logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Centrum Szkoleniowe Avery Dennison Graphics w Polsce

  S 02.09.2019, przeczytano 2311 razy
ilustracjastrzałka

W pierwszej połowie roku odbyły się szkolenia aplikacyjne w nowo otwartym centrum szkoleniowym Avery Dennison w Polsce. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z produktami i doskonalenia techniki aplikacji folii Avery Dennison z segmentu oznakowania flot, jak i produktów wrappingowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/centrum-szkoleniowe-avery-dennison-graphics-w-polsce,383810,artykul.html

Kolejne szkolenia odbędą się we wrześniu, według harmonogramu:

  • 10.09.2019 – PPF Basic, szkolenie z ochony lakieru (1500zł brutto)
  • 11.09.2019 – Car Wrapping Basic, szkolenie podstawowe z folii samochodowych (950zł brutto)
  • 12-13.09.2019 – Car Wrapping Advanced, szkolenie zaawansowane z folii samochodowych (1850zł brutto)

Centrum szkoleniowe znajduje się na terenie nowej siedziby Avery Dennison w Brwinowie (Warszawa). Miejsce spełnia wszystkie standardy oficjalnego centrum szkoleniowego firmy Avery Dennison, wyposażone zostało w wysokiej klasy sprzęt umożliwiający praktyczny trening umiejętności aplikacyjnych. Jest to jedyne w tej części Europy oficjalne centrum szkoleniowe Avery Dennison.  

Avery Dennison oferuje szeroki zakres szkoleń, na różnych poziomach - od początkujących po zaawansowane, w różnych segmentach produktowych. Szkolenia są prowadzone w języku polskim. Na szkoleniach można się zapoznać z foliami graficznymi, ściennymi, solarnymi, zgłębić zasady aplikacji folii wrappingowych, PPF, w zakresie instalacji indywidualnej jak i flotowej. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Certyfikowanych Trenerów w całej Europy, na najwyższym światowym poziomie.

W centrum szkoleniowym można również przystąpić do egzaminów aplikacyjnych Avery Dennison Specialist Installer, które pozwalają uczestniczyć w sieci Certyfikowanych Aplikatorów Avery Dennison i dają dostęp do systemu gwarancji ICS Platinium Warranty.

Rejestracji na sesje szkoleniowe w dniach 10-13.09.2019 można dokonać przez stronę https://graphics.averydennison.eu/wrapping-courses.html Szczegółowe informacje: Dariusz Tondera dariusz.tondera(at)eu.averydennison.com +48 666 090 335

Źródło: Avery Dennison

www.graphics.averydennison.eu

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764