logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Corel ogłasza zwycięzców konkursu projektów graficznych 2015

   10.08.2015, przeczytano 3067 razy
strzałkistrzałka
Grafika na pojazdach - pierwsze miejsce Rogelio Hernández García, Meksyk

Firma Corel ogłosiła listę 18 prac nagrodzonych w ramach Międzynarodowego Konkursu Projektów Graficznych CorelDRAW 2015. Zwyciężyła, wyłoniona spośród setek zgłoszonych, praca nosząca tytuł Dragon Queen. Jej autorem jest Rogelio Hernández García z Meksyku. Zdobywca nagrody głównej otrzyma ploter drukująco-tnący Roland VersaStudio BN-20 Desktop, oprogramowanie Wilcom Embroidery e3 ze wszystkimi składnikami, roczny abonament iStock Signature 50 oraz 10 000 dolarów w gotówce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/corel-oglasza-zwyciezcow-konkursu-projektow-graficznych-2015,25640,artykul.html

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem talentów, które zaprezentowały się podczas tegorocznego Konkursu Projektów Graficznych CorelDRAW” — powiedział Gérard Métrailler, wiceprezes ds. produktów, oprogramowania graficznego i produktywności w firmie Corel. „Możliwość podziwiania umiejętności, pomysłowości oraz oryginalności projektantów i artystów była dla nas ogromnie inspirującym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy konkursu bawili się tak samo dobrze podczas tworzenia swoich prac, jak my podczas ich oceny".

Zwycięzcy konkursu

W Międzynarodowym Konkursie Projektów Graficznych CorelDRAW wyróżniono najlepsze prace w następujących kategoriach: reklama/grafika specjalistyczna, grafika na pojazdach, wyroby tekstylne/projektowanie odzieży, ilustracje i prace artystyczne, prace uczniów/studentów i nagrania wideo ilustrujące „szybkie rysowanie”.

Zdobywca nagrody głównej

Rogelio Hernández García, Meksyk

Reklama/grafika specjalistyczna — pierwsze miejsce

Joseph Diaz, USA

Grafika na pojazdach — pierwsze miejsce

Rogelio Hernández García, Meksyk

Wyroby tekstylne/projektowanie odzieży — pierwsze miejsce

Jose Luis Vallribera González, Hiszpania

Ilustracje i prace artystyczne — pierwsze miejsce

Rogelio Hernández García, Meksyk

Prace uczniów/studentów — pierwsze miejsce

Ксения Моргунова (Ksenia Morgunowa), Ukraina

Nagrania wideo ilustrujące „szybkie rysowanie” — pierwsze miejsce

Rogelio Hernández García, Meksyk
Zwycięską pracę można obejrzeć tutaj

Zwycięzcy konkursu otrzymają od firmy Corel i jej partnerów, między innymi: Roland, Wilcom, iStock, Stock Layout, EuroSystems i Monotype. Łączna wartość nagród w konkursie wynosiła ponad 100 000 USD.

Możliwość wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Projektów Graficznych CorelDRAW 2015 wraz z innymi projektantami światowej klasy dała mi wiele satysfakcji” — powiedział Rogelio Hernández García, zdobywca nagrody głównej w Międzynarodowym Konkursie Projektów Graficznych CorelDRAW 2015. „Jestem niezmiernie dumny, że sędziowie i inni artyści właśnie mnie przyznali główną nagrodę. To prawdziwy zaszczyt”.

W skład jury Międzynarodowego Konkursu Projektów Graficznych CorelDRAW weszli przedstawiciele mediów, partnerzy biznesowi, artyści z grupy CorelDRAW Masters, członkowie społeczności oraz pracownicy firmy Corel. Pełna lista zwycięzców oraz ich prace są dostępne pod adresem CorelDRAW.com/Design-Contest. Wszystkie prace zostały wykonane w programie CorelDRAW X7 lub Corel PHOTO-PAINT X7.

Źródło: Corel

Galeria: CorelDRAW 2015 - konkurs projektów graficznych

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Dobre i tyle, chociaż szkoda, że nie było szerszej relacji z tego konkursu, bo to świetne materiały edukacyjne. Od paru lat próbuję śledzić dokonania Joe Diaz'a i wielokrotnie przymierzałem się do prezentacji jego (i innych corelowych grafików) postaci.
W naszej codziennej smutnej rzeczywistości byłby to jakiś ożywczy powiew rzemiosła najwyższej próby. Może skłoniłoby to też naszych polskich grafików do wyjścia z cienia.
Więcej takich wiadomości.

Najnowsze w tym dziale

Najlepsze kreacje reklamowe 2023 nagrodzone przez Biuro Reklamy TVP
Biuro Reklamy TVP po raz dziewiąty wyróżniło najlepsze kreacje reklamowe wyznaczające najwyższe standardy językowe w przekazach komercyjnych oraz odgrywające istotną rolę społeczną i kulturalną. Wśród laureatów tegorocznego finału konkursu Złota Mowa Reklamowa znalazły się: Fundacja Avalon, Jerónimo Martins Polska i PGE Polska Grupa Energetyczna. Wyróżnienia otrzymały...
Kaufland: Klip „Balon” wyróżniony w konkursie OLX „Liderzy Rekrutacji”
Połączenie działań komunikacyjnych Kaufland z pasją jednego z pracowników zostało nie tylko pozytywnie odebrane przez internautów, ale także docenione przez ekspertów HR i employer brandingu. Utwór „Balon” został wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu OLX „Liderzy Rekrutacji”, a sami odbiorcy okrzyknęli go mianem...
Kampania „Teraz Mnie Widzisz?” z nagrodą Biura Reklamy TVP
Ogólnopolska kampania społeczna Fundacji Avalon została wyróżniona nagrodą Biura Reklamowego TVP w kategorii Odpowiedzialność Społeczna. Akcja Złota Mowa Reklamowa zorganizowana została po raz dziewiąty i jak co roku ma na celu wyróżnienie najlepszych kreacji reklamowych, które odznaczają się nie tylko formą wyrazu, lecz także najwyższymi standardami...
Aspirin C z nagrodą w konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023
Digitalowa kampania reklamowa produktu Aspirin C, do której agencja MullenLowe Warsaw przygotowała strategię i kreację, otrzymała nagrodę w międzynarodowym konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023 w kategorii Precision Marketing Campaign & Activaction.
Cover Awarts 2023: trwają zgłoszenia do konkursu
Zgłoszenia do Cover awArts 2023, organizowanych przez Decybele Dizajnu są już na półmetku. Coroczny konkurs na najlepszą okładkę i oprawę graficzną albumu muzycznego odbywa się już po raz jedenasty, a jego zwieńczeniem ponownie będzie prezentacja zwycięskich projektów na wystawie, połączonej z rozdaniem nagród – kultowych już statuetek Cover awArts, a w tym roku...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764