logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Centrum Szkoleniowe Avery Dennison Graphics w Polsce

  S 02.09.2019, przeczytano 1370 razy
ilustracjastrzałka

W pierwszej połowie roku odbyły się szkolenia aplikacyjne w nowo otwartym centrum szkoleniowym Avery Dennison w Polsce. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z produktami i doskonalenia techniki aplikacji folii Avery Dennison z segmentu oznakowania flot, jak i produktów wrappingowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/centrum-szkoleniowe-avery-dennison-graphics-w-polsce,383810,artykul.html

Kolejne szkolenia odbędą się we wrześniu, według harmonogramu:

  • 10.09.2019 – PPF Basic, szkolenie z ochony lakieru (1500zł brutto)
  • 11.09.2019 – Car Wrapping Basic, szkolenie podstawowe z folii samochodowych (950zł brutto)
  • 12-13.09.2019 – Car Wrapping Advanced, szkolenie zaawansowane z folii samochodowych (1850zł brutto)

Centrum szkoleniowe znajduje się na terenie nowej siedziby Avery Dennison w Brwinowie (Warszawa). Miejsce spełnia wszystkie standardy oficjalnego centrum szkoleniowego firmy Avery Dennison, wyposażone zostało w wysokiej klasy sprzęt umożliwiający praktyczny trening umiejętności aplikacyjnych. Jest to jedyne w tej części Europy oficjalne centrum szkoleniowe Avery Dennison.  

Avery Dennison oferuje szeroki zakres szkoleń, na różnych poziomach - od początkujących po zaawansowane, w różnych segmentach produktowych. Szkolenia są prowadzone w języku polskim. Na szkoleniach można się zapoznać z foliami graficznymi, ściennymi, solarnymi, zgłębić zasady aplikacji folii wrappingowych, PPF, w zakresie instalacji indywidualnej jak i flotowej. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Certyfikowanych Trenerów w całej Europy, na najwyższym światowym poziomie.

W centrum szkoleniowym można również przystąpić do egzaminów aplikacyjnych Avery Dennison Specialist Installer, które pozwalają uczestniczyć w sieci Certyfikowanych Aplikatorów Avery Dennison i dają dostęp do systemu gwarancji ICS Platinium Warranty.

Rejestracji na sesje szkoleniowe w dniach 10-13.09.2019 można dokonać przez stronę https://graphics.averydennison.eu/wrapping-courses.html Szczegółowe informacje: Dariusz Tondera dariusz.tondera(at)eu.averydennison.com +48 666 090 335

Źródło: Avery Dennison

www.graphics.averydennison.eu

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Mutoh w Poznaniu
Po Krakowie i Warszawie, Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte, do pozostałych oddziałów firmy – w najbliższy piątek, 29 maja wielkoformatowe drukarki Mutoh będą prezentowały swoje możliwości w Poznaniu.
Kampania społeczna „Zachowaj zdrowy dystans”
Centrum Handlowe Turawa Park uruchamia kampanię ZACHOWAJ ZDROWY DYSTANS, której celem jest zwrócenie uwagi na istotę pozytywnego myślenia oraz rolę szeroko rozumianego dystansu w naszym codziennym życiu. Do akcji zaproszeni zostali między innymi mieszkańcy Opolszczyzny, psychologowie i trenerzy rozwoju osobistego.
Eurocash z kampanią doceniającą przedsiębiorców
„Herosi Codzienności” to kampania edukacyjno-społeczna, której celem jest pokazanie roli handlu niezależnego w czasie epidemii i na co dzień. W jej ramach prowadzone są działania w mediach społecznościowych i na portalach internetowych.
Sterowiec Goodyear Blimp wraca do Europy
Kultowy symbol powraca. Po raz pierwszy od prawie dekady legendarny sterowiec Goodyear Blimp pojawi się nad Europą. Powrót sterowca jest najnowszą z serii działań wspierających biznes Goodyear na Starym Kontynencie. Wsparcie to obejmuje m.in. odświeżoną w ciągu ostatnich 18 miesięcy, wielokrotnie nagradzaną, europejską ofertę produktową, wprowadzenie możliwości...
Szczera reklama czyli marketing w czasie pandemii
Pandemia postawiła firmy przed nie lada wyzwaniem. Z powodu obowiązujących obostrzeń dotyczących podróżowania, konieczności zachowania dystansu społecznego oraz odwołania wielu wydarzeń zdobywanie nowych partnerów biznesowych jest teraz trudniejsze niż kiedykolwiek.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764