logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cezary Dziwiszek dziennikarzem sportowym RMF FM

  PR 13.03.2024, przeczytano 404 razy
ilustracja

Do redakcji sportowej RMF FM dołączył nowy dziennikarz. Od 11 marca w stacji pracuje Cezary Dziwiszek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cezary-dziwiszek-dziennikarzem-sportowym-rmf-fm,403449,artykul.html

Cezary Dziwiszek związany jest z mediami od 2016 roku. Pierwsze kroki stawiał w Akademickim Radiu Centrum w Lublinie w redakcji sportowej i newsowej. Od 2019 do 2022 roku pracował w Informacyjnej Agencji Radiowej i Polskim Radiu 24, gdzie prezentował serwisy informacyjne. Potem zdecydował się na rozwinięcie kariery w dziennikarstwie sportowym - ostatnie półtora roku spędził w redakcji Polsat Sport, gdzie pracował przy tworzeniu serwisów sportowych. Był też reporterem na meczach Orlen Superligi piłkarzy i piłkarek ręcznych. Występował także w roli wydawcy i komentatora.

Poza pracą rozwija warsztat zawodowy – ćwiczy czytanie audiobooków i dubbing.

Źródło: Grupa RMF

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Malwina Pająk w El Padre
Do zespołu El Padre, po zakończonym pomyślnie okresie próbnym, dołącza Malwina Pająk obejmując nowo utworzone stanowisko Communication Manager.
Zmiany na czele Agencji Kreacji Filmu i Serialu Telewizji Polskiej
Telewizja Polska S.A. w likwidacji zmienia model funkcjonowania Agencji Kreacji Filmu i Serialu. Zmianie ulegnie m.in. proces zamawiania, budżetowania oraz nadzoru nad produkcją filmów i seriali. Zlikwidowane zostanie również stanowisko jednego z wicedyrektorów.
Paulina Chylewska wraca do TVP
Paulina Chylewska – znana i lubiana dziennikarka i prezenterka po siedmiu latach wraca do TVP. Na antenie TVP1 zobaczymy ją już 31 maja. Gwiazda otworzy i poprowadzi pierwszy dzień 61. Krajowego Festiwalu  Polskiej Piosenki, a w najbliższym czasie będzie pracować przy dwóch najważniejszych imprezach sportowych TVP: Euro 2024 oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w...
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie Wiśniowski
Od 1 kwietnia stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
Ewelina Puławska dyrektor zarządzającą Good One PR
W maju br. Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764