logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Communication Unlimited: Delikatna kampania Velvet

  PR 28.01.2019, przeczytano 653 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała nowa kampania reklamowa chusteczek higienicznych i uniwersalnych Velvet, którą opracowała agencja Communication Unlimited.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/communication-unlimited%3A-delikatna-kampania-velvet,380968,artykul.html

Marka Velvet wprowadziła na rynek zupełnie nowy asortyment chusteczek, który wyróżnia się wyjątkową miękkością i delikatnością. Chusteczki Velvet zostały wzbogacone dodatkową warstwą miękkiej bibułki, dzięki czemu dają poczucie łagodności, komfortu, kosmetycznej pielęgnacji i delikatnego ukojenia.

- Velvet jest liderem na rynku. Rolą lidera jest ustanawiać nowe standardy, dlatego  wprowadzamy wytrzymałe i jednocześnie wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku chusteczki, które zaspokoją potrzeby coraz bardziej wymagających konsumentów. Wierzymy, że docenią oni tę zmianę – mówi Katarzyna Włodarczyk, Senior Brand Manager w Velvet Care.

Kampanię opracowała agencja Communication Unlimited, która przygotowuje strategię i kreację dla marki Velvet od 2017 roku. Kampania jest oparta o platformę komunikacyjną Velvet Akcja! opracowaną przez Communication Unlimited, nawiązującą do świata filmu.

Przekaz ma budować wrażenie niezwykłej delikatności nowych chusteczek. Leżąca wśród lekkich, pachnących, białych płatków róż kobieta, delikatnie się w nie wtula, trzymając w dłoni chusteczkę. Hasłem kampanii jest „Jak miło. Poczuj nowy Velvet”.

- Szukaliśmy dosłownego komunikatu. Ma być miło, delikatnie, komfortowo. Z tego powodu sięgnęliśmy po ikony ze świata kosmetyków, czytelne, zrozumiałe i rozpoznawalne – mówi Rafał Grzeszkowski, Dyrektor Kreatywny Communication Unlimited.  

Kampania jest prowadzona w styczniu i lutym 2019 i jest obecna na nośnikach citilight, w internecie oraz na materiałach POS w sklepach i w prasie branżowej.

ilustracjastrzałka

Marka Velvet skupia szerokie portfolio produktów, w którym znajdują się m.in. chusteczki higieniczne oraz uniwersalne,  chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt, papier toaletowy oraz ręczniki papierowe. Ponadto regularnie wprowadza innowacyjne produkty, takie jak najnowsze reklamowane właśnie chusteczki.

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania reklamowa nowej linii produktowej My Natural Day od Dr. Oetkera
Od 17go lutego b.r. ruszyła silna kampania reklamowa nowej linii My Natural Day od Dr. Oetkera, pod hasłem: Tyle Dobrego z natury. Nowa linia to szeroka gama naturalnych, zbożowych i owocowych przekąsek i deserów pełnych wartościowych składników jak zboża, owoce, nasiona chia i superfruits.
Kolejny triumf Jetpol. Maszyny Azon na Remadays 2020
Dzięki targom RemaDays co roku podwarszawski Nadarzyn na trzy dni zamienia się w stolicę polskiej reklamy. Firma Jetpol już po raz czwarty wzięła udział w tym technologicznym karnawale. Podczas tegorocznej edycji imprezy targowej głównymi gwiazdami na jej stoisku były niezwykle innowacyjne maszyny AZON MATRIX CUBE oraz AZON RAZOR HALE. Pozwalają one spojrzeć na druk reklamowy z...
Sukces Duplo Polska na targach Remadays Warsaw 2020
Broszurowanie, lakierowanie, złocenie i inne procesy introligatorskie w jednym miejscu, a także szereg ciekawych aplikacji wyróżniających produkty, stworzonych przy udziale maszyn z oferty Duplo Polska – to propozycja, jaką przedstawiła ta firma podczas niedawno zakończonych  targów RemaDays Warsaw 2020. Jej oferta spotkała się z ciepłym przyjęciem...
Adam Małysz w Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”
W ramach toczącej się od listopada kampanii „Milka. Sercem z Naszymi” w krakowskim Tesco odbyło się wczoraj wyjątkowe wydarzenie z udziałem Adama Małysza. Konsumenci mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z legendą sportu, wziąć autograf, a nawet podjąć niezwykłe wyzwanie – dzięki specjalnej grze VR spróbować pobić rekord Adama Małysza w...
Startuje Archilab – program edukacyjny dla projektantów i architektów
Jak prowadzić efektywne działania marketingowe pracowni architektonicznej? Którymi kanałami z powodzeniem docierać do klientów na wszystkich etapach współpracy, by w rezultacie stworzyć spójną i rozpoznawalną markę? Swoją wiedzą podzielą się eksperci Homebook.pl w ramach nowego projektu archilab, którego premiera 19 lutego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764