logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Chmura Sony Ci Media Cloud dla małych i średnich firm

  PR 25.01.2024, przeczytano 492 razy
ilustracja

Chmura Sony Ci Media Cloud wprowadza nową ofertę dla małych i średnich firm oraz ulepszone narzędzia do kreatywnej organizacji pracy. Nowa oferta "Business Plan" jest dostosowana do małych i średnich organizacji, a aktualizacje obejmują aplikację komputerową i obsługę Dolby Atmos.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/chmura-sony-ci-media-cloud-dla-malych-i-srednich-firm,402872,artykul.html

Ci Media Cloud, oparte na chmurze rozwiązanie Sony do zarządzania multimediami i współpracy, które umożliwia użytkownikom przechwytywanie, tworzenie kopii zapasowych, przeglądanie, przekształcanie i uruchamianie usprawnionych procesów postprodukcji, zaktualizowało swoją ofertę. Pojawił się plan zoptymalizowany dla małych i średnich firm oraz dodano cenne funkcje, w tym Ci Transfer, nową aplikację do przesyłania plików na komputer oraz ulepszoną obsługę plików audio Dolby Atmos.

"Nieustannie rozwijamy naszą platformę Ci, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników i stać się nieodłączną częścią ich codziennej pracy" - powiedział David Rosen, wiceprezes ds. aplikacji i usług w chmurze w Sony Electronics. "Dzięki dodaniu planu stworzonego z myślą o wymaganiach i budżecie małych i średnich firm, bogatej nowej aplikacji komputerowej oraz Dolby Atmos, który zapewnia wciągający, autentyczny dźwięk, sprawiamy, że Ci jest jeszcze bardziej dostępne, łatwe w użyciu i użyteczne dla twórców i organizacji z każdej branży".

Aktualizacja planu biznesowego

Ci uruchomiło właśnie nowy plan biznesowy jako dodatek do planów online Free, Pro i Team, który uzupełnia niestandardowe oferty Enterprise i Enterprise+. Zoptymalizowana dla niezależnych twórców lub organizacji z wieloma zespołami, opcja subskrypcji online jest krokiem naprzód w stosunku do subskrypcji Ci Team. Za około 249 USD miesięcznie firmy mogą tworzyć nieograniczone przestrzenie robocze1 , uzyskiwać dostęp do 1 TB (terabajta) aktywnej pamięci masowej, korzystać z 4 TB pamięci archiwalnej i wykorzystywać 500 GB (gigabajtów) miesięcznych transferów danych2. Ta nowa opcja, obejmująca niektóre z bardziej zaawansowanych funkcji planów klasy korporacyjnej Ci, w tym niestandardowy branding i analizę użytkowania, oferuje cenne rozwiązania z uproszczonym wdrożeniem za rozsądną cenę.

Aplikacja Ci Transfer Desktop i Sidecar Ingest Workflow

Ci Transfer to aplikacja komputerowa umożliwiająca szybkie przesyłanie plików i folderów do i z platformy Ci Media Cloud. Ta nowa aplikacja, dostępna na komputery Mac i PC, obsługuje transfery o prędkości wielu gigabajtów3 , ponawia transfery po przerwach i jest zoptymalizowana do obsługi setek plików. Dzięki funkcji wstrzymywania i wznawiania transferów, a także raportom, pilne pliki mogą być traktowane priorytetowo w celu przyspieszenia transferu, a po jego zakończeniu mogą zostać zweryfikowane w dziennikach transferu. W przypadku większych organizacji migrujących biblioteki archiwów, aplikację Ci Transfer można sparować z nowym przepływem pracy sidecar, aby umożliwić klientom przenoszenie bibliotek multimediów sidecar bez utraty metadanych. Przesyłając oba pliki JSON z plikami multimedialnymi, Ci automatycznie połączy metadane z plikami multimedialnymi. Ci Transfer jest dostępny do pobrania za darmo dla wszystkich użytkowników Ci. Proces pozyskiwania sidecar jest funkcją uprawnień dla klientów korporacyjnych.

Obsługa Dolby Atmos

Pliki wideo i audio z Dolby Atmos można teraz przesyłać i odtwarzać w odtwarzaczu Ci. Integracja z Dolby.io umożliwia obsługę ADM (Audio Definition Model) BWF (Broadcast Wave Format) Atmos audio, a użytkownicy mogą słuchać i pobierać obuuszne lub stereofoniczne proxy audio bezpośrednio w Ci. Użytkownicy mogą również zobaczyć poziomy Loudness Unit Full Scale (LUFS) i True Peak we wbudowanym narzędziu do analizy mediów Ci. Zespoły kreatywne i kontrolowania jakości (QA) mogą słuchać i pracować z wciągajacymi treściami, tak jak miały być słyszane.

Źródło: Sony Europe B.V.

Dodatkowe informacje:

1 Z zastrzeżeniem warunków

2 Część tej pojemności jest wykorzystywana na pliki systemowe i może się różnić.

3 Prędkość transferu zależy od przepustowości sieci

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Folie magnetyczne Coala MagForce dostępne w Antalis
Antalis wprowadza na rynek Coala MagForce, folię magnetyczną nowej generacji, która zapewnia większą siłę trzymania przy jednoczesnej redukcji wagi.
21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.
Sekretne zakupy zwierząt domowych w kampanii Frisco
Sklep internetowy Frisco poszerza ofertę asortymentową produktów dla zwierząt domowych. Kategoria Dla Zwierząt obejmuje teraz szeroki wybór karm i przysmaków. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe zakupy online również dla czworonożnych członków rodziny. W nowej kampanii „Sekretne zakupy zwierząt domowych” lider...
AMS: efektywnościowe rozliczanie retargetowanych reklam wideo
Efektywnościowy model rozliczenia Cost Per View (CPV) jest już dostępny w AMS w retargetingu reklamy OOH na urządzenia mobilne i uwzględnia tylko spoty reklamowe obejrzane w całości.
Saatchi & Saatchi kampanią loterii konsumenckiej OBI
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za koncept strategiczno-kreatywny oraz realizację materiałów kampanii promującej „Wielką Loterię w aplikacji heyOBI”. Działania obejmują telewizję, social media oraz content video.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764