WIADOMOŚCI

Click Community z obsługą social media dla Flyps.io

redakcja  PR 11.01.2018, przeczytano 254 razy

Flyps powierzył prowadzenie swoich działań komunikacyjnych w mediach społecznościowych krakowskiej agencji click community.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/click-community-z-obsluga-social-media-dla-flyps.io,35080,artykul.html

Flyps to nowatorskie podejście do wykorzystywania mocy obliczeniowej komputera. Całość działa na zasadzie globalnej chmury komputerów osobistych. Aby podzielić się mocą swojego komputera wystarczy zainstalować aplikację, która działa w tle podczas zwykłego użytkowania. Za udostępnioną moc otrzymujemy punkty wymienne na płatne zasoby.

Kompleksowa obsługa, koncepcja kreatywna oraz opracowanie strategii
to zadania, z którymi musiała zmierzyć się krakowska agencja social media. Specjaliści z click community będą odpowiedzialni za prowadzenie dwóch kanałów: Facebooka i Twittera.

W skład zespołu odpowiedzialnego za obsługę Flyps w mediach społecznościowych odpowiada zespół w składzie: Roksana Wąż (Community&Strategy Manager) oraz Wojciech Cymerman (Social Media Specialist).

Umowa między Flyps, a click community została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło: click community

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
wtorek 23.01.2018, 106 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone