logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cover Awarts 2022 przedłuża termin zgłoszeń

   06.01.2023, przeczytano 281 razy
ilustracja

Cover awArts to znana inicjatywa Decybeli Dizajnu – ten plebiscyt już od dekady pomaga promować polskich artystów, dizajnerów i twórców, których sztuka zdobi okładki albumów. Konkurs nie tylko daje odbiorcom muzyki realny wpływ na wyniki, ale też pozwala przyjrzeć się z bliska nagrodzonym projektom. Każdego roku plebiscyt gromadzi coraz większe grono osób zainteresowanych dobrym, polskim dizajnem; ceniących najwyższą jakość – zarówno w sferze wizualnej, jak i dźwiękowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cover-awarts-2022-przedluza-termin-zgloszen,398554,artykul.html

 

W plebiscycie biorą udział zgłoszone przez twórców projekty albumów wydanych między 1 grudnia 2021 a 31 grudnia 2022. Na finalny wynik składa się opinia tysięcy internautów i specjalnego jury specjalistów – projektantek, fotografów, ilustratorek, dziennikarzy i muzyków. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

Tegoroczna jubileuszowa edycja Cover awArts będzie wyjątkowa. Tradycyjna wystawa wyróżnionych projektów zostanie poszerzona o ekspozycję ukazującą ewolucję konkursu i tym samym ewolucję polskiego projektowania w tej dziedzinie od 2013 roku.

Organizatorzy przedłużyli etap zgłoszeń o tydzień, zatem możliwość zgłoszenia swojego projektu mamy do niedzieli 15 stycznia, do końca dnia. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.coverawarts.com. Warto wspomnieć, że zgłoszenie do konkursu nie wymaga żadnych opłat – udział jest całkowicie darmowy.

Kalendarium:

  • 22.11.2022–15.01.2023 – Etap zgłoszeń
  • 1–28.02.2023 – Głosowanie internautów
  • 27–31.03.2023 – Ogłoszenie wyników
  • 31.03.2023 – Gala zwycięzców online
  • Lipiec 2023 – wystawa w Katowicach (dokładny termin zostanie ogłoszony)

Źródło: STGU

www.stgu.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nabór do konkursu dyplomów FNC rozpoczęty
Dyplomy FNC to zestawienie najlepszych prac dyplomowych absolwentów uczelni artystyczno-projektowych organizowane przez FONT nie czcionka.
Nikon zdobywa trzy nagrody w plebiscycie Fotopolis
Nikon ma przyjemność poinformować, że w plebiscycie Fotopolis na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2022 roku, zdobył, aż trzy nagrody. Miejsce pierwsze w kategorii „Zaawansowany obiektyw roku” firma otrzymała za Nikon NIKKOR Z 400 mm f/4.5 VR S. Na drugiej pozycji w kategorii „Amatorski aparat roku” znalazł się Nikon Z 30, z kolei ostatnie miejsce...
Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
Po raz 13 Łódź Design Festival wskaże najlepszy polski design
must have to najbardziej rozpoznawalny, niezależny znak jakości, który corocznie przyznawany jest najlepszym polskim produktom. Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival od 2011 roku przyciąga rodzimych projektantów i producentów, którzy chcą zawalczyć o to niezwykle prestiżowe miano.
Paradyż Designers: podejmij wyzwanie z kolekcją Neve Creative by Maja Ganszyniec
W konkursie Paradyż Designers liczy się kreatywność. Do 17 lutego architekci, projektanci oraz studenci mogą zaprezentować swój pomysł na ponadczasowe wnętrze i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaskoczyć jury twórczym zastosowaniem kolekcji płytek Neve Creative, opartej na prostocie, szlachetności formy i nowej definicji dekoracji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764