logo
WIADOMOŚCI

Codemedia promuje sieć salonów Agata

Mateusz Zawiślak  PR 12.10.2017, przeczytano 195 razy

Marka Agata we współpracy z największą siecią reklamy video rich media w Polsce – Sataku – stworzyła nową formę promocji dla swoich produktów. Jest ona wykorzystywana w aktualnie prowadzonej kampanii, za której realizację odpowiada dom mediowy Codemedia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/codemedia-promuje-siec-salonow-agata,34083,artykul.html

Reklama video rich media ma na celu zaangażowanie użytkownika do bezpośredniej interakcji z produktem. Realizację założeń ułatwia także bardzo intuicyjny interfejs.

Idea kreatywna działań opiera się na możliwości zaprojektowania mieszkania w swoim ulubionym stylu i w zgodzie ze swoją osobowością. Użytkownik, po kliknięciu w banner, przenoszony jest na stronę, na której tworzy aranżację wybranego pomieszczenia, korzystając z bogatej bazy produktowej mebli Agata, która jest wynikiem kreatywnej i graficznej pracy Działu Marketingu Agata.

- Prowadzone aktywności są świetnym uzupełnieniem naszej kampanii. Cieszymy się, że możemy wykorzystać tak angażujący klientów kanał komunikacji, wpisujący się w nasze potrzeby. Połączenie formy oraz potencjału aktorskiego i osobowościowego ambasadorki marki Małgorzaty Sochy zaowocowały efektywną promocją, która nabrała wyrazistości i zdecydowanie odróżnia się od innych – mówi Marek Gonsior, dyrektor marketingu Agata.

Dom mediowy Codemedia współpracuje z firmą Agata od lipca 2016 roku realizując szerokie działania z zakresu digitalu, które koncentrują się przede wszystkim na budowaniu pozytywnego wizerunku marki oraz informowaniu o aktualnych ofertach.

- Naszym celem jest efektywne wspieranie działań wizerunkowych i promocyjnych klienta. Dlatego staramy się wprowadzać rozwiązania, które przekładają się później zarówno na postrzeganie marki, jak i na wyniki sprzedaży. Nowa akcja ma zmaksymalizować efekty kampanii reklamowej prowadzonej dla salonów Agata. Liczymy, że dzięki swej unikalności zwróci uwagę wielu użytkowników – mówi Anna Lipińska, Account Director Codemedia.

Akcja promocyjna w tym formacie będzie prowadzona do połowy października.

Źródło: Codemedia

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Które marki osiągnęły największe wzrosty znajomości podczas MŚ 2018?
Agencja mediowa Starcom, na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji, zbadała znajomość marek, które Polakom kojarzą się z mundialem i polską reprezentacją w piłce nożnej. W badaniu znajomości spontanicznej największe wzrosty, w stosunku do badania przed mistrzostwami, osiągnęły marki Adidas, Visa, Biedronka i Lotos. Odsetek osób,...
Portfolio 38PR & Content Communication powiększyło się o kolejną markę wnętrzarską – KAPPALA. To producent umywalek z kompozytu, które charakteryzuje idealnie gładka powierzchnia, perfekcyjnie cienkie krawędzie, wysoki połysk i nowoczesny design. Choć marka obecna jest na rynku od 2 lat, do tej pory nie podejmowała działań komunikacyjnych. Od...
Influencertool: Analiza i prowadzenie działań z liderami opinii
Influencer marketing to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów marketingu. Milionowe zasięgi w połączeniu z osobistą relacją i siłą rekomendacji sprawiają, że trudno dziś wyobrazić sobie markę czy kampanię reklamową nieuwzględniającą tego kanału komunikacji.
Reklama w radiu czy w telewizji? Atrakcyjna witryna sklepowa czy plakaty z nową ofertą? Co tak naprawdę wzbudza zainteresowanie klientów? Jak pokazuje badanie „Polacy w świecie wina”, klientów przyciąga wino! Konsumenci cenią łatwość dostępu do zakupu tego trunku, dlatego już ponad ¼ Polaków kupuje wino w małym sklepie osiedlowym.
Kampania ING: Życie lubi zaskakiwać, zwłaszcza przed pierwszym
ING Bank Śląski promuje nową ofertę, która daje dostęp do pieniędzy na 15 dni przed wpływem pensji na konto. „Pensja na już” dostępna jest dla klientów indywidualnych.
 
sobota 21.07.2018, 134 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone