logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CU dla Międzynarodowych Targów Poznańskich Pol-Eco System

  PR 14.11.2018, przeczytano 193 razy
ilustracjastrzałka

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited została wybrana do obsługi komunikacji najważniejszego w branży ochrony środowiska wydarzenia - Targów POL-ECO SYSTEM.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cu-dla-miedzynarodowych-targow-poznanskich-pol-eco-system,380142,artykul.html

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM oraz integralna ich część przestrzeń konferencyjno-wystawiennicza EkoSfera, to największe i najważniejsze wydarzenia w branży ochrony środowiska, a także gospodarki komunalnej w  Europie Środkowo – Wschodniej.

Communication Unlimited było odpowiedzialne za zintegrowaną obsługę komunikacyjną targów. Agencja przygotowała reklamy w prasie ogólnopolskiej, nowy layout strony internetowej i mastery do kampanii bannerowej w Google. Odpowiadała także za  przygotowanie i realizację działań media relations oraz komunikację w mediach społecznościowych.

- Jest nam niezmiernie miło, że Międzynarodowe Targi Poznańskie doceniły nasze wieloletnie doświadczenie i wybrały do współpracy Communication Unlimited. Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam obsługi największego wydarzenia w branży ochrony środowiska – mówi Elżbieta Wojtczak CEO  Communication Unlimited.

Informacje o Targach POL-ECO SYSTEM i EkoSferze ukazały się w najważniejszych mediach ekonomiczno-gospodarczych oraz branżowych. Zarówno targi, jak i konferencja spotkały się bardzo dobrym odbiorem społecznym.  W wydarzeniu uczestniczyło blisko 7 000 gości z kraju i zagranicy. Uczestniczyli w nich najważniejsi decydenci, politycy, przedstawiciele administracji, świata nauki i biznesu. Podczas trzech dni swoje produkty i usługi z zakresu ochrony środowiska oraz gospodarki komunalnej przedstawiło 400 firm z 14 krajów. Zaprezentowano m.in. 17 premier oraz 39 nowości.

Targi POL-ECO SYSTEM odbyły się w dniach 23-25 października 2018 r.

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Paweł Wojtak wraca do Isobar Polska
Paweł Wojtak objął stanowisko Design Studio Directora. Odpowiada za zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem graficznym agencji.
Marta Krzemińska wraca do zespołu agencji Peppermint powered by Quad
Na stanowisku Account Managera wesprze dział obsługi klienta.
„5 kroków do przewagi konkurencyjnej” w kampanii Integart
Posiadasz drukarnię wielkoformatową? Chciałbyś odnieść sukces w swojej branży? Najnowsza kampania Integart i działania z nią związane mają za zadanie w tym pomóc. Spotkania w formule „5 kroków” odbędą się w czterech miastach w Polsce: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Start już 9 maja.
Wiosenne warsztaty artystyczne z Tikkurila
W przedświąteczny weekend wiosna zawitała u nas na dobre. A wszystko za sprawą „Wiosennych warsztatów artystycznych”, które firma Tikkurila zorganizowała w Galerii Raj w Dębicy. Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, dzieci i rodzice wspólnie z Tikkurila dekorowali doniczki na wiosenne kwiaty.
Canon podczas targów Fespa 2019
Podczas zbliżających się targów FESPA 2019 (14-17 maja 2019 r., Monachium, Niemcy) Canon – stoisko B5-E30 – zaprezentuje ofertę dla producentów oznakowania i grafiki, dzięki której będą oni mogli rozwijać swój biznes. W strefie Canon można będzie sprawdzić w jaki sposób zwiększona wydajność operacyjna i wysokomarżowe aplikacje...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764