WIADOMOŚCI

Clue PR z Billon

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 12.10.2017, przeczytano 150 razy

Od października br. agencja Clue PR w wyniku wygranego przetargu rozpoczęła współpracę z firmą technologiczną Billon, która stworzyła przełomowy system natychmiastowych płatności oparty na blockchain.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/clue-pr-z-billon,34082,artykul.html

Agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego w Polsce, w tym komunikację inwestorską i technologiczną, pozycjonowanie eksperckie oraz wsparcie w eventach branżowych i PR kryzysowy. Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia.

Billon to polski start-up, który jako pierwszy i jedyny na świecie przesłał zarówno brytyjskiego funta jak i polskiego złotego za pomocą technologii blockchain. Technologia firmy umożliwia natychmiastowe płatności walutami narodowymi bezpośrednio pomiędzy użytkownikami bez konieczności posiadania konta bankowego. Dzięki temu można ją wykorzystać do np. wypłaty nagród i premii motywacyjnych, wygodnych zakupów on-line, wspierania blogerów oraz streamerów, czy subskrypcji treści w internecie.

Za realizację projektu ze strony agencji odpowiada zespół Corporate Tech Practice, pod kierownictwem Piotra Domańskiego.

Źródło: Clue PR

www.cluepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 15.12.2017, 109 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone