logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canyon sponsorem MZPN

  PR 11.08.2021, przeczytano 536 razy

Marka CANYON, której właścicielem jest notowana na GPW firma ASBIS Enterprises Plc, dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, zostanie sponsorem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2021/2022.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canyon-sponsorem-mzpn,392605,artykul.html

W ramach współpracy Mazowiecki ZPN otrzyma nowoczesny sprzęt IT, który będzie wykorzystywany w trakcie szkoleń, kursów i warsztatów. Marka CANYON pojawi się natomiast w rozgrywkach ligowych zespołów zrzeszonych w MZPN, zapewni też nagrody w rozgrywkach zespołowych i indywidualnych, w których zostanie sponsorem tytularnym.

Umowa pomiędzy ASBIS Poland oraz Mazowieckim ZPN zostanie podpisana 12 sierpnia 2021 r. w siedzibie Mazowieckiego ZPN i będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku z możliwością jej przedłużenia.

"Jesteśmy usatysfakcjonowani z przyjętych przez obie strony warunków współpracy i nie możemy doczekać się, kiedy sprzęt do nas trafi. Kontrakt z firmą ASBIS, to dla Związku kolejny duży krok naprzód, który sprawi, że nasze zaplecze technologiczne unowocześni się. Jestem przekonany, że dzięki temu otworzą się przed nami nowe możliwości, które zaczniemy realizować już w najbliższym sezonie piłkarskim" – powiedział Sławomir Pietrzyk, Prezes Mazowieckiego ZPN .

 „Marka CANYON jest obecna na naszym rynku od wielu lat, jednak do tej pory nie prowadziliśmy żadnych działań zwiększających jej rozpoznawalność w Polsce. Jest ona skierowana do młodego, aktywnego odbiorcy, który interesuje się nowymi technologiami, w tym również grami. W naszym przekonaniu doskonale wpisuje się w działania MZPN. Doceniamy działania Mazowieckiego ZPN, dlatego cieszymy się, że pierwsza akcja promocyjna marki CANYON będzie prowadzona we współpracy ze Związkiem” – powiedział Przemysław Wierzbicki, Prezes Zarządu ASBIS Poland.

Źródło: ASBIS Enterprises Plc

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marka Haribo zaprasza do udziału w konkursie „Design by Haribo”
Marka HARIBO przygotowała dla swoich wielbicieli niezwykły konkurs z unikalną kolekcją design by HARIBO! Do wygrania jest specjalnie na tę okazję zaprojektowana, niezwykle atrakcyjna kolekcja ubrań i akcesoriów HARIBO oraz nagroda główna – laptop z wyjątkowym etui.
Aleksandra Siewierska awansowała na stanowisko Head of Client’s Operations w agencji K2 Create
Aleksandra Siwierska awansowała w ramach struktury K2 Create na stanowisko Head of Client’s Operations, a do zakresu jej nowych obowiązków należy zarządzanie 10-osobowym zespołem dedykowanym do działań dla platformy Netflix w obszarze komunikacji marki w mediach społecznościowych (obsługa klienta, zarządzanie projektami, strategia, kreacja). Aleksandra Siewierska...
Merservice zadba o widoczność farb i produktów Śnieżka w sieciach PSB i Bricomarche
Spółka MerService, specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, świadczy usługi merchandisigowe produktów opatrzonych znakiem towarowym Śnieżka Trade of Colours w wybranych punktach sprzedaży.
Praca managera influencera: IMOK Future of Skills #4
Jak wygląda świat influencer marketingu od kuchni i czym zajmuje się manager influencera? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas IMOK Future of Skills #4 -Influencer marketing - trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. Dowiesz się, jak współpracować z twórcami internetowymi, czym zajmuje się manager influencera i dlaczego warto nim zostać?
Należące do grupy marketingowej Good One agencje Good One PR, Social Lama oraz SeoFly poprowadzą kompleksową obsługę komunikacyjną platformy Getaway, pełniącej funkcję inteligentnego kreatora podróży “szytych na miarę”. Zakres współpracy obejmuje PR korporacyjny i produktowy, działania w mediach społecznościowych, a także realizację kampanii SEO i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764