logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cekiny do sublimacji w ofercie Agawa.pl

  PR 18.04.2014, przeczytano 6042 razy
ilustracjastrzałka

Szukasz ciekawych pomysłów na nadruki? Nie są to nadruki wykonane folią flex o nowej strukturze, neonowym flockiem czy nadruk wykonany papierem transferowym do druku laserowego. AGAWA.PL wprowadziła do oferty cekiny do sublimacji. Transfer ich nie jest trudny, a efekt naprawdę zaskakujący.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cekiny-do-sublimacji-w-ofercie-agawa.pl,21423,artykul.html

Cekiny na koszulkę przenosi się w technice sublimacji na pomocą prasy termotransferowej.

Występują w dwóch układach: tradycyjne, okrągłe ułożone w liniach oraz sześciokątne w układzie plastra miodu. Cekiny o gramaturze ok.50 g/m2 dostępne są w 2 formatach A4, A6. Możemy je aplikować na tekstylia o różnym składzie materiałowym: bawełnie, poliestrze i ich mieszankach.

Aplikację cekinów rozpoczyna się od przygotowania pliku graficznego, który następnie drukujemy na papierze do sublimacji. Następnym krokiem jest utworzenie formatki z cekinów, której wielkość powinna być identyczna jak zadrukowanego obrazka na papierze do sublimacji. W dalszym etapie cekiny z folią transportową transferujemy na koszulkę. Następnie układamy zadrukowany papier na cekinach i wgrzewamy.

Bardzo ciekawym pomysłem są także termowzory – gotowe zestawy cekinów do samodzielnej aplikacji na koszulce. W tym przypadku do transferu wystarczy rozgrzane do maksymalnej temperatury żelazko. Pamiętać należy tylko o wyłączeniu funkcji pary i docisku. Termowzory występują w różnych kolorach i kształtach: kot, serce, motyl, gwiazda, czaszka, delfin, tygrys i wiele innych.

Dla wszystkich zainteresowanych nadrukiem z cekinów firma oferuje krótki filmik instruktażowy pokazujący sposób aplikacji cekinów na ciemnej koszulce. Film dostępny jest na portalu poświęconym nadrukom transferowych i sublimacyjnym TERMOTRANSFER.PL

Transfer z wykorzystaniem cekinów i termowzorów daje możliwość tworzenia niestandardowych efektów graficznych, a nadruki nimi wykonane mogą być wykorzystywane zarówno jako ciekawa grafika w casualowym stylu jak i elegancki motyw na wielkie wyjścia. Użytkując je należy pamiętać o tym, by tkaniny z nadrukami prać w temp. 30°C, wirować na niskich obrotach i prasować po lewej stronie.

Źródło: AGAWA.PL


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764