logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Colop Polska zaprezentuje ofertę na targach Remadays 2018

  PR 19.01.2018, przeczytano 812 razy

COLOP Polska zaczyna odliczać dni do największych targów branży reklamy i poligrafii – Rema Days 2018. W dniach 7 – 9 lutego 2018 poraz kolejny odwiedzający będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami firmy w Warszawskim Centrum Kongresowym PTAK. W COLOP Polska przygotowania są dopięte prawie na ostatni guzik!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/colop-polska-zaprezentuje-oferte-na-targach-remadays-2018,35175,artykul.html

Firmę COLOP Polska wyróżnia szeroka oferta produktów stemplarskich, materiałów do obróbki laserowej, a także urządzeń laserowych marki Universal Laser Systems. Podczas targów Rema Days 2018, firma zaprezentuje swoją atrakcyjną i nowoczesną ofertę na w hali F stoisku G2.

W trakcie zbliżającego się wydarzenia każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć przekrój oferty artykułów stemplarskich firmy COLOP, a nawet wypróbować przedstawiany sprzęt pod okiem doświadczonych ekspertów. Zaprezentowane zostaną m.in.: tradycyjne stemple ręczne, flashowe pieczątki graficzne oraz seria Printer charakteryzująca się pieczątkami w nietypowych kształatach.

Zaplanowane atrakcje oraz bogata ekspozycja, z pewnością będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo, zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w prezentacji maszyny flashowej FS-1200T, dzięki której czas produkcji pieczątek skraca się do minimum.

Obecni na stoisku przedstawiciele Działu Technologii Laserowych będą prezentowali nowoczesne i innowacyjne urządzenia laserowe Universal Laser Systems oraz szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do obróbki ploterem laserowym.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją do spotkania się i porozmawiania z ekspertami,
a także do poznania niezwykle bogatej oferty firmy. Do targów Rema Days 2018 zostało jeszcze trochę czasu, natomiast my już zachęcamy do zarezerwowania chwili dla firmy COLOP Polska.

Rema Days 2018
Hala F
Stoisko G2
Ptak Warsaw Expo

Źródło: COLOP Polska

www.colop.pl


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764