logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Colop Polska na tragach Festwialmarketingu i Druku.pl

  PR 09.09.2019, przeczytano 657 razy
ilustracja

COLOP Polska na dwóch stoiskach! Na stoisku E5A oficjalna premiera rewolucyjnego urządzenia E-mark COLOP! Po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy na targach urządzenie wraz z aplikacją przeznaczone do projektowania i drukowania własnych, indywidualnych projektów na wielu różnych powierzchniach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/colop-polska-na-tragach-festwialmarketingu-i-druku.pl,383903,artykul.html

E-mark świetnie sprawdza się między innymi w firmach eventowych, agencjach reklamowych czy działach marketingu, gdyż pozwala na szybkie nadrukowanie logotypów, cytatów, informacji promocyjnych na gadżetach, opakowaniach, torebkach dla Klientów, odzieży, serwetkach, zaproszeniach, dyplomach, ulotkach czy biletach wstępu. Aplikacja pozwala szybko zaprojektować czy zmienić wzór nadruku. Daje też szereg możliwości, takich jak: drukowanie zdjęcia, logotypu w pełnym kolorze, numeru, daty, kodu QR czy kodu kreskowego oraz oczywiście tekstu. Na stoisku E5A będzie można obejrzeć zarówno urządzenie E-mark, funkcjonalność aplikacji, jak i przykłady zastosowań.

Wizyta naszych gości będzie tym bardziej efektywna, że jednego dnia oprócz urządzenia E-mark będzie można obejrzeć również pełne spektrum urządzeń laserowych. Na stoisku H2 specjaliści technologii laserowych zaprezentują zarówno ploter Universal Laser Systems wraz z systemem filtracyjnym BOFA AD Oracle, znakowarkę fibrową CMS20 oraz laser wielkoformatowy ThunderLaser z wydajnym systemem filtracyjnym SYS600 zapewniający cięcie materiałów bez opaleń i bez okopceń! Każde z tych urządzeń jest skierowane do innego profilu zastosowań. Aby dobrze dopasować produkt do działalności przedsiębiorstwa, warto porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać opcję idealnie skrojoną do potrzeb danej firmy.

ilustracjastrzałka

Już dzisiaj zapraszamy na obydwa stoiska. 18-19 września, Festiwal Marketingu.pl, stoisko E5A - prezentacja rewolucyjnego urządzenia E-mark oraz Festiwal Druku.pl. stoisko H2 - prezentacja technologii laserowych.

Źródło: COLOP Polska


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
LG prezentuje swoje najnowsze wyświetlacze na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764