logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cartoon Network świętuje 20 urodziny

  PR 27.09.2018, przeczytano 609 razy
ilustracjastrzałka

We wrześniu minęło dokładnie dwadzieścia lat, odkąd Cartoon Network rozpoczął nadawanie w Polsce. W tym czasie na kreskówkach takich jak „Atomówki” czy „Laboratorium Dextera” wychowały się całe pokolenia, a dziś dzieci z zaciekawieniem śledzą losy Gumballa, czy Bena 10. Stacja niezmiennie stawia na oryginalne produkcje, a już wkrótce na antenie pojawią się kolejni nowi bohaterowie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cartoon-network-swietuje-20-urodziny,379512,artykul.html

„Atomówki”, „Ben 10” „Pora na przygodę”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Laboratorium Dextera” „Johnny Bravo” czy „Krowa i Kurczak” - przez dwadzieścia lat obecności Cartoon Network w Polsce, na tych kreskówkach wychowały się całe pokolenia. Stacja cały czas się rozwija i niezmiennie stawia na oryginalne produkcje, które zabierają najmłodszych do kolorowego świata pełnego niezwykłych przygód, dobrego humoru i superbohaterów. Już w październiku na antenie pojawi się nowy serial „Craig znad potoku”, a w grudniu Cartoon Network zabierze dzieci do magicznego „Obozu na wyspie”.

W sobotę, 22 września w centrum Warszawy Cartoon Network hucznie świętował dwudzieste urodziny. Zaproszeni goście mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów, przybić piątkę z Atomówkami czy zrobić sobie zdjęcie z Finnem i Jakiem. Eventowa przestrzeń szybko wypełniła się dziecięcym śmiechem. Na urodzinach nie zabrakło gwiazd związanych ze stacją: Margaret, która śpiewa czołówkę nowych „Atomówek”, Bartosz Obuchowicz, prowadzący program „Ben 10 wyzwanie” i Emilka Dankwa.

Wśród gości pojawili się również inni sympatycy kanału - zwyciężczyni „The Voice Kids” i przyszła reprezentantka Polski na Eurowizji Junior – Roxana Węgiel oraz znani z tego samego programu Zuzanna Jabłońska i zespół 4 Dreamers a także Ula Kowalska, która wygrała „Małych Gigantów”. Na imprezie razem ze swoimi pociechami bawili się też Zosia Ślotała, Anna Korcz oraz Piotr Rubik z żoną Agatą.

Źródło: Turner International

turner.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W ub.r. firma E-Kiosk (kontrolowana przez Gremi Media), do której należą platformy eKiosk.pl, eGazety.pl i Nexto.pl z prasą cyfrową i ebookami oraz agencja marketingowa eContentLAB.pl, osiągnęła w pierwszym kwartale 2021 roku wzrost zysku netto z 802 tys. zł do 959 tys. zł. w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.  Wartość przychodów sprzedażowych...
Wiktoria Jakubowska i Michał Gąsior dołączą do redakcji Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska intensywnie rozwija zespół redakcyjny. W czerwcu dołączy do niego Michał Gąsior, jako head of content. Od lipca redaktor naczelną serwisów lifestyle będzie natomiast Wiktoria Jakubowska.
Gazeta.pl od początku swojego istnienia stawia na edukację oraz rzetelne informowanie o zmianach klimatycznych. Kontynuacją tych działań jest nawiązane właśnie partnerstwo merytoryczne z Koalicją Klimatyczną – zrzeszeniem organizacji pozarządowych zaangażowanych w działania na rzecz ochrony klimatu. W ramach współpracy na łamach serwisu regularnie publikowane będą...
Patryk Strzałkowki na czele Green Desku Gazeta.pl
Zmiany klimatyczne wpływają na wiele aspektów naszego życia, dlatego pisanie o tych zagadnieniach staje się coraz ważniejszym punktem pracy redakcyjnej w Gazeta.pl. Portal, który chce być najbardziej zielonym medium w Polsce, wyodrębnił właśnie nowy dział dedykowany środowisku. Na czele Green Desku Gazeta.pl stanie związany od lat z tematyką ekologiczną Patryk...
Tiktok zaprasza na „Noc Muzeów” na platformie
Sztuka i kultura to tematy ważne dla TikToka. Globalnie  hashtag #art ma ponad 164 miliardy wyświetleń, natomiast w Polsce #sztuka został już wyświetlony ponad 60 milionów razy. Dlatego w tym roku TikTok w Polsce postanowił wesprzeć kulturę i wspólnie z wybranymi instytucjami przeprowadzić „Noc Muzeów” w formie live na platformie. By umożliwić...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764