logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Coreldraw Graphics Suite X6 już dostępny w Polsce

  PR 25.04.2012, przeczytano 1599 razy
ilustracjastrzałka

Po międzynarodowej premierze CorelDRAW Graphics Suite X6, która odbyła się 20 marca, Corel wprowadza na rynek najnowszą wersję swojego flagowego pakietu graficznego w polskiej wersji językowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/coreldraw-graphics-suite-x6-juz-dostepny-w-polsce,15362,artykul.html

Nowa, 16–ta już wersja pakietu powstała z myślą o udostępnieniu nowych możliwości zarówno doświadczonym jak i początkującym projektantom. Dzięki przebudowanemu mechanizmowi obsługi czcionek, nowym, inspirującym stylom i harmoniom kolorów oraz zaawansowanym funkcjom kształtowania, pakiet ten jest twórczym i nowoczesnym narzędziem. Oprogramowanie zapewnia większą szybkość i wydajność oraz pozwala na dostęp do zasobów i bezproblemowe realizowanie każdego projektu.

Dodatkowe funkcje i ulepszenia w najnowszej wersji pakietu opracowano w odpowiedzi na potrzeby użytkowników programu CorelDRAW związane z m.in.: przygotowaniem znaków i reklam, projektowaniem graficznym, projektowaniem odzieży, drukiem wielkoformatowym, marketingiem, poligrafią, sitodrukiem, grawerstwem czy grafiką na pojazdach.

Najważniejsze nowe funkcje i ulepszenia to między innymi:

  • Zaawansowana obsługa czcionek OpenType: dzięki zaawansowanym funkcjom czcionek OpenType, takim jak kontekstowe i stylistyczne odmiany, ligatury, ornamenty czy warianty kaligraficzne, można uzyskać tekst o atrakcyjnym wyglądzie.
  • Niestandardowe harmonie kolorów: możliwość zbiorczego modyfikowania kolorów połączonych w harmonie oraz analizowania kolorów i barw w celu uzyskania uzupełniających palet kolorów.
  • Natywna obsługa systemów 64-bitowych i rozszerzone wsparcie dla procesorów wielordzeniowych: nawet o 50% szybsze przetwarzanie plików i obrazków.


Wraz pakietem użytkownik otrzymuje 10 000 wysokiej jakości obrazków cyfrowych i typu clipart, 1000 profesjonalnych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, w tym tak znane czcionki jak Helvetica, 2000 szablonów grafik na pojazdy, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów oraz 800 ramek i deseni.

Zawartość pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6:

  • CorelDRAW X6 — intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron
  • Corel PHOTO-PAINT X6 — profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć
  • Corel PowerTRACE X6 — narzędzie do szybkiego i dokładnego przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe
  • Corel CONNECT — pełnoekranowa przeglądarka umożliwiająca wyszukiwanie materiałów cyfrowych na komputerze, w sieci lokalnej, na dysku oraz w serwisach iStockPhoto i Fotolia
  • Corel CAPTURE X6 — narzędzie pozwalające przechwytywać zawartość ekranu komputera jednym kliknięciem
  • Corel Website Creator X6 — nowe, zaawansowane oprogramowanie do samodzielnego tworzenia witryn internetowych


Ceny i dostępność
Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6, również w języku polskim, jest dostępny w wersji elektronicznej do pobrania (ESD) na stronie www.corel.com.
Wersje pudełkowe trafią do sprzedaży za pośrednictwem autoryzowanych resellerów firmy Corel na początku maja. Sugerowana cena detaliczna to 2699 PLN za pełną wersję i 1499 PLN za aktualizację. Wszystkie ceny uwzględniają podatek VAT. Bardziej szczegółowe informacje na temat cen i zasad aktualizacji znajdują się na stronie www.corel.com/coreldraw. Dostępne są także licencje komercyjne i edukacyjne.

Aby pobrać bezpłatną, w pełni funkcjonalną 30-dniową wersję próbną programu, należy odwiedzić stronę: www.corel.com/coreldraw

Źródło: Corel

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Czy możliwy jest zakup tylko części pakieu - samego CorelDRAW X6 ?
Głównie z tego względu że pozostałych funkcji nie używam,

avatar użytkownika
,

W świecie oprogramowanie Corel uważane jest za..amatorskie. Ciekawe czemu u nas jest zupełnie inaczej? na czym polega polski fenomen Corela?

Najnowsze w tym dziale

Podsumowanie 16. edycji targów Remadays Warsaw 2020
14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu...
Polacy coraz chętniej personalizują i zmieniają wygląd swoich aut
Prawie 9 na 10 kierowców przywiązuje wagę do wyglądu i estetyki swojego samochodu – wynika z sondażu SW Research „Czy pasja do motoryzacji ma płeć?” na zlecenie 3M. Mężczyźni bardziej dbają o stan lakieru, a kobiety poświęcają większą uwagę temu, aby samochód miał atrakcyjny kolor, i chętniej personalizują jego wnętrze. Coraz popularniejszą...
Porozmawiajmy! 17. edycji Okk! design
Człowiek może przestać mówić, ale nie może przestać komunikować – jak stwierdził wybitny psycholog Paul Watzlawick. Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona będzie tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2020 w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.
Rośnie rola treści wideo w grafice komputerowej
Dynamiczny rozwój nowych technologii sprawił, że graficy komputerowi zyskali nowe narzędzia, które ułatwiają i usprawniają ich pracę. Powstają systemy sztucznej inteligencji automatyzujące wykonywanie rutynowych zadań, aplikacje ułatwiające tworzenie profesjonalnych grafik przez amatorów oraz narzędzia przystosowane do projektowania w wirtualnej...
Agencja Brandingowa Tango na Międzynarodowych Targach w Dubaju
W tym tygodniu Tango podbijało Dubaj. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w projektach dla branży spożywczej, dlatego nie mogło nas zabraknąć na największych na świecie Targach Żywności Gulfood 2020 w Dubaju.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764