logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Chroma.pl coraz bliżej przepięcia na nowy serwis

  PR 13.04.2018, przeczytano 1529 razy
ilustracjastrzałka

Zbliża się planowana data zamiany starego serwisu na nowy. Aby mogło to nastąpić potrzebne są wszystkie produkty i funkcje.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/chroma.pl-coraz-blizej-przepiecia--na-nowy-serwis,36150,artykul.html

Chroma ciągle poszerza ofertę, aby spełnić oczekiwania swoich Klientów i utrzymać pozycje lidera druku online. Udostępnione zostały kolejne produkty, wszystkie z nich można zamawiać w wielu różnych ( nowych) konfiguracjach z wyjątkowymi uszlachetnieniami.


Plakaty - nowe otwarcie

Chroma wdrożyła zmiany w ofercie plakatów dostępnych na beta.chroma.pl. Najważniejsza z nich to nowe, niższe ceny.

Co dokładnie się zmieniło? Plakaty w formatach A2 oraz B2 posiadają obniżone ceny. Dodatkowo w nakładach w przedziale 1-150 możliwy jest skok co 1 sztukę.

ilustracjastrzałka

Notesy klejone- gdy pilnie trzeba coś zanotować

Przy tym produkcie pojawił się dodatkowy format: 198x210mm i możliwość wyboru rodzaju papieru okładki oraz środkowych kart. Nowością w tym produkcie jest możliwość wykonania zaokrąglenia narożników notesu co uatrakcyjnia efekt oczekiwanego produktu.

Wśród kolejnych produktów znalazły się również teczki ofertowe, pocztówki, biuwary oraz proof cyfrowy

ilustracjastrzałka

Nowy serwis beta.chroma.pl powstał jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby Klientów i rozwój technologii. Nowe funkcjonaliści: własne nakłady, konfigurator, konfiguracje produktów, zarządzanie użytkownikami, multiwysyłka, wysyłka za granicę, wpływają na jeszcze lepszą organizację pracy, a tym samym projekty do druku można zamawiać jeszcze szybciej.

Źródło: Drukarnia Chroma

www.chroma.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: betachroma

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764