logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cobe 6090-UV LED w ofercie ADP Polska

  PR 10.06.2021, przeczytano 279 razy
ilustracjastrzałka

W odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku firma ADP Polska wprowadziła do swojej oferty ploter UV LED o obszarze zadruku 63x93 cm.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cobe-6090-uv-led-w-ofercie-adp-polska,391847,artykul.html

COBE 6090-UV LED może pracować na max 3 głowicach (kolor, biały, lakier) i w jednym przejściu może wykonać gotowy produkt ze strukturą lakierową włącznie. Max grubość zadrukowanych materiałów to 200 mm.

Maszyna wyposażona jest w najnowszy system podawania atramentu

Super stabilna technologia uszczelniania głowic na captopach umożliwia napełnienie wszystkich dysz głowicy drukującej tuszem, już po jednej sekundzie pompowania. To oszczędza tusz i jednocześnie chroni głowice.

System stałego podawania atramentu i mieszania białego tuszu

Ploter jest wyposażony w system ciągłego dopływu atramentu w celu podniesienia produktywności na najwyższy poziom, umożliwiający długotrwałe drukowanie bez zbędnych przerw. Automatyczny system mieszania białego tuszu chroni głowicę przed zapchaniem i oszczędza ponad 30% tuszu.

Zaawansowane tryby druku plotera

  • biały+ kolor + lakier - Użycie białego atramentu jako podkładu pozwala uzyskać efekt niestandardowej, unikalnej tekstury. Lakier daje podobny efekt co użycie laminatu z dobrym efektem połysku. Jednocześnie gotowy nadruk jest trwalszy, odporniejszy na zarysowania.
  • kolor + biały + kolor - W oparciu o oryginalne tusze UV i zaawansowaną technologię ploter COBE 6090UV może drukować w systemie kolor + biały + kolor na podłożach przezroczystych jak szkło, akryl i folie dla uzyskania unikalnego efektu. To pozwala tworzyć zupełnie nowe efekty wizualne.

Obszary zastosowań COBE 6090-UV LED

Ploter ma szerokie zastosowanie. Przemysł dekoracyjny, szklarski, wystawienniczy, opakowań (np. ze sztywnej tektury), tekstylny, artystyczny, czy meblarski. COBE 6090-UV LED używa światła ultrafioletowego, które utwardza atrament natychmiast po wydrukowaniu, więc może drukować na prawie każdym rodzaju materiałów, zarówno na materiałach twardych takich jak np. szkło, ceramika, drewno, panele metalowe, panele akrylowe, pleksi, tektura, płyty piankowe, płyty PCV, tektura falista, a także na materiałach elastycznych, takich jak np. folia, skóra, płótno, papier.

Dzięki oprzyrządowaniu dostosowanemu do wymagań klienta ploter ma możliwość drukowania na nietypowych przedmiotach jak np. butelki, piłki, kubki, długopisy, pudełka.

Źródło: ADP Polska

www.adppolska.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: ADPPolskaADPPolska o sobie:

Dystrybutor materiałów, atramentów, ploterów, trymerów oraz laminatorów do druku wielkoformatowego.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pięć milionów osób zjednoczyło się w Run For The Oceans
Tegoroczny Światowy Dzień Oceanów można było uczcić wyjątkowo hucznie, a to wszystko dzięki rekordowym rezultatom globalnej inicjatywy Run For The Oceans. Zorganizowana wspólnie przez adidas i organizację Parley akcja, już po raz czwarty wykorzystała moc sportu w służbie zmian. W tym roku w biegu wzięło udział aż 5 milionów osób z całego świata, którzy dzięki...
Linkleaders rozpoczęło współpracę z Cavatina Holding – polskim deweloperem biurowym. Zespół agencji odpowiada za public relations oraz wspiera komunikację projektów i inwestycji realizowanych w 7 polskich miastach. Nawiązanie współpracy to ważny krok w rozwoju portfolio projektów z sektora nieruchomości Linkleaders, którego kluczową...
Startuje loteria „W Ż codziennie do wygrania 10 000 zł oraz nagrody od A do Ż”
Marka Żywiec powraca z niezwykle popularną loterią, w której codziennie do wygrania jest aż 10 000 zł oraz tysiące nagród. Tegoroczna promocja odbywa się we współpracy z serwisem Allegro Lokalnie, dzięki czemu na uczestników czeka prawdziwa wolność wyboru. Kody spod kapsli i zawleczek można rejestrować od 10 maja do 28 sierpnia.
Mobile Trends for Commerce już 29 czerwca
W ciągu dwóch lat sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Dzięki temu w większym stopniu wdrażane są innowacyjne rozwiązania w aplikacjach mobilnych, udoskonalane są również procesy marketingowe dla klientów e-sklepów. Wszystko po to, żeby przyciągnąć klienta i odnieść sukces w biznesie. Mobile Trends Conference to...
Wraz z początkiem Mistrzostw Europy EURO 2020 adidas rusza z kampanią inspirującą ludzi do postrzegania piłki nożnej jako czynnika jednoczącego społeczność i dającego możliwości dążenia do bardziej inkluzywnego świata. W trakcie turnieju będziemy mogli poznawać osobiste historie piłkarzy, które pokazują, jak sport na każdym kroku oferowała im wiele możliwości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764