WIADOMOŚCI

Certyfikaty Edrone E-commerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

Mateusz Zawiślak  PR 09.08.2017, przeczytano 153 razy

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/certyfikaty-edrone-e-commerce-wizard-trafily-w-rece-promotraffic,33357,artykul.html

Program partnerski edrone eCommerce Wizard powstał z myślą o wyróżnieniu firm, które świadczą wysokiej jakości usługi w branży. Celem jest potwierdzenie ich kompetencji i dostarczenie managerom i właścicielom sklepów internetowych rzetelnych informacji na temat produktów i usług, z których mogą korzystać prowadząc swój biznes.

Podczas drugiego odcinka edrone LIVE dotyczącego dobrych praktyk SEO/SEM w branży eCommerce certyfikat otrzymał Robert Stolarczyk - CEO Promotraffic i Krystian Kucharski - Performance Director spółki. To duże wyróżnienie, ponieważ rynek tych usług jest bardzo konkurencyjny. W biznesie liczy się partnerstwo, dlatego edrone chętnie rekomenduje swoim klientom inne sprawdzone marki.

Źródło: edrone

www.edrone.me

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
sobota 17.02.2018, 126 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone