logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cekiny do sublimacji w ofercie Agawa.pl

  PR 18.04.2014, przeczytano 6201 razy
ilustracjastrzałka

Szukasz ciekawych pomysłów na nadruki? Nie są to nadruki wykonane folią flex o nowej strukturze, neonowym flockiem czy nadruk wykonany papierem transferowym do druku laserowego. AGAWA.PL wprowadziła do oferty cekiny do sublimacji. Transfer ich nie jest trudny, a efekt naprawdę zaskakujący.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cekiny-do-sublimacji-w-ofercie-agawa.pl,21423,artykul.html

Cekiny na koszulkę przenosi się w technice sublimacji na pomocą prasy termotransferowej.

Występują w dwóch układach: tradycyjne, okrągłe ułożone w liniach oraz sześciokątne w układzie plastra miodu. Cekiny o gramaturze ok.50 g/m2 dostępne są w 2 formatach A4, A6. Możemy je aplikować na tekstylia o różnym składzie materiałowym: bawełnie, poliestrze i ich mieszankach.

Aplikację cekinów rozpoczyna się od przygotowania pliku graficznego, który następnie drukujemy na papierze do sublimacji. Następnym krokiem jest utworzenie formatki z cekinów, której wielkość powinna być identyczna jak zadrukowanego obrazka na papierze do sublimacji. W dalszym etapie cekiny z folią transportową transferujemy na koszulkę. Następnie układamy zadrukowany papier na cekinach i wgrzewamy.

Bardzo ciekawym pomysłem są także termowzory – gotowe zestawy cekinów do samodzielnej aplikacji na koszulce. W tym przypadku do transferu wystarczy rozgrzane do maksymalnej temperatury żelazko. Pamiętać należy tylko o wyłączeniu funkcji pary i docisku. Termowzory występują w różnych kolorach i kształtach: kot, serce, motyl, gwiazda, czaszka, delfin, tygrys i wiele innych.

Dla wszystkich zainteresowanych nadrukiem z cekinów firma oferuje krótki filmik instruktażowy pokazujący sposób aplikacji cekinów na ciemnej koszulce. Film dostępny jest na portalu poświęconym nadrukom transferowych i sublimacyjnym TERMOTRANSFER.PL

Transfer z wykorzystaniem cekinów i termowzorów daje możliwość tworzenia niestandardowych efektów graficznych, a nadruki nimi wykonane mogą być wykorzystywane zarówno jako ciekawa grafika w casualowym stylu jak i elegancki motyw na wielkie wyjścia. Użytkując je należy pamiętać o tym, by tkaniny z nadrukami prać w temp. 30°C, wirować na niskich obrotach i prasować po lewej stronie.

Źródło: AGAWA.PL


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Media Ready (Group One) przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii telewizyjnej i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
Filip Gapiński dołącza do zespołu agencji gamingowej Fantasyexpo na stanowisko Lead Creative Strategist.
Agencje mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.
Krakowska agencja 360, WEC Communication jest odpowiedzialna za promocję ADATA i XPG w Polsce. Od stycznia 2023 roku poszerzyła zakres obsługi dla tajwańskiego producenta z zakresu Public Relations.
Petal Ads (wcześniej HUAWEI Ads), wiodący w branży ekosystem reklamy mobilnej, został członkiem Mobile Marketing Association (MMA) w Europie. Tym samym dołącza do prestiżowego grona złożonego z ponad 800 organizacji – przedstawicieli środowiska Marketing Technology (MarTech), firm medialnych i marketingowych. Platforma potwierdza tym samym aspiracje do bycia kluczowym...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764