logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Colop Polska na tragach Festwialmarketingu i Druku.pl

  PR 09.09.2019, przeczytano 158 razy
ilustracja

COLOP Polska na dwóch stoiskach! Na stoisku E5A oficjalna premiera rewolucyjnego urządzenia E-mark COLOP! Po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy na targach urządzenie wraz z aplikacją przeznaczone do projektowania i drukowania własnych, indywidualnych projektów na wielu różnych powierzchniach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/colop-polska-na-tragach-festwialmarketingu-i-druku.pl,383903,artykul.html

E-mark świetnie sprawdza się między innymi w firmach eventowych, agencjach reklamowych czy działach marketingu, gdyż pozwala na szybkie nadrukowanie logotypów, cytatów, informacji promocyjnych na gadżetach, opakowaniach, torebkach dla Klientów, odzieży, serwetkach, zaproszeniach, dyplomach, ulotkach czy biletach wstępu. Aplikacja pozwala szybko zaprojektować czy zmienić wzór nadruku. Daje też szereg możliwości, takich jak: drukowanie zdjęcia, logotypu w pełnym kolorze, numeru, daty, kodu QR czy kodu kreskowego oraz oczywiście tekstu. Na stoisku E5A będzie można obejrzeć zarówno urządzenie E-mark, funkcjonalność aplikacji, jak i przykłady zastosowań.

Wizyta naszych gości będzie tym bardziej efektywna, że jednego dnia oprócz urządzenia E-mark będzie można obejrzeć również pełne spektrum urządzeń laserowych. Na stoisku H2 specjaliści technologii laserowych zaprezentują zarówno ploter Universal Laser Systems wraz z systemem filtracyjnym BOFA AD Oracle, znakowarkę fibrową CMS20 oraz laser wielkoformatowy ThunderLaser z wydajnym systemem filtracyjnym SYS600 zapewniający cięcie materiałów bez opaleń i bez okopceń! Każde z tych urządzeń jest skierowane do innego profilu zastosowań. Aby dobrze dopasować produkt do działalności przedsiębiorstwa, warto porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać opcję idealnie skrojoną do potrzeb danej firmy.

ilustracjastrzałka

Już dzisiaj zapraszamy na obydwa stoiska. 18-19 września, Festiwal Marketingu.pl, stoisko E5A - prezentacja rewolucyjnego urządzenia E-mark oraz Festiwal Druku.pl. stoisko H2 - prezentacja technologii laserowych.

Źródło: COLOP Polska


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Głosuję na miłość – startuje kampania wyborcza osób LGBT
18 września rusza kampania wyborcza Głosuję na miłość. Twarzami kampanii są m.in. Michał Piróg, Areta Szpura i Marcin Szczygielski, którzy będą udowadniać, że elektorat LGBT wraz z sojusznikami i sojuszniczkami to siła, która ma szansę zadecydować o wynikach tegorocznych wyborów.
Sharp: zmiany organizacyjne w dziale sprzedaży i marketingu
W połowie września w polskim oddziale Sharp nastąpiły znaczące zmiany organizacyjne, dotyczące działów Marketingu i Sprzedaży.
Mimaki zaprezentuje drukarki wielkoformatowe i plotery następnej generacji
Prowadząca ewolucję cyfrowego druku wielkoformatowego w stronę ultrawydajnych, oszczędnych i zrównoważonych procesów produkcyjnych, firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zapowiedziała dziś serię Plus, następną generację cieszących się uznaniem w całej branży drukarek wielkoformatowych i ploterów. Mające swoją ogólnoświatową...
„Be Visible!” to sposób myślenia i mierzenia się z ciągle nowymi wyzwaniami, jakie stawiają przed zespołem Opus B jego klienci. Marki muszą być widoczne. Mają rzucać się w oczy od pierwszego kontaktu i na każdym etapie procesu zakupowego. Łatwo tę wyrazistość zatracić. Trudno ją ponownie odzyskać. Najtrudniej zbudować od podstaw.
Platige Image nominowane do Animago Award 2019
Studio Platige Image zostało nominowane w kategorii Najlepszy cinematik do gry wideo (Best Game Cinematic) w ramach Animago Awards 2019 za trailer Metro Exodus: Artyom's Nightmare.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764