logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cichy luksus: kampania i konkurs Krispol we współpracy z Aluprof

  PR 29.09.2023, przeczytano 551 razy
ilustracja

Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie zaaranżowana przestrzeń. Aby wzbudzić zainteresowanie klientów, którzy planują zakup stolarki premium dla swojego domu, z początkiem jesieni marka KRISPOL we współpracy z firmą Aluprof uruchomiła kampanię pod hasłem „Cichy luksus”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cichy-luksus%3A-kampania-i-konkurs-krispol-we-wspolpracy-z-aluprof,401548,artykul.html

Minimalizm w architekturze i projektowaniu wnętrz króluje już od kilku lat. Nic dziwnego – doskonale wpisuje się w proekologiczne trendy, łącząc nowoczesność z tym, co proste i naturalne. Zgodnie z zasadami zrównoważonego projektowania współczesne budownictwo musi być przede wszystkim odpowiedzialne, a zadaniem architektów jest znalezienie równowagi między komfortem domowników a troską o naturę. Komplet stolarki KRISPOL doskonale wpisuje się w filozofię cichego luksusu pod względem wysokiej estetyki, jakości i funkcjonalności. Stanowi również formę lokaty kapitału.

W minimalistycznej definicji luksusu ważne miejsce zajmują również duże przeszklenia i panoramiczne okna, które doskonale doświetlają i zacierają granicę między wnętrzem a otoczeniem domu. To właśnie one stały się przedmiotem konkursu współorganizowanego przez markę KRISPOL i firmę Aluprof.  

KONKURS

Pokaż nam projekt swojego domu i wygraj dofinansowanie do drzwi tarasowych SKYLINE

Konkurs powstał z myślą  o architektach i inwestorach, którzy są na etapie tworzenia projektu domu wpisującego się w ideę cichego luksusu. Jego głównym założeniem jest promowanie systemu drzwi tarasowo-przesuwnych SKYLINE, stolarki aluminiowej i nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Konkurs pozwoli wyłonić i nagrodzić najciekawszy projekt domu, w którym uwzględnione będą drzwi tarasowych SKYLINE, a zwycięzca otrzyma na nie dofinansowanie w wysokości 70 000 zł. Co ważne, drzwi tarasowe zostaną zaprojektowane na wymiar, według projektu przedłożonego przez inwestora.

Prace konkursowe oceni jury w składzie: Bożena Ryszka, Dyrektor Marketingu Aluprof, Łukasz Piszczek, Ambasador KRISHOME, architekt Paweł Kobryński reprezentujący Front Architects oraz architekci Natalia i Roman Milwicz z pracowni Milwicz Architekci.

Zgłoszenia prac konkursowych można dokonywać do 11 grudnia 2023 r.

Źródło: KRISPOL

www.krispol.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

German Design Awards 2024 dla baterii kuchennych Omnires
Bateria z intuicyjnym systemem do filtrowania wody, zaprojektowana przez Paulinę Shacalis, otrzymała prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie German Design Awards 2024. Jury doceniło ten minimalistyczny projekt, który jest przykładem innowacyjnego myślenia marki i świadomego podejścia do projektowania.
Reprezentantki UW ze srebrem w mistrzostwach świata PR
W listopadzie trzydzieści drużyn z Azji, Europy, Afryki i Ameryki Północnej rywalizowało ze sobą w organizowanym przez ICCO (International Communication Consultancy Organization) konkursie dla młodych, kreatywnych specjalistów Public Relations.
Sandra Różycka laureatką 24. edycji Galerii Plakatu AMS
Sandra Różycka wygrała 24. edycję Galerii Plakatu AMS pod hasłem “Wygodnie i odpowiedzialnie, czyli jak?”. Jury ponadto wyróżniło w konkursie 5 prac - dwie autorstwa Rozalii Michalskiej oraz prace Magdaleny Wosik, Natalii Leśniak oraz Anny Czochary. Dodatkowo, nagrodę specjalną, ufundowaną przez Grupę Żabka, partnera głównego konkursu, zdobyła Katarzyna Panek. Partner...
Samsung Bespoke: II edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz
Marka Samsung zaprasza studentów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie Projektuj z Bespoke. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu koncepcyjnego z uwzględnieniem lodówki Bespoke marki Samsung i stylu danego etapu konkursu. Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu można przesyłać do 30 stycznia 2024 roku.
IAB Mixx Awards: Złoto i Srebro dla kampanii The Art of Sex Ed
Kampania The Art of Sex Ed (Sztuka Bez Wstydu) zdobyła Złotą i Srebrną nagrodę w konkursie IAB Mixx Awards 2023. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764