logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cape Morris dla nowej inwestycji biurowej grupy Waryński

  PR 21.01.2020, przeczytano 168 razy

Agencja Cape Morris jest odpowiedzialna za stworzenie koncepcji kreatywnej oraz planowanie i realizację kampanii reklamowej nowej inwestycji biurowej Waryński S.A. Grupa Holdingowa. Działania promujące biurowiec EQ2 - Art & WORK realizowane są zarówno online, jak i offline.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cape-morris-dla-nowej-inwestycji-biurowej-grupy-warynski,385397,artykul.html

Cape Morris obsługuje Waryński S.A Grupa Holdingowa od września br. Agencja pozyskała klienta dzięki wygranemu przetargowi, w którym uczestniczyło kilka podmiotów. O wyborze Cape Morris zadecydowały: świetnie przedstawiona koncepcja na wykreowanie wizerunku nowoczesnego biurowca wpisanego w tkankę Woli oraz przedstawienie ciekawego projektu.

Biurowiec EQlibrium 2 powstaje w Warszawie, na terenie dzielnicy Wola, przy ulicy Wschowskiej 8. Budowa gmachu ruszyła w październiku br. i ma się zakończyć po 17 miesiącach (marzec 2021). Powierzchnia całkowita tego siedmiopiętrowego obiektu biurowego wyniesie ponad 4 tys. m², z czego największą część zajmą biura (prawie 3 tys. m²).

Cape Morris odpowiada za koncepcję kreatywną oraz planowanie i realizację kampanii reklamowej dla tej inwestycji. Agencja stworzyła dla klienta koncepcję biurowca, key visual, brandbook i materiały sprzedażowe inwestycji, a także zaplanowane oraz zakupione media. Przygotowano także stronę internetową inwestycji – www.eq2.pl. Biurowiec EQ2 – Art & Work jest komunikowany za pośrednictwem serwisów z ogłoszeniami biurowymi oraz w mediach z grupy Ringier Axel Springer - na portalu Business Insider i w magazynie Forbes. W ramach działań zaplanowano także kampanię w Google Ads oraz na nośnikach OOH, pod postacią billboardów umieszczonych w okolicy inwestycji.

Celem działań promocyjnych realizowanych przez Cape Morris jest zwiększenie atrakcyjności oferty na pozyskiwanie najemców powierzchni biurowej w EQ2, wyróżnienie oferty na tle innych istniejących na rynku.

Źródło: Cape Morris

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Restart branży za nami – Festiwaldruku.pl oczami wystawców targów
Blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców – tak w liczbach można podsumować zakończony w zeszłym tygodniu FestiwalDruku.pl. Ale liczby nie wyrażą wszystkiego. Szczególnie w przypadku tej wyjątkowej edycji w niecodziennych czasach. O opinię organizator poprosił więc głównych zainteresowanych – czyli wystawców.
Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partnerami z branży reklamowej
O jakości udanej współpracy między partnerami biznesowymi w dużej mierze przesądza rzetelność każdego z nich. Każdy, kto aktywnie działa na polu zawodowym, wie, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się z poczynionych ustaleń. Jak zadbać o bezpieczeństwo transakcji na rynku reklamowym?
Performics z akcją „Wspomóż doga za hot-doga” w nowej odsłonie
Już w poniedziałek - 21 września - pierwszy live stream ze zbiórką datków na rzecz podopiecznych Fundacji Tymmmczasy
The Dumplings w intrygującym coverze towarzyszącym kampanii #Jabłonki
#Jabłonki to projekt, którym Fundacja State of Poland rozpoczyna wieloletnią kampanię wzmacniania wizerunku marki Polska. Do współpracy zaprosiła zespół The Dumplings, który przygotował cover legendarnego utworu Maanam. Nowa aranżacja oddaje intrygujący klimat spotu promującego akcję.
Lovebrands Medical - nowa marka na rynku marketingowym i komunikacyjnym
LoveBrands Relations ma w dziedzinie zdrowia ogromne doświadczenie. Od lat współpracuje zarówno z instytucjami działającymi w ochronie zdrowia, jak i firmami farmaceutycznymi oraz medycznymi. Zna potrzeby środowiska medycznego i farmaceutycznego oraz  pacjentów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764