logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Covid-19 i branża mobile – Mobile Trends Conference for Commerce & Banking

  PR 14.09.2020, przeczytano 246 razy

Już 8-9 października przeniesiemy się w podróż w poszukiwaniu najnowszych trendów i dobrych praktyk w branży mobile. Po raz kolejny spotkamy się w Krakowie w Starej Zajezdni by DeSilva na Mobile Trends Conference. Mając na uwadze bezpieczeństwo w konferencji będzie można również uczestniczyć zdalnie oglądając wszystkie prelekcje online. Z pewnością będzie to wyjątkowa edycja, jakiej jeszcze nie było. Podczas dwóch dni spotkają się dwie branże, a ponad 20 prelegentów przekaże uczestnikom niezliczoną dawkę wiedzy. Całość zostanie poświęcona projektowaniu, tworzeniu, wdrażaniu oraz promocji aplikacji i rozwiązań mobilnych. IAB Polska objęło wydarzenie patronatem co stanowi potwierdzenie jego wysokiej wartości merytorycznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/covid-19-i-branza-mobile-%E2%80%93-mobile-trends-conference-for-commerce-and-banking,388437,artykul.html

Pandemia COVID-19 zaskoczyła wszystkich, niezależnie od reprezentowanej branży. Firmy zmuszone były szybko zaadaptować się do nowej rzeczywistości. Branża bankowa oraz firmy z sektora sprzedaży szybko wdrożyły rozwiązania, ułatwiające użytkowbujin funkcjonowanie w czasie lockdownu. Konsumenci, którzy nie korzystali z zakupów przez Internet, nauczania online czy bankowości mobilnej musieli sięgnąć po nowe narzędzia i aplikacje. Ogromny udział w tym trudnym procesie miały firmy tworzące aplikacje i rozwiązania mobilne. Firmy przyspieszyły wprowadzenie nowych funkcjonalności, a często wdrożenia dokonywane były dużo szybciej niż wcześniej zaplanowano. Dzięki temu branże takie jak commerce czy bankowość potrafiły dostosować się do tej trudnej sytuacji. Podczas specjalnej edycji Mobile Trends Conference będzie można wysłuchać tych, którzy poradzili sobie najlepiej. To doskonała okazja do wyciągnięcia wniosków na przyszłość i zainspirowania się ich działaniami.

Dla kogo jest Mobile Trends?

Dzień COMMERCE skierowany jest do całej branży sprzedaży internetowej. Coraz więcej konsumentów kupuje mobilnie, a ostatnie miesiące były tego doskonałym przykładem. Jeżeli pracujesz w branży e-commerce, dowiesz się jak efektywnie korzystać z kanału mobilnego w sprzedaży Twoich produktów i usług oraz poznasz najnowsze trendy w tworzeniu oraz wdrażaniu aplikacji dla branży commerce.

W odpowiedzi na ubiegłoroczną, specjalną edycję konferencji w Warszawie, która została bardzo dobrze przyjęta przez uczestników, również i teraz organizatorzy zaplanowali dzień dedykowany sektorowi finansowemu i bankowemu. Podczas dnia BANKING przewidziane wystąpienia to idealna okazja do zainspirowania się najlepszymi działaniami prosto od niekwestionowanych ekspertów. Przyjdź i poznaj kluczowe trendy technologiczne i biznesowe, które określają kierunki rozwoju bankowości.

Czyjego wystąpienia już nie możesz się doczekać?

Pierwszego dnia wysłuchamy m.in. prelekcje Jakuba Chmielniaka (Lethe) oraz Marcina Rudzika (Brand Acitve). Poznamy najskuteczniejsze działania w e-commerce na 2021 rok oraz porozmawiamy o wykorzystaniu modelu SaaS w m-commerce. Drugiego dnia Tomasz Pasko (NotBoring.Agency) poruszy temat zakupów generacji Z oraz opowie dlaczego warto reklamować się na Snapie i TikToku, również w branży finansowej. Krzysztof Wojewodzic (Escola) pokaże jak tworzyć aplikację, żeby oszczędzić sobie #mobilefuckups. Wszystko to na podstawie wdrażania przez firmę Escola wielu aplikacji finansowych i dla branży bankowej. Pandemia COVID przyspieszyła digitalizację procesów w finansach co najmniej o dekadę i przeniosła je niemal całkowicie do mobile. Niezwykła sytuacja na świecie przełożyła się na rynki finansowe. Jak “mobilizowali” się inwestorzy? Na to pytanie odpowie natomiast Piotr Kardasz z TMS Brokers. Wkrótce poznamy kolejnych prelegentów konferencji.

A co z COVID-19?

W trosce o bezpieczeństwo uczestników październikowa edycja Mobie Trends Conference będzie dostępna w formule hybrydowej. Wydarzenie odbędzie się w Krakowie, a ponadto wszystkim zainteresowanym organizatorzy umożliwiają udział poprzez transmisję online. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu konferencja odbędzie się zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi, a wszelkie działania podejmowane będą w oparciu o aktualne informacje i zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Mobile Trends Conference to wydarzenie, podczas którego poznasz najnowsze trendy branży commerce oraz dowiesz się, dokąd zmierza bankowość mobilna. Nie zabraknie również networkingu. Zarezerwuj swoje miejsce w gronie specjalistów nowoczesnych technologii już dziś i nie przegap szansy na nawiązanie wielu relacji biznesowych i prywatnych.

8-9 października Kraków lub online

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Restart branży za nami – Festiwaldruku.pl oczami wystawców targów
Blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców – tak w liczbach można podsumować zakończony w zeszłym tygodniu FestiwalDruku.pl. Ale liczby nie wyrażą wszystkiego. Szczególnie w przypadku tej wyjątkowej edycji w niecodziennych czasach. O opinię organizator poprosił więc głównych zainteresowanych – czyli wystawców.
Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partnerami z branży reklamowej
O jakości udanej współpracy między partnerami biznesowymi w dużej mierze przesądza rzetelność każdego z nich. Każdy, kto aktywnie działa na polu zawodowym, wie, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się z poczynionych ustaleń. Jak zadbać o bezpieczeństwo transakcji na rynku reklamowym?
Performics z akcją „Wspomóż doga za hot-doga” w nowej odsłonie
Już w poniedziałek - 21 września - pierwszy live stream ze zbiórką datków na rzecz podopiecznych Fundacji Tymmmczasy
The Dumplings w intrygującym coverze towarzyszącym kampanii #Jabłonki
#Jabłonki to projekt, którym Fundacja State of Poland rozpoczyna wieloletnią kampanię wzmacniania wizerunku marki Polska. Do współpracy zaprosiła zespół The Dumplings, który przygotował cover legendarnego utworu Maanam. Nowa aranżacja oddaje intrygujący klimat spotu promującego akcję.
Lovebrands Medical - nowa marka na rynku marketingowym i komunikacyjnym
LoveBrands Relations ma w dziedzinie zdrowia ogromne doświadczenie. Od lat współpracuje zarówno z instytucjami działającymi w ochronie zdrowia, jak i firmami farmaceutycznymi oraz medycznymi. Zna potrzeby środowiska medycznego i farmaceutycznego oraz  pacjentów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764