logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CU dla Międzynarodowych Targów Poznańskich Pol-Eco System

  PR 14.11.2018, przeczytano 205 razy
ilustracjastrzałka

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited została wybrana do obsługi komunikacji najważniejszego w branży ochrony środowiska wydarzenia - Targów POL-ECO SYSTEM.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cu-dla-miedzynarodowych-targow-poznanskich-pol-eco-system,380142,artykul.html

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM oraz integralna ich część przestrzeń konferencyjno-wystawiennicza EkoSfera, to największe i najważniejsze wydarzenia w branży ochrony środowiska, a także gospodarki komunalnej w  Europie Środkowo – Wschodniej.

Communication Unlimited było odpowiedzialne za zintegrowaną obsługę komunikacyjną targów. Agencja przygotowała reklamy w prasie ogólnopolskiej, nowy layout strony internetowej i mastery do kampanii bannerowej w Google. Odpowiadała także za  przygotowanie i realizację działań media relations oraz komunikację w mediach społecznościowych.

- Jest nam niezmiernie miło, że Międzynarodowe Targi Poznańskie doceniły nasze wieloletnie doświadczenie i wybrały do współpracy Communication Unlimited. Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam obsługi największego wydarzenia w branży ochrony środowiska – mówi Elżbieta Wojtczak CEO  Communication Unlimited.

Informacje o Targach POL-ECO SYSTEM i EkoSferze ukazały się w najważniejszych mediach ekonomiczno-gospodarczych oraz branżowych. Zarówno targi, jak i konferencja spotkały się bardzo dobrym odbiorem społecznym.  W wydarzeniu uczestniczyło blisko 7 000 gości z kraju i zagranicy. Uczestniczyli w nich najważniejsi decydenci, politycy, przedstawiciele administracji, świata nauki i biznesu. Podczas trzech dni swoje produkty i usługi z zakresu ochrony środowiska oraz gospodarki komunalnej przedstawiło 400 firm z 14 krajów. Zaprezentowano m.in. 17 premier oraz 39 nowości.

Targi POL-ECO SYSTEM odbyły się w dniach 23-25 października 2018 r.

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Obiektyw Voigtlander Nokton Vintage Line 75 mm F1.5 Aspherical VM w ofercie Foxfoto
Z radością prezentujemy Państwu nowy obiektyw Voigtlander Nokton Vintage Line 75 mm F1.5 Aspherical VM łączący klasyczny, ponadczasowy styl z najnowszymi osiągnięciami technologii optycznej.
Inauguracja „wyspy świetlnej” – AMS rozpoczyna rewitalizację wiat przystankowych w Łodzi
Wiaty przystankowe wyposażone w ładowarki do telefonów i panel cyfrowy informujący o utrudnieniach w ruchu miejskim to już nie tylko domena Krakowa i Poznania. Nowoczesna wiata pojawiła się również w Łodzi. To na razie pilotażowe rozwiązanie. Jednak swój wygląd w ciągu roku zmieni aż 250 przystanków. Firma AMS rozpoczyna właśnie rewitalizację łódzkich wiat.  Każda z...
„Żyj, jak chcesz, bo ja już nie mogę” – VMLY&R Poland dla HBO
Ruszyła nowa kampania promująca trzeci sezon serialu „Opowieść podręcznej”. Serial jest adaptacją klasycznej powieści Margaret Atwood o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową. Za kreację aktywności realizowanych w social mediach i OOH odpowiada agencja VMLY&R Poland.
Iiyama wprowadza nowe 22-calowe monitory biurowe
Są to modele biurowe z matrycą ekranu IPS i VA o rozdzielczości Full HD, polecane szczególnie grafikom oraz projektantom. Występują w wersjach z lub bez Pivota i stopki z regulacją wysokości.
Bezpłatne spotkania z doświadczonymi fotografami, wywiady online oraz ciekawe wydarzenia branżowe to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na miłośników fotografii z okazji 10-lecia obecności Akademii Nikona w Polsce. Od momentu powstania w 2009 roku, w organizowanych przez Akademię Nikona kursach i warsztatach udział wzięło już ponad 15 000 uczestników....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764