logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Colop Polska na targach Remadays 2014

  PR 30.01.2014, przeczytano 1194 razy
ilustracjastrzałka

Podczas największych Dni Reklamy w Warszawie COLOP Polska zaprezentuje fibrową znakowarkę laserową LOTUS o prędkości – do 1200 znaków na sekundę - przy jednoczesnej bardzo wysokiej precyzji znakowania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/colop-polska-na-targach-remadays-2014,20761,artykul.html

Pomimo krótkiej historii sprzedaży na rynku polskim znakowarka fibrowa LOTUS znalazła zastosowanie oraz uznanie wielu firm. Jedna z nich dokonała zamówienia dziewięciu sztuk doceniając nieprzeciętne możliwości oraz efektywność pracy tych urządzeń. Wszystkim zainteresowanym zaprezentujemy wydajność oraz precyzję osiąganą w wyniku pracy systemów LOTUS.

Ponadto, przedstawimy systemy laserowe Universal Laser Systems, modele: VLS 2.30, VLS 3.60 o szerokim spektrum zastosowań, wykorzystywanych w branży reklamowej, poligraficznej, stemplarskiej, edukacyjnej czy przemysłowych. Zachęcamy do wizyty na stoisku tych, którzy chcieliby rozbudować swoje zasoby o nowe modele urządzeń laserowych, a także tych, którzy planują wprowadzić pierwszy system pozwalający na precyzyjne wykonanie pieczątek, efektowną realizację tabliczek, efektywną personalizację gadżetów czy oryginalne grawerowanie zdjęć na różnych materiałach.

W dniach 5-7 lutego zaprezentujemy także nowości, które wprowadzamy w obszarze materiałów do obróbki laserowej oraz akcesoriów.

Klienci, którzy zdecydują się na zamówienie podczas targów otrzymają wyjątkowo atrakcyjne warunki zamówienia. W celu pozyskania szczegółów zapraszamy na stoisko 2H3 – hall główny.

Również w głównym hallu, na stoisku 2H10 zaprezentujemy drugą – bardziej „kompaktową” technologię, która pozwala w krótkim czasie rozbudować ofertę o produkty marżowe. Agencje reklamowe oraz firmy szukające nowych możliwości poszerzenia swojej oferty zapraszamy na prezentację prostych w obsłudze urządzeń flaszowych FS800 i FS1200 do produkcji pieczątek. Zaprezentujemy ponadto przekrój oferty pieczątek wykonywanych w technologii gumowej i polimerowej. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem lub rozwojem współpracy z firmą COLOP Polska zapraszamy do podjęcia rozmów.

Zapraszamy w dniach 5-7 lutego 2014
- 5-6 lutego 2014 w godzinach od 9.30 do 17.30,
- 7 lutego 2014 w godzinach od 9.30 do 16.00
Lokalizacja
Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o.
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Źródło: COLOP Polska

www.colop.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mobile Vikings rośnie dzięki poleceniom, a nie reklamie
Wielcy Operatorzy inwestują budżety w reklamy z celebrytami.  Tymczasem Mobile Vikings - społecznościowy operator komórkowy - rośnie dzięki aktywności użytkowników. Jak to możliwe? Aż 8 na 10 Vikingów wskakuje na pokład z polecenia znajomego. Ich motywacją jest rekomendowanie tego, co dobre. Umożliwia to program poleceń. Działa od początku istnienia...
Heinz stworzył wyspę Fortnite
Heinz stworzył grę,  której celem jest rzucenie światła na pogarszający się stan zdrowia gleby na świecie.
Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764