano 487 razy
ilustracja

Pod hasłem „The Power to Move” firma Canon zaprezentuje na targach drupa 2024 szereg innowacji technologicznych, usług wsparcia, a także różnorodnych koncepcji współpracy z klientami. Pokazom na stoisku Canon będą towarzyszyć zespoły ekspertów, a wszelkie aktywności podejmowane przez firmę w trakcie targów drupa 2024 pomogą zrozumieć jak rozwiązania z obszaru druku zmieniają funkcjonowanie biznesu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-zapowiada-udzial-w-targach-drupa-2024,403634,artykul.html

Prezentacje obejmą pełne portfolio technologii druku produkcyjnego firmy Canon, które zawiera m.in.: arkuszowe maszyny atramentowe i tonerowe, szybkie linie produkcyjne do druku atramentowego, plotery płaskie i rolowe do druku wielkoformatowego oraz cyfrowe urządzenia do druku etykiet i opakowań.

Symulując rzeczywiste operacje, kompleksowe rozwiązania produkcyjne połączą rozwiązania Canon w zakresie produktywności przepływu pracy, podłoży i urządzeń z rozwiązaniami do przetwarzania wstępnego i końcowego ponad dziesięciu partnerów technologicznych.

Odwiedzający będą mogli poznać wiele kreatywnych i komercyjnych możliwości cyfrowego druku na żądanie poprzez historie klientów firmy, innowacyjne aplikacje i modele biznesowe.

ilustracjastrzałka

W centrum stoiska Canon o powierzchni 4 600 m2 powstanie specjalna strefa „Core” – w której będzie można się przekonać jak druk wpływa na emocje, jak realizowane dzięki niemu rozwiązania wzbogacają życie i zmieniają biznes. Będzie to okazja, aby poznać firmę Canon z mniej znanej strony i przekonać się, że kontakt z drukiem może być pasjonującym doświadczeniem.

Technologie Canon zostaną zaprezentowane według sektorów branżowych: na stoiskach zobaczymy urządzenia do druku komercyjnego, druku książek, druku wspierającego komunikację marketingową (direct mail i sprzedaż detaliczną), a także do druku etykiet i opakowań, dekoracji wnętrz, druku wewnętrznego i CAD.

Odwiedzający stoisko Canon będą mogli zapoznać się z szeroką gamą aplikacji, które odzwierciedlą różnorodność zadań, z jakimi klienci stykają się w swojej pracy. Niezależnie od tego, czy goście będą zainteresowani drukowaniem atramentowym czy tonerowym, kolorowym czy monochromatycznym, małoformatowym czy wielkoformatowym, eksperci Canon będą służyć pomocą, udzielając informacji na temat najlepszych możliwych rozwiązań z obszaru technologii druku cyfrowego.

Po raz pierwszy na targach drupa firma Canon przedstawi swoje zaangażowanie w działania zmierzające do zajęcia pozycji zaufanego partnera na rynku etykiet i opakowań. Na stoisku Canon zostanie pokazany na żywo proces produkcji etykiet, tektury falistej i składanych kartonów.

W strefie "Printworks" poświęconej "Ludziom, planecie i możliwościom", odwiedzający będą mogli zainspirować się strategiami wdrożonymi przez klientów Canon, które realizują idee zrównoważonego rozwoju.

Canon zaprezentuje swoje działania jakie prowadzi w obszarze innowacji i pozytywnego wpływu na branże. "Printworks" to także miejsce kontaktu z ekspertami Canon ds. rozwoju biznesu, aplikacji i procesów biznesowych. Goście będą mogli dowiedzieć się jak poprawiać wydajność produkcji, jak zarządzać kolorami i kontrolą jakości, jakie podłoża i modele usług wybierać i jak wdrażać z sukcesem strategie zrównoważonego rozwoju.

Znaczenie, jakie firma Canon przywiązuje do zrównoważonego rozwoju, będzie odzwierciedlone w każdym aspekcie stoiska, od prezentacji indywidualnych cech produktu po projekt stoiska i wybór drukowanych aplikacji. Dane środowiskowe dotyczące wszystkich rozwiązań z tego obszaru będą wyraźnie eksponowane na stoisku.

ilustracjastrzałka

Innowacje technologiczne

Goście targów drupa2024 jako pierwsi w Europie, zobaczą szereg znaczących innowacji firmy Canon w zakresie druku produkcyjnego, w tym:

  • Pierwszy, nie licząc prezentacji w Jokohamie pokaz na żywo nowego, cyfrowego urządzenia do druku etykiet LabelStream LS2000, której dostępność zaplanowano na 2025 r.
  • Europejski debiut nowej atramentowej arkuszowej maszyny varioPRINT iX1700, która będzie dostępna w 2025 r.
  • Prezentacja poszerzonej serii szybkich maszyn atramentowych Canon ProStream i ColorStream: seria ProStream 2000 i ColorStream 8200 (szczegółowe informacje zawarte są w oddzielnych informacjach prasowych z dnia 25.03.2024 r.).
  • Nowy wielkoformatowy ploter płaski Arizona 2300 FLXflow z PRISMAelevate XL (osobna informacja prasowa z dnia 25.03.2024).
  • Nowa seria imagePROGRAF PRO do druku fotografii i dzieł sztuki
  • Nowa seria imagePROGRAF GP do efektywnej produkcji plakatów.

Wszystkie te innowacyjne rozwiązania są przejawem dążenia firmy Canon do doskonalenia portfolio. Są to produkty o przełomowym znaczeniu dla biznesu, dzięki którym Canon demonstruje wkład w badania i rozwój, dowodząc swego zaangażowania w branżę poligraficzną. Wiedząc, że firmy poszukują wzrostu produktywności, wszechstronności i wydajności operacyjnej, Canon zapewnia klientom większe możliwości, jakie daje druk. Poszerza zakres zastosowań urządzeń i integruje inteligentne funkcje automatyzacji, po to by uprościć rutynowe zadania, pozwalając skupić się na tworzeniu wartości dodanej.

Dopełnieniem ekspozycji Canon będą kolorowe maszyny imagePRESS serii V, monochromatyczne urządzenia varioPRINT z serii TITAN i QUARTZ, a także seria Colorado M i UVgel Print Factory wraz z wielkoformatowymi systemami dokumentacji technicznej Canon. Wszystkie wyposażone są w kompleksowy pakiet rozwiązań do obiegu dokumentów produkcyjnych PRISMA.

Jennifer Kolloczek, Senior Director, Marketing & innovation, Production Printing, Canon EMEA, komentuje: - W ciągu ośmiu lat, które minęły od ostatnich targów drupa, firma Canon z powodzeniem współpracowała z wieloma dostawcami usług druku i ugruntowała swoją pozycję lidera w obszarze druku atramentowego, osiągając czołowe pozycje w segmentach druku arkuszowego i wielkoformatowego. Cieszymy się, że możemy podzielić się na targach drupa2024 z globalną publicznością efektami naszych inwestycji w technologię, pokazać innowacje biznesowe oraz zaprezentować portfolio wydajnych technologii m.in. cyfrowego druku produkcyjnego, druku etykiet i opakowań, które są wsparciem dla klientów. Wskażemy także na liczne partnerstwa, które pomagają nam wprowadzać innowacje, zwiększać popularność druku cyfrowego i stymulować zmiany w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.

Goście targów zobaczą przekonujące przykłady jak wielką siłę ma druk i jak bardzo może poruszać osoby, które mają z nim styczność. Dowiedziemy także naszej zdolności do napędzania wzrostu, generowania postępu, który oznacza korzyści zarówno dla naszych klientów, jak i dla całego łańcucha wartości w branży druku. Canon jako firma zajmująca się kompleksowym przetwarzaniem obrazu jest silnym partnerem dla klientów i kanałów dystrybucji, ze szczególnym zaangażowaniem w druk komercyjny i przemysłowy, które są strategicznymi czynnikami wzrostu. Zamierzamy nawiązywać i rozwijać długoterminowe partnerstwa i owocnie współpracować z wszystkim naszymi klientami. Z niecierpliwością czekamy na chwilę, kiedy na naszym stoisku w hali 8a powitamy gości targów drupa2024.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
Systemy rolowe Canon Prostream 2000 zadebiutują na Drupie
Firma Canon ogłosiła wprowadzenie na rynek ProStream 2000 – nowej serii atramentowych urządzeń drukujących na roli, przeznaczonych dla dostawców usług druku komercyjnego i komunikacji biznesowej, którym zależy na atrakcyjnym stosunku kosztów do wydajności druku na nośnikach o gramaturze do 150 g/m² i na papierze niepowlekanym. Maszyny serii ProStream...
Brother MFC - 4 nowe urządzenia wielofunkcyjne
Portfolio Brother zostało zaktualizowane o 4 monochromatyczne laserowe urządzenia wielofunkcyjne. Nowe modele MFC-L2802DN, MFC-L2802DW, MFC-L2862DW i MFC-L2922DW pozwalają na szybkie i perfekcyjne wydruki. Urządzenia wielofunkcyjne są łatwe w konfiguracji oraz umożliwiają sprawne drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz wysyłanie i odbieranie faksów.
Duplo prezentuje system broszurujący Isaddle Senshi
Frma Duplo zaprezentowała niedawno, po raz pierwszy, swój nowy system broszurujący iSaddle Senshi (gdzie Senshi po japońsku oznacza wojownika). To rewolucyjny – jak podaje producent - s ystem broszurujący, który nie tylko przyspiesza produkcję, ale także ustanawia nowy standard jakości w procesie oprawy zeszytowej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764