logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CU dla Międzynarodowych Targów Poznańskich Pol-Eco System

  PR 14.11.2018, przeczytano 231 razy
ilustracjastrzałka

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited została wybrana do obsługi komunikacji najważniejszego w branży ochrony środowiska wydarzenia - Targów POL-ECO SYSTEM.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cu-dla-miedzynarodowych-targow-poznanskich-pol-eco-system,380142,artykul.html

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM oraz integralna ich część przestrzeń konferencyjno-wystawiennicza EkoSfera, to największe i najważniejsze wydarzenia w branży ochrony środowiska, a także gospodarki komunalnej w  Europie Środkowo – Wschodniej.

Communication Unlimited było odpowiedzialne za zintegrowaną obsługę komunikacyjną targów. Agencja przygotowała reklamy w prasie ogólnopolskiej, nowy layout strony internetowej i mastery do kampanii bannerowej w Google. Odpowiadała także za  przygotowanie i realizację działań media relations oraz komunikację w mediach społecznościowych.

- Jest nam niezmiernie miło, że Międzynarodowe Targi Poznańskie doceniły nasze wieloletnie doświadczenie i wybrały do współpracy Communication Unlimited. Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam obsługi największego wydarzenia w branży ochrony środowiska – mówi Elżbieta Wojtczak CEO  Communication Unlimited.

Informacje o Targach POL-ECO SYSTEM i EkoSferze ukazały się w najważniejszych mediach ekonomiczno-gospodarczych oraz branżowych. Zarówno targi, jak i konferencja spotkały się bardzo dobrym odbiorem społecznym.  W wydarzeniu uczestniczyło blisko 7 000 gości z kraju i zagranicy. Uczestniczyli w nich najważniejsi decydenci, politycy, przedstawiciele administracji, świata nauki i biznesu. Podczas trzech dni swoje produkty i usługi z zakresu ochrony środowiska oraz gospodarki komunalnej przedstawiło 400 firm z 14 krajów. Zaprezentowano m.in. 17 premier oraz 39 nowości.

Targi POL-ECO SYSTEM odbyły się w dniach 23-25 października 2018 r.

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Neolt – włoska jakość urządzeń do post-produkcji
Neolt specjalizuje się w produkcji urządzeń i akcesoriów do wielkoformatowej post-produkcji. Z tej włoskiej, rodzinnej fabryki z tradycjami, wychodzą na cały świat profesjonalne laminatory, piły, trymery automatyczne i wiele innych… sprytnych i ułatwiających pracę urządzeń.
Influencerzy testują produkty Aldi w ramach Wielkiego Testu sieci
ALDI rozwija kolejny etap kampanii marketingowej, która rozpoczęła się we wrześniu tego roku pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI. Głównymi bohaterami kampanii są produkty marek własnych, a do ich testowania zapraszani są klienci i influencerzy.
Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT wygrała przetarg na prowadzenie profili marki Tymbark – lidera na rynku soków, nektarów i napojów – w mediach społecznościowych.
Czytaj PL pobiło kolejny rekord – ponad 130 tysięcy przeczytanych książek w miesiąc
Ponad 130 tysięcy – tyle książek pobrali w tym roku uczestnicy akcji Czytaj PL, pobijając jednocześnie o prawie 50 procent rekord poprzedniej edycji. Polacy czytali od Islandii aż po Antarktydę – plakaty z kodami QR można było znaleźć na 4 kontynentach, w 14 krajach, blisko 1000 miejscowościach w Polsce i 28 miejscach za granicą. Aż 50 tysięcy osób specjalnie...
Iluminacje świąteczne z Polski od Kanady po Austarilę
Od mroźnego kanadyjskiego Quebecu po australijskie gorące Perth – Multidekor po raz kolejny rozświetla mapę świata! Z fabryki w Piastowie ruszyły dziesiątki tirów po brzegi zapakowanych zimowymi, świetlnymi ozdobami, które by rozjaśnić przestrzenie Paryża, Moskwy czy Madrytu pokonają ponad 45 tysięcy kilometrów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764