logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cartoon Network świętuje 20 urodziny

  PR 27.09.2018, przeczytano 350 razy
ilustracjastrzałka

We wrześniu minęło dokładnie dwadzieścia lat, odkąd Cartoon Network rozpoczął nadawanie w Polsce. W tym czasie na kreskówkach takich jak „Atomówki” czy „Laboratorium Dextera” wychowały się całe pokolenia, a dziś dzieci z zaciekawieniem śledzą losy Gumballa, czy Bena 10. Stacja niezmiennie stawia na oryginalne produkcje, a już wkrótce na antenie pojawią się kolejni nowi bohaterowie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cartoon-network-swietuje-20-urodziny,379512,artykul.html

„Atomówki”, „Ben 10” „Pora na przygodę”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Laboratorium Dextera” „Johnny Bravo” czy „Krowa i Kurczak” - przez dwadzieścia lat obecności Cartoon Network w Polsce, na tych kreskówkach wychowały się całe pokolenia. Stacja cały czas się rozwija i niezmiennie stawia na oryginalne produkcje, które zabierają najmłodszych do kolorowego świata pełnego niezwykłych przygód, dobrego humoru i superbohaterów. Już w październiku na antenie pojawi się nowy serial „Craig znad potoku”, a w grudniu Cartoon Network zabierze dzieci do magicznego „Obozu na wyspie”.

W sobotę, 22 września w centrum Warszawy Cartoon Network hucznie świętował dwudzieste urodziny. Zaproszeni goście mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów, przybić piątkę z Atomówkami czy zrobić sobie zdjęcie z Finnem i Jakiem. Eventowa przestrzeń szybko wypełniła się dziecięcym śmiechem. Na urodzinach nie zabrakło gwiazd związanych ze stacją: Margaret, która śpiewa czołówkę nowych „Atomówek”, Bartosz Obuchowicz, prowadzący program „Ben 10 wyzwanie” i Emilka Dankwa.

Wśród gości pojawili się również inni sympatycy kanału - zwyciężczyni „The Voice Kids” i przyszła reprezentantka Polski na Eurowizji Junior – Roxana Węgiel oraz znani z tego samego programu Zuzanna Jabłońska i zespół 4 Dreamers a także Ula Kowalska, która wygrała „Małych Gigantów”. Na imprezie razem ze swoimi pociechami bawili się też Zosia Ślotała, Anna Korcz oraz Piotr Rubik z żoną Agatą.

Źródło: Turner International

turner.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cięcie zasięgów: Jak Facebook udaje, że (nie)walczy z deepfake'ami
„Wyobraźcie to sobie przez chwilę: jeden człowiek posiadający całkowitą kontrolę nad skradzionymi danymi miliardów ludzi, wszystkimi ich sekretami, życiem, przyszłością…” – mówi Mark Zuckerberg na sfałszowanym nagraniu, które opublikował na portalu brytyjski artysta Bill Posters jako część promocji projektu...
Netia wzbogaciła dzisiaj (18 czerwca) swoją ofertę TV o cztery kolejne kanały: TVN Fabuła HD, NTL Radomsko, Discovery Life HD, Food Network HD. Jakość dwóch innych popularnych pozycji została podniesiona do HD. Po zmianach oferta TV Netii składa się z 221 kanałów, w tym 132 w jakości HD.
W czerwcu br., zgodnie z umową inwestycyjną zawartą we wrześniu 2018 r., Agora w drugiej rundzie finansowania objęła kolejne udziały w czeskiej spółce ROI Hunter, dostawcy platformy marketingowej umożliwiającej firmom z branży e-commerce promowanie i sprzedaż produktów za pośrednictwem Google’a i Facebooka. Agora jest mniejszościowym udziałowcem ROI Hunter...
Lokalne podróże w wakacyjnej edycji #Jedziemywpolskę
Wirtualna Polska rusza z drugą edycją wakacyjnego cyklu #JedziemyWPolskę. Reporterzy pojadą w trasę autobusami, pociągami i autostopem. W ubiegłym roku odwiedzili 12 miejscowości, a wiele reportaży powstało dzięki zgłoszeniom w serwisie dziejesie.wp.pl.
Wakacyjne studio i inne propozycje na lato dla słuchaczy Rock Radia
Od poniedziałku, 24 czerwca br. Rock Radio będzie nadawać programy z wakacyjnej ramówki. Znajdą się w niej m.in. cykl "Wakacyjne studio Rock Radia" prowadzony z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie, audycja "Lato na bogato" i konkurs "Wakacyjny przygodnik Rock Radia", a także wspomnienia największych i najciekawszych rockowych festiwali czy koncertów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764