logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CNN z nowym programem „Vital Signs"

  PR 09.08.2019, przeczytano 243 razy
ilustracja

10 sierpnia odbędzie się premiera nowego programu CNN International – „Vital Signs”. Gospodarzem będzie wielokrotnie wyróżniony nagrodą Emmy, główny korespondent specjalizujący się w tematyce medycznej dr Sanjay Gupta. Każdego miesiąca, od sierpnia do grudnia, ekipa „Vital Signs” będzie podróżować po całym świecie, odwiedzając m.in.: USA, Meksyk, Izrael, Bhutan, Hongkong czy Tajlandię, aby odkryć najciekawsze nowinki w obszarze medycyny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cnn-z-nowym-programem-_vital-signs_,383529,artykul.html

Część każdego, 30-minutowego odcinka „Vital Signs” będzie poświęcona sekcji „Live Longer”, w której dr Gupta spotyka się z inspirującymi ludźmi z różnych krajów i bada sekrety długowieczności.

„Długowieczność dotyczy każdego aspektu naszego życia, bez względu na kulturę, płeć lub wiek – zależy m.in. od podejmowanych przez nas decyzji czy ludzi, którymi się otaczamy. Wraz z premierą „Vital Signs", jesteśmy podekscytowani eksploracją najnowszych innowacji i inspirujących historii dotyczących zdrowia oraz odnowy biologicznej na całym świecie” – mówi dr Sanjay Gupta.

Pierwszy odcinek „Vital Signs" wyemitowany w tym miesiącu bada przyszłość żywienia. CNN zagłębia się w rosnącą popularność żywności pochodzenia roślinnego i odkrywa, co to oznacza dla całego przemysłu spożywczego, również w wymiarze konsekwencji dla zdrowia i tradycji religijnych. Analizuje także, czy coraz bardziej powszechne dzisiaj substytuty mięsa pochodzenia roślinnego odegrają rolę w rozwiązywaniu problemu głodu i niedoborów żywności. W sekcji „Live Longer" CNN przygląda się diecie nazywanej okresowym poszczeniem (z ang. intermittent fasting), która może pomóc w prowadzeniu dłuższego, zdrowszego życia.

Program „Vital Signs" będzie uzupełniany o teksty na stronie internetowej, filmy, infografiki i interaktywne quizy dostępne na CNN Health.

Źródło: CNN

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki badania Gemius/PBI za styczeń 2020
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Yieldbird pracuje nad systemem sprzedaży powierzchni reklamowych
Zespół firmy Yieldbird z Grupy Agora pracuje nad stworzeniem rozwiązania, które pomoże właścicielom serwisów internetowych w poprawie efektywności zarządzania posiadaną przez nich powierzchnią reklamową. Spółka otrzymała na działania związane z tym innowacyjnym projektem grant w wysokości 3,6 mln zł z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Inteligentny...
Wystartowała Eska Braniewo
W Braniewie na częstotliwości 100,7 MHz wystartowało Radio ESKA. W ramach informacji lokalnych stacja nadaje m.in. serwisy w języku ukraińskim.
Oferta Biura Reklamy TVN Media została wzbogacona o kolejne innowacyjne rozwiązanie reklamowe - Shopping Spree (Bitwa na Style). Za autorską koncepcję i jej wdrożenie odpowiada nowy zespół Innovation Hub w strukturze BR TVN Media.
Nowe muzyczne show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” w TVP2
Od 28 lutego, w każdy piątek, o godz. 20:35 w wyjątkowym show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764