logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CES 2021: Udoskonalone monitory LG z serii LG Ultra na 2021 rok

  PR 15.01.2021, przeczytano 323 razy
ilustracjastrzałka

Prezentując podczas targów CES 2021 nową linię monitorów Ultra, firma LG Electronics umacnia swoją ugruntowaną już pozycję w segmencie monitorów premium. Najnowsze monitory z serii UltraGear, UltraWide i UltraFine opracowano z myślą o graczach, artystach oraz profesjonalistach. Zapewniają znakomitą produktywność oraz najwyższą satysfakcję z rozrywki, a tym samym idealnie nadają się do zastosowań zarówno w domu, jak i w biurze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ces-2021%3A-udoskonalone-monitory-lg-z-serii-lg-ultra-na-2021-rok,389847,artykul.html

Monitor LG UltraWide na rok 2021

Kolejnym laureatem CES Innovation Award jest monitor LG UltraWide 40WP95C, znakomicie sprawdzający się podczas pracy wielozadaniowej. Został wyposażony w 40-calową matrycę Nano IPS o rozdzielczości 5K2K UltraWide (5120 x 2160) i formacie 21:9. Dzięki ogromnej powierzchni ekranu monitor pozwala na jednoczesne wyświetlanie okien kilku aplikacji i wykonywanie większej liczby zadań, a tym samymzwiększa produktywność użytkowników. Z tego powodu stanowi świetny wybór dla twórców cyfrowych treści, programistów oraz wszystkich, którzy regularnie korzystają z kilku aplikacji jednocześnie.

Zadziwiająco ostry obraz oraz 98-procentowe (typowo) pokrycie przestrzeni barwowej DCI-P3 i 135-procentowe pokrycie przestrzeni sRGB gwarantują precyzję niezbędną do pracy nad najdrobniejszymi detalami. Monitor bez problemu poradzi sobie z obsługą formatu HDR 10. Aby umożliwić profesjonalistom szerokie możliwości podłączania innych urządzeń, monitor LG UltraWide został wyposażony między innymi w port Thunderbolt 4 umożliwiający szybkie przesyłanie danych oraz zasilanie za pośrednictwem jednego kabla. Monitor ten ma ergonomiczną konstrukcję, która dzięki możliwości regulacji nachylenia, wysokości oraz możliwości obracania ekranu do pozycji pionowej gwarantuje każdemu użytkownikowi pełny komfort.

Monitor LG UltraFine Display OLED Pro z oferty na rok 2021

Monitor LG UltraFine Display OLED Pro (model 32EP950) stanowi idealne rozwiązanie dla profesjonalistów z branży kreatywnej, takich jak artyści tworzący materiały graficzne i wideo oraz realizatorzy pracujący w studiach filmowych i studiach animacji. Monitor charakteryzuje się wiernym odwzorowaniem barw oraz wyjątkową jakością obrazu HDR i SDR. Matryca OLED z samoświecącymi pikselami sprawia, że 31,5-calowy monitor 4K osiąga współczynnik kontrastu 1 000 000:1. Niezależna regulacja każdego z ponad ośmiu milionów pikseli zapobiega powstawaniu niekorzystnego efektu halo, powszechnie występującego na wyświetlaczach LCD HDR. Monitor UltraFine Display OLED Pro wyróżnia się też znakomitą wiernością odwzorowania kolorów i zapewnia (typowo) 99-procentowe pokrycie przestrzeni barwowych, zarówno DCI-P3, jak i Adobe RGB.

Ze względu na 10-bitowy Panel OLED 4K oraz oprogramowanie LG Calibration Studio monitor LG UltraFine Display OLED Pro osiąga wierność odwzorowania kolorów, której wymagają profesjonaliści. Rozwiązanie firmy LG do kalibracji sprzętowej pozwala użytkownikom na bezpośrednie regulowanie barw w celu zapewnienia najwyższej precyzji odwzorowania i spójności kolorów. Ponadto, z myślą o wygodnympodłączaniu dodatkowych urządzeń, monitor wyposażono w liczne porty: USB typu C z wyjściem zasilania 90 W, dwa DisplayPort, HDMI i trzy USB.

Nowoczesne monitory LG Ultra są wyposażone we wszystko, co potrzebne do usatysfakcjonowania najbardziej wymagających użytkowników. Zarówno graczy poszukujących fascynującej rozrywki, jak i profesjonalistów oczekujących dużej produktywności oraz wysokiej jakości obrazu. Naszą pozycję lidera w segmencie monitorów premium utrzymamy tylko wtedy, gdy będziemy wprowadzać do oferty innowacyjne i zróżnicowane urządzenia projektowane z myślą o dotychczasowych oraz nowych klientach. - Jang Ik-hwan, wiceprezes oraz szef pionu biznesowego IT w dziale Business Solutions firmy LG Electronics

Źródło: LG Electronics

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Program Pierwszej Konferencji Online W Wielkim Formacie
Podczas konferencji w dniu 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10–15 na platformie Click Meeting (wszyscy zarejestrowani na konferencję otrzymają zaproszenia z linkiem do wejścia na wydarzenie) będą Państwo mogli wysłuchać prezentacji ekspertów z branży oraz wziąć udział w pokazach pracy maszyn.
Tomasz Lewandowski nowym kierownikiem marketingu Centrum Medycznego CMP
Od stycznia br. Tomasz Lewandowski pełni funkcję kierownika marketingu w Centrum Medycznym CMP. Wcześniej związany był z Tramwajami Warszawskimi.
W czasie pandemii COVID-19 polskie firmy wolały ograniczać koszty pozapłacowe i inwestycje niż obniżać wynagrodzenia – wynika z „Badania Polskiej Przedsiębiorczości” zleconego przez inFakt agencji ARC Rynek i Opinia. Wśród małych firm co piąta zdecydowała się podnieść płace.
Związek Cyfrowa Polska wspiera i edukuje polskich przedsiębiorców w dostosowywaniu  do zmian cyfrowych. W tym celu  wspólnie z Obserwatorium.biz oraz partnerami: Asseco, Certum oraz Samsung, przygotował specjalny e-poradnik, który ma pomóc polskim firmom  rozpoczęcie cyfryzacji  poprzez wdrożenie idei paperless. Projekt powstał w ramach...
Firma PU HETMAN po raz pierwszy w historii zdecydowała się rozpocząć działania komunikacyjne w zakresie PR. Na swojego przedstawiciela wybrała agencję keyPR.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764