logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Centrum Szkoleniowe Avery Dennison Graphics w Polsce

  S 02.09.2019, przeczytano 1001 razy
ilustracjastrzałka

W pierwszej połowie roku odbyły się szkolenia aplikacyjne w nowo otwartym centrum szkoleniowym Avery Dennison w Polsce. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z produktami i doskonalenia techniki aplikacji folii Avery Dennison z segmentu oznakowania flot, jak i produktów wrappingowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/centrum-szkoleniowe-avery-dennison-graphics-w-polsce,383810,artykul.html

Kolejne szkolenia odbędą się we wrześniu, według harmonogramu:

  • 10.09.2019 – PPF Basic, szkolenie z ochony lakieru (1500zł brutto)
  • 11.09.2019 – Car Wrapping Basic, szkolenie podstawowe z folii samochodowych (950zł brutto)
  • 12-13.09.2019 – Car Wrapping Advanced, szkolenie zaawansowane z folii samochodowych (1850zł brutto)

Centrum szkoleniowe znajduje się na terenie nowej siedziby Avery Dennison w Brwinowie (Warszawa). Miejsce spełnia wszystkie standardy oficjalnego centrum szkoleniowego firmy Avery Dennison, wyposażone zostało w wysokiej klasy sprzęt umożliwiający praktyczny trening umiejętności aplikacyjnych. Jest to jedyne w tej części Europy oficjalne centrum szkoleniowe Avery Dennison.  

Avery Dennison oferuje szeroki zakres szkoleń, na różnych poziomach - od początkujących po zaawansowane, w różnych segmentach produktowych. Szkolenia są prowadzone w języku polskim. Na szkoleniach można się zapoznać z foliami graficznymi, ściennymi, solarnymi, zgłębić zasady aplikacji folii wrappingowych, PPF, w zakresie instalacji indywidualnej jak i flotowej. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Certyfikowanych Trenerów w całej Europy, na najwyższym światowym poziomie.

W centrum szkoleniowym można również przystąpić do egzaminów aplikacyjnych Avery Dennison Specialist Installer, które pozwalają uczestniczyć w sieci Certyfikowanych Aplikatorów Avery Dennison i dają dostęp do systemu gwarancji ICS Platinium Warranty.

Rejestracji na sesje szkoleniowe w dniach 10-13.09.2019 można dokonać przez stronę https://graphics.averydennison.eu/wrapping-courses.html Szczegółowe informacje: Dariusz Tondera dariusz.tondera(at)eu.averydennison.com +48 666 090 335

Źródło: Avery Dennison

www.graphics.averydennison.eu

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jesienna promocja marki Sanytol
Wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Aliganza – pierwsza w Polsce agencja konsultingowa dla marek z branży modowej oraz KERRIS Group – jedna z najszybciej rozwijających się grup technologicznych i marketingowych na polskim rynku, nawiązały strategiczne partnerstwo w zakresie obsługi klientów z branż fashion i beauty. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.
Znamy już polskie ceny nowych urządzeń Microsoft Surface
Najnowsze urządzenia Microsoft można już zamawiać w przedsprzedaży
„Hulaj z głową. Bezpiecznie” z ING
Rusza akcja ING Banku Śląskiego „Hulaj z głową. Bezpiecznie”, która zachęca do mądrego korzystania z elektrycznych hulajnóg. Towarzyszy jej promocja 30 minut darmowej jazdy od ING na elektryczne hulajnogi i skutery.
Mbank prezentuje nowy pulpit w bankowości internetowej
Już 28 października część klientów po zalogowaniu się do konta zobaczy zupełnie nowy pulpit. Poza przejrzystym i prostym designem, daje on możliwość dopasowania widocznych na nim elementów do wymagań użytkownika. Nowy wygląd pulpitu bank wprowadza stopniowo. W pierwszej fazie zobaczy go ok. 20 proc. użytkowników.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764