logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Transmisje z holografią SXFI Live: Creative współpracuje z BWF

  PR 27.01.2021, przeczytano 385 razy
ilustracja

Światowa Federacja Badmintona (BWF) nawiązała współpracę z Creative Technology, aby zwiększyć wrażenia fanów podczas oglądania meczów badmintona, przybliżając publiczność do akcji za pomocą dźwięku holograficznego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/transmisje-z-holografia-sxfi-live%3A-creative-wspolpracuje-z-bwf,389970,artykul.html

Począwszy od finałów HSBC BWF World Tour, które rozpoczynają się dziś w Bangkoku, w Tajlandii, transmisje na żywo zostaną wzbogacone o SXFI LIVE. Debiutując jako najnowsza iteracja wielokrotnie nagradzanej holografii słuchawek Super X-Fi, SXFI LIVE dodaje holografię audio i odtwarza scenę dźwiękową wysokiej jakości systemu wielogłośnikowego w standardowym zestawie słuchawkowym.

Przetwarzane w czasie rzeczywistym u źródła transmisji na żywo fani będą mogli cieszyć się realistycznymi efektami dźwięku Super X-Fi, niezależnie od słuchawek, które zakładają podczas oglądania transmisji na żywo w YouTube, i poczuć się tak, jakby oglądali mecze na żywo, na arenie.

Gra bliżej fanów

Sekretarz generalny BWF Thomas Lund powiedział: - Rok 2020 był rokiem bez precedensu w sporcie. BWF nauczył się kilku cennych umiejętności na temat zarządzania treścią w przypadku braku wydarzeń na żywo. Rozpoczynając 2021 rok od możliwości zorganizowania niektórych naszych wydarzeń bez udziału publiczności na żywo, na przykład w Bangkoku w tym tygodniu, z przyjemnością współpracujemy z Creative, aby poprawić wrażenia fanów dźwięku, nawet jeśli są wirtualne. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Creative i inteligentną technologią SXFI LIVE.

Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative, powiedział: - Cieszymy się, że możemy współpracować z BWF w pierwszej w swoim rodzaju inicjatywie. Jest to partnerstwo korzystne dla obu stron - firma Creative wprowadza swoją technologię i produkty do światowego sportu i odbiorców. BWF jest pierwszym organem sportowym, który wprowadza przełomową technologię audio do swoich imprez. Ponad 700 milionów fanów badmintona może teraz cieszyć się realistycznymi transmisjami badmintona na żywo przez swoje słuchawki. Zmieniając jakość dźwięku bezpośrednio ze źródła, zapewniamy fanom najlepsze miejsce na arenie do badmintona, uderzenia, kino i tak dalej, w zaciszu ich własnych domów. Jest to tak bliskie rzeczywistości, jak to tylko możliwe, bez fanów wracających na arenę. Oprócz tworzenia przestrzenności i poprawy immersji, SXFI LIVE pozwoli ludziom usłyszeć więcej szczegółów z meczów, dzięki bardzo szerokiej scenie dźwiękowej w porównaniu ze zwykłym dźwiękiem.

SXFI LIVE pojawi się we wszystkich najważniejszych głównych turniejach BWF w 2021 roku, w tym w TOTAL BWF Sudirman Cup, finałach TOTAL BWF Thomas i Uber Cup, Mistrzostwach Świata BWF i finałach HSBC BWF World Tour.

Źródło: Creative

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zapewnianie bezpieczeństwa społeczności TikToka to najwyższy priorytet platformy, która na bieżąco monitoruje charakter publikowanych treści. Platforma opublikowała właśnie Raport Transparentności, w którym przedstawia swoje działania podjęte w drugiej połowie 2020 roku, mające chronić jej społeczność przed szkodliwymi i fałszywymi treściami.
W ubiegłym tygodniu sąd w Mińsku w bezprecedensowym wyroku skazał dwie dziennikarki Biełsatu Kaciarynę Andrejewą i Darię Czulcową na dwa lata kolonii karnej za relacjonowanie w listopadzie 2020 r. manifestacji po zamordowaniu Ramana Bandarenki. W proteście przeciwko temu wyrokowi i w obronie wolności słowa redakcja Radia TOK FM przygotowała specjalne nagranie wideo ze słowami...
Dominika Chachuła dołącza do zespołu Lvl Up Media
Dominika Chachuła dołączyła do zespołu LVL UP MEDIA na stanowisku Junior E-commerce  Specialist.  Do  jej  zadań  należy  wsparcie  i  analiza  e-commerce’owych kanałów dystrybucji oraz współpraca z klientami agencji.
Swiatłana Cichanouska i Adam Michnik o wolności dla Białorusi
Czy walczących o wolność Białorusinów reżim może jeszcze pokonać? Jak Polacy mogą im pomóc? – o tym rozmawiał Adam Michnik z przywódczynią białoruskiej opozycji Swiatłaną Cichanouską. Nagranie ze spotkania będzie można obejrzeć już od najbliższego czwartku, 25 lutego br. od godz. 20:00 na Wyborcza.pl. Ekskluzywny dostęp do rozmowy będą mieć...
Wiosna w Telewizji WP przebudzi widzów z zimowego snu. Ramówkę wypełnią nowe, inspirujące produkcje własne oraz dobrze znane już widzom formaty.  Pomogą odkryć w sobie piękno, odświeżyć i przearanżować dom, zainspirują do stworzenia idealnej strefy wypoczynku na działce oraz dostarczą pomysłów na majówkowe grillowanie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764