logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Centrum Odszkodowań DRB wybrało agencję Good One PR

  PR 26.08.2015, przeczytano 301 razy

Centrum Odszkodowań DRB w połowie sierpnia br. rozpoczęła współpracę z Good One PR. Zakres działań agencji obejmuje PR korporacyjny, produktowy, e-PR oraz media relations. Klient został pozyskany w wyniku działań new business.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/centrum-odszkodowan-drb-wybralo-agencje-good-one-pr,25784,artykul.html

Centrum Odszkodowań DRB od 2005 roku pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim uzyskać należne odszkodowania i świadczenia. Firma reprezentuje klientów w kontaktach z ubezpieczycielami i jest ich Partnerem w dochodzeniu roszczeń. Przedstawiciele DRB działają na terenie całego kraju, pomagając osobom poszkodowanym uzyskać odszkodowania zarówno na drodze polubownej, jak i na drodze sądowej - a to dzięki dysponowaniu własną Kancelarią Radców Prawnych DRB.

Z ramienia agencji za projekt odpowiada Marek Janota – Account Director w Good One PR. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło: Good One PR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network współpracuje z Cityfit
Firma Screen Network nawiązała współpracę z siecią klubów fitness - CityFit. Do oferty trafiło 258 ekranów indoorowych, w 23 lokalizacjach w całej Polsce.
Personalizowane praliny „I love Milka”
Walentynki to niezwykły dzień, przepełniony czułością i delikatnością. Chociaż o naszych bliskich myślimy przez cały rok, to właśnie 14 lutego mamy okazję na chwilę zatrzymać się i w pełni celebrować uczucie, którym darzymy wyjątkowe osoby w naszym życiu. Święto zakochanych to także czas sprawiania sobie małych przyjemności. Aby połączyć...
Akademia Leona Koźmińskiego i Oracle Polska wspólnie poprowadzą studia w zakresie Big Data i Artificial Intelligence. Podpisana właśnie umowa pomiędzy partnerami to szansa dla studentów na zdobycie wiedzy i doświadczenia oraz sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce.
Nietypowa promocja Electronic Arts dla fanów Gwiezdnych Wojen
Z okazji premiery filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, Electronic Arts, wydawca gry „Star Wars Jedi: Upadły Zakon”, przygotował niezwykłą niespodziankę. Przed premierowymi seansami w kinach Cinema City, wybrani widzowie miał okazję zagrać w grę „Star Wars Jedi: Upadły Zakon” na dużym ekranie.
Rok 2020 w handlu internetowym
Czasem w dzień, a czasem w nocy, bywa że w łóżku, a nawet – o zgrozo! – w samochodzie. Robimy to dosłownie wszędzie. O czym mowa? Oczywiście o zakupach online. Według portalu Statista w roku 2020 zostawimy w sklepach internetowych aż 4.2 bln USD. Czego jeszcze branża e-commerce może spodziewać się w rozpoczynającym się roku? Na to pytanie odpowiada Aleksandra Szarmach,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764