logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CNN z relacją na żywo ze ślubu Księcia Harrego i Meghan Markle

  PR 17.05.2018, przeczytano 681 razy

Od 10.00 rano 19 maja zespół prowadzących, korespondentów i współtwórców programów stacji CNN będzie na żywo, prosto z Windsoru, relacjonował długo wyczekiwany ślub Księcia Harrego i Meghan Markle. Program będzie zawierał komentarze dotyczące m.in. przybyłych gości, mody a także dworskiego ceremoniału i brytyjskich tradycji związanych Zamkiem Windsor i Kaplicą św. Jerzego.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cnn-z-relacja-na-zywo-ze-slubu-ksiecia-harrego-i-meghan-markle,36531,artykul.html

Specjalna relacja CNN na żywo z królewskiego ślubu prowadzona będzie przez Andersona Coopera, Alisyn Camerotę oraz Dona Lemona wspólnie z królewskim korespondentem CNN Maxem Fosterem, a także prowadzącym CNN International Richardem Questem, starszym korespondentem zagranicznym Clarissą Ward i ekspertem w dziedzinie mody Joe Zee. W skład zespołu dziennikarskiego wchodzą także królewscy komentatorzy CNN Victoria Arbiter i Kate Williams, komentator wydarzeń kulturalnych Bonnie Greer, autorka książek i współpracowniczka CNN Sally Bedell Smith, biografistka Księcia Harrego Angela Levin oraz dziekan Uniwersytetu Bostońskiego oraz były nauczyciel aktorstwa Meghan Markle z Uniwersytetu Northwestern, Dr. Harvey Young. W dniu królewskiego ślubu reporterzy CNN Kate Bennett, Jason Carroll, Bianca Nobilo, Isa Soares oraz Nick Watt będą nadawać relacje na żywo z różnych miejsc i wydarzeń, dziejących się w okolicach Windsoru.

CNN International/CNN en Español :

W piątek, 18 maja główna korespondentka CNN International ds. międzynarodowych Christiane Amanpour poprowadzi swój program Amanpour z Windsoru. Z tego samego miejsca przez cały tydzień na żywo nadawane będą także programy Quest Means Business z Richardem Questem, jak i Hala Gorani Tonight z Halą Gorani a wszystko po to, aby przybliżyć widzom z całego świata atmosferę nadchodzącego wydarzenia. CNN wyemituje również specjalne wydania programu CNN Talk with Max Foster  we wtorek i piątek, na żywo z Windsoru. Z Londynu relacjonować będą też reporterzy CNN en Español Samuel Burke i Claudia Rebaza.

CNN Digital:

Oprócz emisji w telewizji, CNN transmitować będzie królewski ślub także na żywo w internecie w sobotę, 19 maja, w godzinach od 11.00 do 15.00 polskiego czasu na stronie startowej CNN.com i na urządzeniach mobilnych poprzez aplikacje CNN na iOS oraz Android. Ślub będzie można również obejrzeć na platformie CNNgo (po wejściu na CNN.com/go na ekranie komputera, telefonu i iPad’a  oraz poprzez aplikacje CNNgo na Apple TV, Roku, Amazon Fire oraz Android TV).
 
Relacja z królewskiego ślubu zajmie najważniejsze miejsce na platformach CNN Digital w formie wpisów blogowych w dniu wydarzenia, a także jako dodatkowe interaktywne artykuły, takie jak quiz oparty na teście, który zdawać będzie Meghan Markle, aby uzyskać brytyjskie obywatelstwo, oś czasu związku zakochanych od Soho House do Windsoru oraz interaktywna panorama drogi do Windsoru, którą pokona powóz z Harrym i Meghan w dniu ich ślubu.

Źródło: CNN International

www.cnn.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Więcej kobiecego szczypiorniaka w TVP Sport – nowa umowa Superligi z TVP S.A.
Telewizja Polska S.A. i Superliga Sp. z o.o. rozszerzają zakres dotychczasowej współpracy. Na mocy nowej umowy kibice zobaczą hit każdej z 28 serii. Kobiece zmagania będą transmitowane  w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwsze mecze już we wrześniu.
Agencja gamingowa Fantasyexpo nabyła od Wydawnictwa Bauer prawa do marek CD-Action oraz PC Format. Tym samym ostatecznie wyjaśniła się przyszłość istniejących od ponad 20 lat tytułów.
Raport Strategiczny Internet 2019/2020 IAB Polska
Rok 2019 był dla polskiej branży reklamy cyfrowej przełomowy – internet, wzorem rozwiniętych rynków zachodnich, przegonił pod względem nakładów reklamowych telewizję. Dwucyfrowe tempo rozwojowe reklamy online zostało utrzymane, a jej wartość osiągnęła prawie 5 mld zł. W Europie pierwszy raz w historii wydatki na digital były wyższe od sumy wydatków...
Biuro Reklamy TVP wspiera mały biznes
Biuro Reklamy Telewizji Polskiej stworzyło specjalną ofertę „Wspieramy Mały Biznes” dedykowaną małym i średnim przedsiębiorstwom. Oferta obejmuje emisję kompletnej, crossmediowej kampanii za 3999 zł netto, przy minimalnych formalnościach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764