logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Castorama zaprasza na Majsterkową choinkę

  PR 13.12.2019, przeczytano 421 razy
ilustracjastrzałka

Już w najbliższą sobotę 14 grudnia dla wszystkich małych majsterkowiczów Castorama przygotowała wyjątkowe świąteczne atrakcje. Wśród nich między innymi strefa majsterkowania z drewnianymi zabawkami, a także magiczne warsztaty tworzenia stroików oraz dekoracji świątecznych pod okiem specjalistów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/castorama-zaprasza-na-majsterkowa-choinke,385068,artykul.html

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji, już w najbliższą sobotę 14 grudnia 2019 r. od godziny 10:00 do 16:00 we wszystkich sklepach Castorama odbędą się otwarte zajęcia z majsterkowania dla najmłodszych. W tym roku sieć postawiła na kreatywność urozmaicając Majsterkowo o świąteczne warsztaty z tworzenia stroików i ozdób świątecznych.

Niezmienną atrakcją wydarzenia jest strefa majsterkowania, w której każde dziecko, pod okiem opiekuna i doświadczonych doradców ze sklepu, może własnoręczne stworzyć drewnianą zabawkę. Przygotowane elementy powstają z miękkiego, nawierconego wcześniej drewna, dzięki czemu młodzi majsterkowicze z łatwością łączą je w jedną całość używając podstawowych narzędzi.

Dodatkową, świąteczną atrakcją Majsterkowej Choinki jest stoisko z materiałami do wykonania ozdób świątecznych. Najmłodsi będą mieli możliwość wymyślenia i stworzenia świątecznych stroików, które potem zabiorą do swoich domów. Przewidziana jest także strefa gier i zabaw oraz kącik malucha. Wydarzenia i warsztaty są prowadzone przez pracowników firmy we wszystkich sklepach Castorama.

- Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, również za sprawą pięknych dekoracji nadających mu magicznej aury – szczególnie tych przygotowanych samemu. Dlatego zachęcamy wszystkie dzieci do własnoręcznego tworzenia wyjątkowych ozdób. Mamy nadzieję, że zanosząc je do swoich domów mali majsterkowicze jeszcze bardziej docenią i uwierzą w swoją kreatywność i możliwości – mówi Paweł Świętochowski, kierownik ds. relacji biznesowych i projektów społecznych w Castorama  Polska.

Majsterkowa Choinka jest wydarzeniem otwartym i nawiązuje do lubianych i bardzo popularnych wśród uczniów szkół podstawowych zajęć Majsterkowo. Ich celem jest wspieranie rozwoju dzieci poprzez realizowanie projektów manualnych umacniających w nich poczucie samodzielności. Poruszające wyobraźnię zajęcia umożliwiają najmłodszym odkrycie pasji do majsterkowania oraz wykorzystanie zdobytej wiedzy do codziennej troski o środowisko naturalne.

Źródło: Castorama Polska Sp. z o.o.

www.castorama.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Restart branży za nami – Festiwaldruku.pl oczami wystawców targów
Blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców – tak w liczbach można podsumować zakończony w zeszłym tygodniu FestiwalDruku.pl. Ale liczby nie wyrażą wszystkiego. Szczególnie w przypadku tej wyjątkowej edycji w niecodziennych czasach. O opinię organizator poprosił więc głównych zainteresowanych – czyli wystawców.
Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partnerami z branży reklamowej
O jakości udanej współpracy między partnerami biznesowymi w dużej mierze przesądza rzetelność każdego z nich. Każdy, kto aktywnie działa na polu zawodowym, wie, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się z poczynionych ustaleń. Jak zadbać o bezpieczeństwo transakcji na rynku reklamowym?
Performics z akcją „Wspomóż doga za hot-doga” w nowej odsłonie
Już w poniedziałek - 21 września - pierwszy live stream ze zbiórką datków na rzecz podopiecznych Fundacji Tymmmczasy
The Dumplings w intrygującym coverze towarzyszącym kampanii #Jabłonki
#Jabłonki to projekt, którym Fundacja State of Poland rozpoczyna wieloletnią kampanię wzmacniania wizerunku marki Polska. Do współpracy zaprosiła zespół The Dumplings, który przygotował cover legendarnego utworu Maanam. Nowa aranżacja oddaje intrygujący klimat spotu promującego akcję.
Lovebrands Medical - nowa marka na rynku marketingowym i komunikacyjnym
LoveBrands Relations ma w dziedzinie zdrowia ogromne doświadczenie. Od lat współpracuje zarówno z instytucjami działającymi w ochronie zdrowia, jak i firmami farmaceutycznymi oraz medycznymi. Zna potrzeby środowiska medycznego i farmaceutycznego oraz  pacjentów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764