logo
WIADOMOŚCI

Chroma.pl coraz bliżej przepięcia na nowy serwis

betachroma  PR 13.04.2018, przeczytano 584 razy
ilustracjastrzałka

Zbliża się planowana data zamiany starego serwisu na nowy. Aby mogło to nastąpić potrzebne są wszystkie produkty i funkcje.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/chroma.pl-coraz-blizej-przepiecia--na-nowy-serwis,36150,artykul.html

Chroma ciągle poszerza ofertę, aby spełnić oczekiwania swoich Klientów i utrzymać pozycje lidera druku online. Udostępnione zostały kolejne produkty, wszystkie z nich można zamawiać w wielu różnych ( nowych) konfiguracjach z wyjątkowymi uszlachetnieniami.


Plakaty - nowe otwarcie

Chroma wdrożyła zmiany w ofercie plakatów dostępnych na beta.chroma.pl. Najważniejsza z nich to nowe, niższe ceny.

Co dokładnie się zmieniło? Plakaty w formatach A2 oraz B2 posiadają obniżone ceny. Dodatkowo w nakładach w przedziale 1-150 możliwy jest skok co 1 sztukę.

ilustracjastrzałka

Notesy klejone- gdy pilnie trzeba coś zanotować

Przy tym produkcie pojawił się dodatkowy format: 198x210mm i możliwość wyboru rodzaju papieru okładki oraz środkowych kart. Nowością w tym produkcie jest możliwość wykonania zaokrąglenia narożników notesu co uatrakcyjnia efekt oczekiwanego produktu.

Wśród kolejnych produktów znalazły się również teczki ofertowe, pocztówki, biuwary oraz proof cyfrowy

ilustracjastrzałka

Nowy serwis beta.chroma.pl powstał jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby Klientów i rozwój technologii. Nowe funkcjonaliści: własne nakłady, konfigurator, konfiguracje produktów, zarządzanie użytkownikami, multiwysyłka, wysyłka za granicę, wpływają na jeszcze lepszą organizację pracy, a tym samym projekty do druku można zamawiać jeszcze szybciej.

Źródło: Drukarnia Chroma

www.chroma.pl


brak ikonki
?

Tekst opublikował użytkownik: betachroma

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Krakowska spółka poligraficzna MM Druk Serwis otrzymała zastrzeżenie patentowe na kartonowe opakowanie służące do ekspozycji i przenoszenia puszek. Jest ono rezultatem aktywności realizowanej przez Małopolski Klaster Poligraficzny, w ramach projektu Projektowanie i produkcja opakowań.
Ricoh rozszerza serię systemów Pro C7200
System Pro C7200sl to najnowszy dodatek do wprowadzonej w tym roku na rynek serii Pro7200. Ten model stworzono z myślą o potrzebach centralnych punktów druku w firmach (CRD). System oferuje wysoką jakość wydruków, realizowanych z prędkością do 85 stron na minutę.
Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2 w firmie Vilpol
„Inwestycją roku 2018” nazwano w firmie Vilpol najnowszy nabytek tego działającego od ponad ćwierćwiecza podwarszawskiego zakładu poligraficznego – 8-kolorową maszynę offsetową z systemem odwracania arkusza Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2, dostarczoną przez Koenig & Bauer. To pierwsza tego typu konfiguracja z serii Rapida w Polsce – zastosowana w...
Epson na konferencji Summit EOIF Gigacon w Warszawie
Konferencja SUMMIT EOIF GIGACON to dwudniowe wydarzenie dotyczące elektronicznego obiegu informacji w firmie, które odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym w dniach 25 i 26 lipca 2018 roku.
MMDS Consumables, zgodnie z wdrażaną strategią rozwoju, nawiązała współpracę z ABC Allied, działającym na międzynarodowych rynkach producentem chemii poligraficznej. Firma powstała w 1952 roku w USA, a od 1999 roku każdy z produktów do mycia i konserwacji układu farbowego, wodnego, płyt, ogólnej konserwacji maszyn offsetowych oraz flexo jest...
 
niedziela 22.07.2018, 98 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone