logo
WIADOMOŚCI

Creative Answer rozbudowuje portfolio projektów komunikacji personalizowanej

Mateusz Zawiślak  PR 18.05.2017, przeczytano 168 razy

Agencja Creative Answer realizuje kolejny projekt w zakresie personalizowanej komunikacji. Tym razem jest to video wspomagające sprzedaż produktu Tani Kredyt firmy Alfa Finance. Personalizowana komunikacja 360° obejmująca video, animacje, online i offline z wykorzystaniem najnowszych technologii jest jedną z głównych specjalizacji agencji Creative Answer.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/creative-answer-rozbudowuje-portfolio-projektow-komunikacji-personalizowanej,32513,artykul.html

Creative Answer rozpoczął personalizowaną kampanię sprzedażową produktu Tani Kredyt. Agencja już od 6 lat realizuje kampanie komunikacji 360°, które w zależności od potrzeb obejmują personalizowane video, animacje, BTL czy Landing Pages. Jak mówi Mikołaj Soszyński, CEO Creative Answer, przygotowanie i realizacja spersonalizowanej wielokanałowej kampanii przy wykorzystaniu big data, customer experience, mobile, BTL i video contentu wymaga unikalnej kreacji oraz konsekwencji i spójności przekazów na każdym etapie. – To przede wszystkim jednak praca nad dużą ilością danych i ich właściwa segmentacja. Bazując na informacjach zawartych w systemach CRM oraz naszym doświadczeniu z sukcesem realizujemy cele stawiane przez klientów – zapewnia.  

Doświadczenie

Agencja Creative Answer zrealizowała dla firm UPC, Grupy Pracuj.pl i Alfa Finance kompleksowe kampanie personalizowanej komunikacji, które spełniły określone wcześniej cele sprzedażowe i wizerunkowe. Akcja promocyjna dla UPC obejmowała wielokanałową i wieloetapową kampanię promocyjną usługi UPC Biznes. Natomiast dla Grupy Pracuj.pl Agencja zrealizowała trzy rozbudowane kampanie marketingowe. Jedna miała na celu przekonanie klientów biznesowych, że wykorzystanie odpowiednich narzędzi pozwala budować skuteczny wizerunek na rynku pracy. Jej efektem był 25% wzrost sprzedaży promowanego produktu w porównaniu do roku poprzedniego. Inna kampania miała na celu stworzenie strategii komunikacji, która przekona pracodawców, że wirtualne targi pracy to dobra okazja do zaprezentowania firmy oraz zbudowania mostu pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym.

Personalizacja w liczbach

Personalizowana komunikacja wpływa na pozytywny stosunek konsumentów do oferowanych im produktów i usług. Zgodnie z informacjami z raportu Accenture Interactive „Personalization Pulse Check” personalizacja wpływa na trzy etapy w relacji z klientami. Pierwszy z nich określany jako „bycie rozpoznanym”, dla 56% ankietowanych przekłada się na większą skłonność do zrobienia zakupów (online lub offline), gdy sprzedawca zwraca się do nich po imieniu. Drugim istotnym czynnikiem jest „rekomendacja”, czyli polecanie produktów na podstawie wcześniejszych zakupów i preferencji klientów, co ma znaczenie dla 58% ankietowanych. Trzecim ważnym aspektem jest „bycie zapamiętanym”. Aż 65% ankietowanych dokonuje zakupu w miejscu, gdzie sprzedawca posiada wiedzę o ich wcześniejszych zakupach.

Źródło: Creative Answer

www.creativeanswer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Synergic: kampania „Roam like Home” dla norweskiego operatora Mycall
Już od kilku dni pasażerowie regionalnych portów lotniczych są świadkami zaskakującej kampanii reklamowej „Roam like Home” operatora MyCall, lidera rynku telekomunikacyjnego w Norwegii, którą w Polsce realizuje Synergic. W celnym, odwróconym emocjonalnie i znaczeniowo haśle wykorzystano Wielkanoc jako czas powrotów Polaków do domu na święta, promując korzystanie z usług norweskieg...
Nowe spoty Eurobanku z wampirami
600 zł darmowego limitu na start przez 90 dni promuje eurobank w najnowszym wydaniu kampanii wizerunkowej z wampirami.W piątek 23. marca Felix, Vlad i Maciek - postaci wampirów z kampanii eurobanku - wracają w nowej odsłonie.
Lotos nagrodzony za sponsoring i marketing sportowy
Podczas XIV Gali Sportu i Biznesu Grupa LOTOS otrzymała nagrody w kategoriach „Sponsor Sportu” oraz „Kampania Marketingowa” za dokonania sponsoringowe w 2017 roku i kampanię „NAJ nie bierze się znikąd”. Grupa LOTOS po raz kolejny została uhonorowana prestiżowymi nagrodami Biznesu Sportowego - Statuetkami DEMES promującymi osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność m...
Oprogramowanie RIP pomaga wykorzystywać maksimum potencjału drukarek do tekstyliów Epson
Epson wprowadza oprogramowanie Edge Print RIP dołączane do drukarek do tekstyliów z serii F. Będzie ono udostępniane w zestawie z nowymi drukarkami, co pozwoli użytkownikom osiągać najlepsze rezultaty druku. Ponadto współpracując z silnikiem programu Adobe Photoshop, nowy software zapewni użytkownikom szybkość i wysoką wydajność w przetwarzaniu danych Post Script dla różnego formatu plików. Ed...
Good One PR wypromuje polskiego asystenta głosowego
W lutym warszawska agencja Good One PR nawiązała współpracę z akceleratorem startupów Kogifi. Do zadań agencji należy opracowanie i realizacja strategii wdrożenia na rodzimy rynek jednego z projektów spółki, którym jest pierwszy polski asystent głosowy oparty o algorytm sztucznej inteligencji.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone