logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Castorama zaprasza na Majsterkową choinkę

  PR 13.12.2019, przeczytano 243 razy
ilustracjastrzałka

Już w najbliższą sobotę 14 grudnia dla wszystkich małych majsterkowiczów Castorama przygotowała wyjątkowe świąteczne atrakcje. Wśród nich między innymi strefa majsterkowania z drewnianymi zabawkami, a także magiczne warsztaty tworzenia stroików oraz dekoracji świątecznych pod okiem specjalistów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/castorama-zaprasza-na-majsterkowa-choinke,385068,artykul.html

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji, już w najbliższą sobotę 14 grudnia 2019 r. od godziny 10:00 do 16:00 we wszystkich sklepach Castorama odbędą się otwarte zajęcia z majsterkowania dla najmłodszych. W tym roku sieć postawiła na kreatywność urozmaicając Majsterkowo o świąteczne warsztaty z tworzenia stroików i ozdób świątecznych.

Niezmienną atrakcją wydarzenia jest strefa majsterkowania, w której każde dziecko, pod okiem opiekuna i doświadczonych doradców ze sklepu, może własnoręczne stworzyć drewnianą zabawkę. Przygotowane elementy powstają z miękkiego, nawierconego wcześniej drewna, dzięki czemu młodzi majsterkowicze z łatwością łączą je w jedną całość używając podstawowych narzędzi.

Dodatkową, świąteczną atrakcją Majsterkowej Choinki jest stoisko z materiałami do wykonania ozdób świątecznych. Najmłodsi będą mieli możliwość wymyślenia i stworzenia świątecznych stroików, które potem zabiorą do swoich domów. Przewidziana jest także strefa gier i zabaw oraz kącik malucha. Wydarzenia i warsztaty są prowadzone przez pracowników firmy we wszystkich sklepach Castorama.

- Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, również za sprawą pięknych dekoracji nadających mu magicznej aury – szczególnie tych przygotowanych samemu. Dlatego zachęcamy wszystkie dzieci do własnoręcznego tworzenia wyjątkowych ozdób. Mamy nadzieję, że zanosząc je do swoich domów mali majsterkowicze jeszcze bardziej docenią i uwierzą w swoją kreatywność i możliwości – mówi Paweł Świętochowski, kierownik ds. relacji biznesowych i projektów społecznych w Castorama  Polska.

Majsterkowa Choinka jest wydarzeniem otwartym i nawiązuje do lubianych i bardzo popularnych wśród uczniów szkół podstawowych zajęć Majsterkowo. Ich celem jest wspieranie rozwoju dzieci poprzez realizowanie projektów manualnych umacniających w nich poczucie samodzielności. Poruszające wyobraźnię zajęcia umożliwiają najmłodszym odkrycie pasji do majsterkowania oraz wykorzystanie zdobytej wiedzy do codziennej troski o środowisko naturalne.

Źródło: Castorama Polska Sp. z o.o.

www.castorama.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarki OKI Data w ofercie Mimaki Engineering
6 stycznia 2020 roku firma Mimaki Engineering Co., Ltd. oraz OKI Data Corporation, firma należąca do OKI Group działająca w branży druku, zawarły umowę na wyłączność dotyczącą międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji wielkoformatowych drukarek atramentowych OKI Data. Na mocy tej umowy, obie firmy rozszerzą swoją współpracę handlową w Japonii, co zapowiedziano w marcu...
Timecode Film Production o bitcoinach, dla marki Cloudbest
Dom produkcyjny Timecode Film Production przygotował film dla CloudBest – polskiej firmy nadzorującej międzynarodowe projekty wykorzystujące rozwiązania oparte na technologii blockchain.
Nowe pokolenia zmieniają zachowania konsumenckie
Aż 9% dóbr konsumpcyjnych na świecie kupowanych jest w nowych kanałach sprzedażowych, takich jak serwisy społecznościowe, konsole do gier, czy nieobsługiwane bezpośrednio przez sprzedawców komunikatory i asystenci głosowi. Klienci zmieniają zwyczaje zakupowe, a nowe trendy nasilane są przez młode pokolenie, które jest nową i dużą siłą nabywczą. Z jakimi zmianami rynkowymi...
Agencja Primoloko dla Avigon.pl
Do grona klientów agencji public relations PRimoloko dołączyła firma AVIGON.PL To pierwsza polska platforma do videoterapii on-line. Polski start-up umożliwia w pełni bezpieczne połączenia video ze specjalistą psychologiem, coachem, trenerem itp. w dowolnym miejscu i czasie.
Rebranding Opus B
Zespół Opus B rozpoczął nowy rok od intensywnych zmian. Nowe pozycjonowanie, nowe logo, nowy system identyfikacji ale przede wszystkim nowy sposób myślenia o markach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764