logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Captain Jack Cuba Libre w kampanii Kompanii Piwowarskiej

  PR 22.02.2021, przeczytano 266 razy
ilustracja

Captain Jack, marka piwa o smaku rumu oferowana przez Kompanię Piwowarską, kontynuuje swój imprezowy rejs. Właśnie zabrała na pokład kolejny wariant – Cuba Libre. Piwo o smaku popularnego drinka trafi do sklepów w  marcu, równocześnie wystartuje szeroko zakrojona kampania wspierająca sprzedaż.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/captain-jack-cuba-libre-w-kampanii-kompanii-piwowarskiej,390305,artykul.html

Karaiby to fantastyczne źródło inspiracji, a Captain Jack czerpie z niego pełnymi garściami. Tym razem sięgnął po połączenie smaku karaibskiego rumu i napoju-ikony popkultury rodem z USA, które świat zna pod nazwą popularnego koktajlu Cuba Libre. Captain Jack Cuba Libre będzie dostępny w butelce bezzwrotnej o pojemności 400 ml z odkręcanym kapslem. To bardzo wygodne rozwiązanie, które docelowo znajdzie się we wszystkich wariantach piwa o smaku rumu; sprawi, że otwieracz stanie się zbędny, a imprezowanie – jeszcze bardziej bezproblemowe.

– Spotkania, imprezy, wyjścia ze znajomymi – tego wszystkiego bardzo nam brakowało podczas minionych miesięcy. Mamy nadzieję, że w tym roku choć trochę nadrobimy stracony czas – za sprawą niejednej kapitalnej imprezy, w towarzystwie nowego wariantu Captain Jack. Cuba Libre w naszej pirackiej wersji to doskonały smak drinka, 6% alkoholu i intrygujący wygląd. Dzięki niemu zabawa i przygoda mogą nabrać zupełnie nowego charakteru – mówi Izabela Ciupińska, odpowiedzialna za markę w Kompanii Piwowarskiej.

Wraz z pojawieniem się na sklepowych półkach nowego wariantu Captain Jack ruszy ogólnopolska kampania, w ramach której zaplanowano emisję spotu TV, silną obecność w mediach społecznościowych, na platformie Spotify i serwisach VoD oraz wyróżniające się materiały w punktach sprzedaży. Ponadto marka zaangażuje do współpracy znanych liderów opinii, aktywnych w social mediach. Autorem koncepcji spotu reklamowego jest agencja Grandes Kochonos, a za realizację odpowiadają Kuba Michalczuk (reżyseria), OTO Film (produkcja) i Platige Image (postprodukcja). Zakupem i planowaniem mediów zajął się dom mediowy Zenith, działania w mediach społecznościowych poprowadzi Grupa Kreatywna CUKIER, za współpracę z liderami opinii odpowiada agencja Lettly.

Cuba Libre to już trzeci wariant pod banderą Captain Jack. Marka zadebiutowała w ofercie Kompanii Piwowarskiej we wrześniu 2018 r., zaś rok później do załogi dołączył Captain Jack Pirate Orange, piwo o smaku rumu i pomarańczy. Ubiegłoroczna kampania „Kapitalna domówka online”, z tytułem Best Alcohol Ad of the Month, znalazła się na szczycie globalnego TOP5 w kategorii „Alkohole”, który w kwietniu 2020 r. opublikował serwis branżowy AdForum,.

Źródło: Kompania Piwowarska

www.kp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejni Top Dostawcy wystawcami wrześniowego Festiwalmarketingu.pl
12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics oraz BeJoy – kolejni TOP dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.
Konferencja MCCT – rynek spotkań w biznesie. Od reala do online
W dniach 23-25 marca 2021r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej. Wydarzenie jest inicjatywą kierowaną do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu tworzenia eventów online i hybrydowych, pracy w...
Opus B z kolejną kampanią dla Banku BNP Paribas
Agencja przygotowała nową platformę komunikacji dla klientów biznesowych.
Startuje drugi sezon programu „To ma sens”
Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”. Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych. Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już...
Jak realizować bezpieczne kampanie programmatic? Jaką rolę odgrywają dane w reklamie cyfrowej? Jak będzie wyglądać przyszłość w świecie bez plików 3rd party cookie? Co zrobić, żeby mobile skutecznie budował zasięg i świadomość marki? Czy programmatic outdoor to science fiction czy nieodległa przyszłość? Jakie są korzyści połączenia automatyzacji ze sprzedażą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764