logo
WIADOMOŚCI

Clue PR z Billon

Mateusz Zawiślak  PR 12.10.2017, przeczytano 168 razy

Od października br. agencja Clue PR w wyniku wygranego przetargu rozpoczęła współpracę z firmą technologiczną Billon, która stworzyła przełomowy system natychmiastowych płatności oparty na blockchain.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/clue-pr-z-billon,34082,artykul.html

Agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego w Polsce, w tym komunikację inwestorską i technologiczną, pozycjonowanie eksperckie oraz wsparcie w eventach branżowych i PR kryzysowy. Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia.

Billon to polski start-up, który jako pierwszy i jedyny na świecie przesłał zarówno brytyjskiego funta jak i polskiego złotego za pomocą technologii blockchain. Technologia firmy umożliwia natychmiastowe płatności walutami narodowymi bezpośrednio pomiędzy użytkownikami bez konieczności posiadania konta bankowego. Dzięki temu można ją wykorzystać do np. wypłaty nagród i premii motywacyjnych, wygodnych zakupów on-line, wspierania blogerów oraz streamerów, czy subskrypcji treści w internecie.

Za realizację projektu ze strony agencji odpowiada zespół Corporate Tech Practice, pod kierownictwem Piotra Domańskiego.

Źródło: Clue PR

www.cluepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Akademia Car Wrappingu czyli auto folie w praktyce - edycja 6
Akademia Car Wrappingu to cykl szkoleniowo-warsztatowy firmy Integart organizowany wraz z marką Arlon oraz mistrzem świata car wrappingu – Piotrem Cińskim. Już wkrótce, bo w terminie 18-20.04.2018 roku odbędzie się kolejna, VI edycja tego cyklu. Warsztaty cieszą się znaczną i niesłabnącą popularnością, co świadczy o zapotrzebowaniu na doskonalenie usług polskiego rynku aplikatorski...
Kampania linii Ze Świata Natury Dr. Oetkera
„Słodka Wielkanoc naturalnie!” to hasło kampanii reklamowej naturalnych dodatków do pieczenia Dr. Oetkera, prowadzonej równolegle w TV, prasie i Internecie.
Kolejne urządzenia z serii VersaLink i AltaLink zostały nagrodzone przez BLI. W ostatnim czasie aż 13 urządzeń firmy zdobyło wyróżnienie ośrodka.
Wizerunkowy film firmy Komfort
Podłoga to najważniejszy element dekoracyjny wnętrza, który nadaje aranżacji niepowtarzalnego charakteru. Od zawsze towarzyszy nam w najważniejszych chwilach życia. KOMFORT inspiruje do wyboru podłogi, która spełnia nasze indywidualne potrzeby. Marka przy współpracy z agencją komunikacji marketingowej Abanana przygotowała film wizerunkowy, w którym podłoga gra rolę głównego bohatera. ...
Oranżada Hellena w nowej odsłonie
Oranżada Hellena poddała metamorfozie grafikę na opakowaniach swoich produktów. Marka umieściła na nich logotyp w formie kapsla. Zmiana dotyczy wszystkich napojów marki Oranżada Hellena, oranżady musującej w proszku, a także Galaretki czerwonej o smaku oranżady Hellena.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone