logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Centrum Medyczne Venamed klientem agencji Triple PR

  PR 23.01.2023, przeczytano 203 razy

Centrum Medyczne VenaMed to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w sercu warszawskiego Żoliborza. VenaMed powstało z myślą o zaspokojeniu stale rosnących potrzeb z zakresu specjalistycznych usług medycznych. Misją właścicielki – dr Agnieszki Wolskiej, jest profesjonalna i jednocześnie życzliwa opieka medyczna. Agencja Triple PR odpowiada za działania komunikacyjne oraz rozwój kanałów Social Media dla warszawskiej placówki medycznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/centrum-medyczne-venamed-klientem-agencji-triple-pr,398722,artykul.html

Specjaliści VenaMed korzystają ze sprawdzonych i skutecznych metod leczenia, a jednocześnie nieustannie kształcą się i rozwijają, by wprowadzać nowoczesne rozwiązania w trosce o zdrowie Pacjenta. Placówka oferuje usługi w zakresie różnych dziedzin medycyny między innymi: chirurgii, flebologii, ortopedii, rehabilitacji, uroginekologii, podologii czy interny.

Agencja Triple PR od maja 2022 roku wspiera strategicznie i komunikacyjnie rozwój Centrum Medycznego VenaMed. Do zadań Triple PR należą między innymi: przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji zintegrowanej z biznesowymi celami firmy, doradztwo strategiczne, kompleksowa obsługa Public Relations, tworzenie strategii komunikacji i materiałów brandingowych wraz z aktualizacją strony internetowej, rozwój świadomości o placówce w Internecie (koordynacja działań SEO), Media Relations oraz contentu na Social Media.

Zadaniem agencji PR jest tworzenie interesujących treści dla dopasowanej grupy docelowej oraz dobór właściwych kanałów komunikacji. Agencja Triple PR specjalizuje się w content marketingu i tworzy dla Centrum Medycznego odpowiednio dopasowane do odbiorcy visuale oraz różnego typu materiały reklamowe, poradnikowe, edukacyjne oraz eksperckie.

Po stronie agencji za koordynację projektu odpowiedzialne są Anna Olkowicz (Partner) oraz Kinga Ostrowska - Senior PR Consultant ze wsparciem zespołu.

Źródło: Triple PR

www.triplepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764