logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Caroda przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

  PR 05.08.2022, przeczytano 203 razy

Caroda, firma SaaS zajmująca się optymalizacją reklam dla wydawców, skoncentrowaną na reklamie wideo przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/caroda-przystepuje-do-grona-firm-czlonkowskich-iab-polska,396825,artykul.html

Caroda dostarcza najwyższej jakości rozwiązania dla monetyzacji reklamy wideo – przejrzystą reklamę z gwarancją widoczności. Dzięki platformie agregującej wszystkie źródła popytu na placement reklamowy, wydawcy uzyskują maksymalny zysk z powierzchni reklamowej i osiągają doskonałe wyniki przychodów dzięki formatom instream i outstream, które są w pełni kompatybilne z platformą.

- Ekosystem reklamowy w środowisku online jest bardzo złożony. Znajdują się w nim wydawcy, reklamodawcy, klienci końcowi i my – dostawcy rozwiązań technologicznych. Od 2016 roku opracowujemy i doskonalimy rozwiązania w zakresie reklamy wideo, tak aby wszyscy otrzymali najlepsze wyniki i doświadczenia. Przystępując do IAB Polska chcemy jeszcze bardziej zrozumieć potrzeby istniejące w ekosystemie poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń z członkami stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że tak ciekawy rynek jak rynek polski wniesie zupełnie nowe spojrzenie na naszą działalność. – komentuje Roman Mura, prezes zarządu spółki Caroda s.r.o.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764