logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Comedy Central świętuje 25 lat „Miasteczka South Park”

  PR 12.08.2022, przeczytano 200 razy
ilustracja

W sobotę 13 sierpnia o godz. 22:00 na Comedy Central wyemitowany zostanie maraton serialu „Miasteczko South Park”, a także antenowa premiera dokumentu o kulisach jego produkcji. Z okazji urodzin serialu stacja przygotowała również konkurs w formie pojedynku na memy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/comedy-central-swietuje-25-lat-_miasteczka-south-park_,396878,artykul.html

Już 13 sierpnia minie dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka „Miasteczka South Park”. Kontrowersyjna kreskówka przedstawia kuriozalne losy mieszkańców stanu Kolorado, których przygody stanowią często trafny komentarz do aktualnych wydarzeń. Odważny duet twórców – Trey Parker i Matt Stone – od 1997 roku łamie wszelkie możliwe tabu. Autorzy „South Parku” wzięli już na tapet wiele słynnych postaci polityki i show biznesu, m.in. Baracka Obamę, Britney Spears, Elona Muska, czy nawet Papieża, a całość dopełniają kontrowersyjne dialogi. Oczywiście bez cenzury, bo bohaterowie „Miasteczka South Park” nie przebierają w słowach!

Widzowie Comedy Central poznali Kyle'a, Stana, Kenny'ego i Cartmana już 25 lat temu. Od tamtej pory stacja wyemitowała ponad 523 miliardy minut serialu. W lutym tego roku na antenie zadebiutował również jubileuszowy 25. sezon, przynosząc widzom jeszcze więcej niesamowitych historii, groteskowego humoru i głębokich morałów. Z kolei już w najbliższą sobotę, 13 sierpnia fani serialu mogą liczyć na maraton z ulubionymi bohaterami. O godzinie 22:00 na kanale Comedy Central pojawi się 5 odcinków serialu, a zaraz po nich, o godz. 0:30, premierowy dokument o kulisach produkcji serialu - „6 Days to Air: The Making of South Park”.

Dla fanów serialu Comedy Central przygotowało wyjątkowy konkurs w postaci urodzinowego pojedynku na memy. Aby wygrać oryginalne gadżety South Park, wystarczy odwiedzić stronę konkursową: https://konkursy.comedycentral.pl/southpark/#/ i stworzyć wyśmienitego mema, który wywoła uśmiech na twarzach jury. Stacja udostępniła aż 25 kadrów z serialu. Konkurs trwa do 15 sierpnia włącznie.

Odcinki serialu „Miasteczko South Park” emitowane są codziennie na antenie Comedy Central równo o północy.

Źródło: Comedy Central

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą od 9 stycznia 2023 roku. Dodatkowo wprowadzane są nowe oferty i możliwości jakościowego wyróżnienia na antenie. Od przyszłego roku cenniki obowiązywać też będą na krótsze niż dotychczas okresy – zazwyczaj dwumiesięczne.
Monika Tutak-Goll na czele wszystkich redakcji marki Wysokie Obcasy
Redakcje “Wysokich Obcasów” – tygodnika, serwisu Wysokieobcasy.pl oraz miesięcznika “Wysokie Obcasy Extra” będą mieć nową naczelną. Od 1 grudnia 2022 r. będzie nią Monika Tutak-Goll. To dziennikarka i redaktorka, związana z marką “Wysokie Obcasy” od ponad 12 lat.

Skonsolidowany przychód ze sprzedaży za 3 kwartały 2022 r. wynosi ponad 32 mln zł i jest o 58% wyższy niż w analogicznym okresie 2021 r. Skonsolidowana EBITDA za 3 kwartały br. wyniosła 3,2 mln zł.
Petgram przejmie portal Petopo.com
Startup Petgram S.A. - twórca aplikacji dedykowanej miłośnikom zwierząt, połączonej z obrożą wyposażoną w lokalizator GPS dla psów i kotów, przejmie właściciela portalu Petopo.com, którego misją jest pomoc czworonogom w znalezieniu kochających domów oraz edukacja i doradztwo w zakresie opieki nad nimi. Spółka już podpisała umowę...
Influencerzy tworzą nowe kolekcje ubrań
Twórcy internetowi z agencji Ten Fajny Management (TFM) zaprojektowali unikatowe kolekcje ubrań dla swoich fanów. Koszulki będące częścią kampanii “Always Love” skrywają uniwersalne, ważne dla młodych ludzi, wartości. Z kolei farba neonu z serii “Neon Limited” jest nanoszona ręcznie przez influencera już po złożonym przez klienta zamówieniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764