logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Chwytaj elementy życia: konkurs dla fotobloggerów

  PR 22.02.2011, przeczytano 1576 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła druga edycja prestiżowego konkursu na Fotoblog Roku 2011. Adresowany jest on do osób, które poprzez fotografowanie dzielą się z innymi swoimi emocjami, wrażeniami oraz spojrzeniem na świat. Do pierwszej edycji zgłosiło się ponad 500 autorów blogów, na które oddano łącznie 100 tys. głosów. Po raz drugi oficjalnym partnerem plebiscytu została firma Casio Exilim.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/chwytaj-elementy-zycia%3A-konkurs-dla-fotobloggerow,12044,artykul.html

Blog to osobisty pamiętnik, natomiast fotoblog to coś więcej. Obraz może uzupełnić, bądź nawet zastąpić słowo. Autorzy niejednokrotnie przy pomocy jednej fotografii potrafią przedstawić historię, na opisanie której potrzeba wielu stron tekstu. Ponadto, fotoblogi stają się czymś na wzór portfolio autora, niejednokrotnie otwierając tym samym drogę do zawodowstwa.

W pierwszej edycji wzięło udział 500 autorów z całej Polski. Stronę konkursu obejrzało ponad pół miliona internautów. Zwycięzcą został blog „Moje Uniformy”, którego tematem przewodnim jest człowiek – jego kompleksy, uwarunkowania, radości, a wszystko w kontekście zwykłego ubrania.

Konkurs Fotoblog Roku 2011 potrwa do 15 września. Na autorów fotoblogów, które zdobędą najwięcej głosów czekają wartościowe nagrody. Firma Casio Exilim, jeden z głównych partnerów akcji, ufundowała najnowsze modele aparatów, w tym m.in.
EX-H20G, EX-ZR10 i EX-FH25.

Strona konkursowa dostępna jest pod adresem: www.swiatobrazu.pl/fotoblog-roku-2011-22737.htmlWyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

Źródło: Zibi S.A.


PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

3 000 przedsiębiorców w 11. edycji Akademii e-marketingu
Przez cały 2023 rok, w największych miastach w Polsce odbywały się darmowe szkolenia dla przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wydarzenia zorganizowano w ramach 11. edycji Akademii e-marketingu, która jest cyklem spotkań edukacyjnych poświęconych budowaniu strategii promocji firmy w Internecie. Właściciele małych i średnich biznesów...
Itel przedstawia nowe logo
itel, marka z segmentu „inteligentnego życia”, specjalizująca się w oferowaniu przystępnych cenowo i wysokiej jakości konsumenckich produktów elektronicznych, informuje o transformacyjnej inicjatywie odświeżenia marki, która obejmuje nowe logo i wizerunek. Decyzja ta sygnalizuje przełomowy moment w historii firmy, łącząc nowoczesną estetykę z jej...
Monika Brzózka mówczynią TEDxWarsawWomen 2023
Monika Brzózka, Chief Financial & Operating Officer VMLY&R Poland, będzie prelegentką konferencji TEDxWarsawWomen 2023. 
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła platforma AtomStore.
Pieniądze to wrażliwy temat w związkach, ale nie muszą być przyczyną nieporozumień. Wiele zależy od tego, jak i czy w ogóle rozmawiamy o naszych dochodach, wydatkach i zobowiązaniach. Aby to ułatwić, powstała kampania społeczna #CoZTąKasą – Jak rozmowy o kasie wpływają na nasze relacje? Ma ona na celu podniesienie kompetencji w zakresie komunikacji finansowej i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764