logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Colop Polska zaprezentuje ofertę na targach Remadays 2018

  PR 19.01.2018, przeczytano 1344 razy

COLOP Polska zaczyna odliczać dni do największych targów branży reklamy i poligrafii – Rema Days 2018. W dniach 7 – 9 lutego 2018 poraz kolejny odwiedzający będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami firmy w Warszawskim Centrum Kongresowym PTAK. W COLOP Polska przygotowania są dopięte prawie na ostatni guzik!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/colop-polska-zaprezentuje-oferte-na-targach-remadays-2018,35175,artykul.html

Firmę COLOP Polska wyróżnia szeroka oferta produktów stemplarskich, materiałów do obróbki laserowej, a także urządzeń laserowych marki Universal Laser Systems. Podczas targów Rema Days 2018, firma zaprezentuje swoją atrakcyjną i nowoczesną ofertę na w hali F stoisku G2.

W trakcie zbliżającego się wydarzenia każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć przekrój oferty artykułów stemplarskich firmy COLOP, a nawet wypróbować przedstawiany sprzęt pod okiem doświadczonych ekspertów. Zaprezentowane zostaną m.in.: tradycyjne stemple ręczne, flashowe pieczątki graficzne oraz seria Printer charakteryzująca się pieczątkami w nietypowych kształatach.

Zaplanowane atrakcje oraz bogata ekspozycja, z pewnością będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo, zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w prezentacji maszyny flashowej FS-1200T, dzięki której czas produkcji pieczątek skraca się do minimum.

Obecni na stoisku przedstawiciele Działu Technologii Laserowych będą prezentowali nowoczesne i innowacyjne urządzenia laserowe Universal Laser Systems oraz szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do obróbki ploterem laserowym.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją do spotkania się i porozmawiania z ekspertami,
a także do poznania niezwykle bogatej oferty firmy. Do targów Rema Days 2018 zostało jeszcze trochę czasu, natomiast my już zachęcamy do zarezerwowania chwili dla firmy COLOP Polska.

Rema Days 2018
Hala F
Stoisko G2
Ptak Warsaw Expo

Źródło: COLOP Polska

www.colop.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mobile Vikings rośnie dzięki poleceniom, a nie reklamie
Wielcy Operatorzy inwestują budżety w reklamy z celebrytami.  Tymczasem Mobile Vikings - społecznościowy operator komórkowy - rośnie dzięki aktywności użytkowników. Jak to możliwe? Aż 8 na 10 Vikingów wskakuje na pokład z polecenia znajomego. Ich motywacją jest rekomendowanie tego, co dobre. Umożliwia to program poleceń. Działa od początku istnienia...
Heinz stworzył wyspę Fortnite
Heinz stworzył grę,  której celem jest rzucenie światła na pogarszający się stan zdrowia gleby na świecie.
Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764