logo
WIADOMOŚCI

Chroma.pl coraz bliżej przepięcia na nowy serwis

  PR 13.04.2018, przeczytano 843 razy
ilustracjastrzałka

Zbliża się planowana data zamiany starego serwisu na nowy. Aby mogło to nastąpić potrzebne są wszystkie produkty i funkcje.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/chroma.pl-coraz-blizej-przepiecia--na-nowy-serwis,36150,artykul.html

Chroma ciągle poszerza ofertę, aby spełnić oczekiwania swoich Klientów i utrzymać pozycje lidera druku online. Udostępnione zostały kolejne produkty, wszystkie z nich można zamawiać w wielu różnych ( nowych) konfiguracjach z wyjątkowymi uszlachetnieniami.


Plakaty - nowe otwarcie

Chroma wdrożyła zmiany w ofercie plakatów dostępnych na beta.chroma.pl. Najważniejsza z nich to nowe, niższe ceny.

Co dokładnie się zmieniło? Plakaty w formatach A2 oraz B2 posiadają obniżone ceny. Dodatkowo w nakładach w przedziale 1-150 możliwy jest skok co 1 sztukę.

ilustracjastrzałka

Notesy klejone- gdy pilnie trzeba coś zanotować

Przy tym produkcie pojawił się dodatkowy format: 198x210mm i możliwość wyboru rodzaju papieru okładki oraz środkowych kart. Nowością w tym produkcie jest możliwość wykonania zaokrąglenia narożników notesu co uatrakcyjnia efekt oczekiwanego produktu.

Wśród kolejnych produktów znalazły się również teczki ofertowe, pocztówki, biuwary oraz proof cyfrowy

ilustracjastrzałka

Nowy serwis beta.chroma.pl powstał jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby Klientów i rozwój technologii. Nowe funkcjonaliści: własne nakłady, konfigurator, konfiguracje produktów, zarządzanie użytkownikami, multiwysyłka, wysyłka za granicę, wpływają na jeszcze lepszą organizację pracy, a tym samym projekty do druku można zamawiać jeszcze szybciej.

Źródło: Drukarnia Chroma

www.chroma.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: betachroma

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Mark Andy Student Awards 2018 – nagrody wręczone
W pierwszej połowie br. firma Mark Andy ogłosiła konkurs Mark Andy Student Awards 2018, skierowany do studentów kierunków związanych z poligrafią i projektowaniem. Był on częścią jej strategicznego programu, obejmującego szereg działań edukacyjnych, dedykowanych przyszłym pracownikom drukarń i firm przetwórczych. W ramach konkursu studenci z całej Europy...
Loop Industries, Inc., innowacyjna firma w dziedzinie rozwiązań przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz PepsiCo, Inc. ogłosiły zawarcie wieloletniej umowy, która umożliwi PepsiCo zakup i produkcję opakowań z plastików wytwarzanych w amerykańskiej fabryce Loop, w tym plastiku PET Loop pozyskiwanego w 100% z recyklingu.
Nowa wycinarka wizytówek Autocut Pro w ofercie Grafmasz
Najnowsze urządzenie Morgana Systems zostało skonstruowane z myślą o drukarniach cyfrowych poszukujących wielofunkcyjnych, zautomatyzowanych i wydajnych rozwiązań umożliwiających wykonanie szerokiej gamy produktów tj. wizytówki, karty, zaproszenia itp.
Biokompozyty Durasense, Lineo, E-tales: Stora Enso dla e-commerce
W ostatnim czasie oferta firmy Stora Enso została rozszerzona m.in. o biokompozyty DuraSense, ligninę Lineo oraz e-TALES – rozwiązania dedykowane sprzedaży detalicznej przez Internet. Jak podaje firma, to kolejne innowacyjne, a zarazem konkurencyjne cenowo rozwiązania bazujące na surowcach odnawialnych w jej portfolio.
Zakłady Artystyczne ART z partnerami na targach 4 Print Week
Zakłady Artystyczne ART wraz ze swoimi partnerami - GL Optic i firmą OKI - zaprezentowały swoją ofertę podczas niedawno zakończonych w Poznaniu targów 4 Print Week. Wystawa dla firmy zakończyła się sukcesem, a najnowsze prezentowane tam rozwiązanie GL Optic - GL Spectrolux (precyzyjny i szybki – jak podkreśla jego producent - miernik światła) został nagrodzony podczas tego...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone