logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CU finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku

  PR 20.11.2018, przeczytano 288 razy

Communication Unlimited (CU) zostało finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego w kategorii Master of Business.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cu-finalista-konkursu-przedsiebiorca-roku,380209,artykul.html

Konkurs Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii. Jego celem jest docenienie tych wszystkich, który tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa, działają na rzecz gospodarki i społeczności.

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu. Kapituła, w której zasiadają  przedstawiciele świata biznesu i świata nauki zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień w pięciu kategoriach: Master of Business, Innowacja/Innowator Roku, Przedsiębiorca Społeczny, Startup UW oraz Startup Wydziału Zarządzania UW.

Finalistą konkursu w kategorii Master of Business została agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.

- Jesteśmy agencją, która dostarcza nowoczesne rozwiązania zintegrowanego marketingu od opracowania strategii marki, PR, poprzez koncepcje kreatywne, ich realizację we wszystkich kanałach komunikacji, po analizę, planowanie i zakup mediów. Wyróżnienie przez kapitułę konkursu UW to dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że doceniono naszą innowacyjność i realizowanie twórczych pomysłów – mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

CU jest jedną z trzech firm, które znalazły się wśród tegorocznych finalistów kategorii Master of Business. Wyróżnienie dostała firma Laurens Coster, zajmująca się komunikacją marketingową, a nagrodę główną Centrum Słuchu i Mowy Medincus

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bluerank z dwiema nagrodami w European Search Awards 2019
Podczas gali w Budapeszcie rozdano najważniejsze, doroczne nagrody europejskie w obszarach SEO, PPC, Digital i Content Marketing. Dwie nagrody European Search Awards 2019 zdobyła firma Bluerank, będąc najlepszą w kategoriach  Best use of search – Retail oraz Pan European Campaign. To już dziewiąta i dziesiąta statuetka ESA na koncie agencji.
Glass: the Lions for Change oraz Titanium Lion dla „Ostatniego Twojego Weekendu”
"Ostatni Twój Weekend", zrealizowany przez VMLY&R Poland, Wavemaker, Papaya Films i Facebook dla Gazeta.pl i partnerów - Mastercard, BNP Paribas Bank Polska i Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zdobył Grand Prix w kategorii Glass: the Lions for Change oraz Titanium Lion. Dodatkowo, VMLY&R Poland została wybrana Agencją Roku 2019 Cannes Lions w kategoriach...
Uwaga specjaliści od namingu: Konkurs na nazwę planety!
Międzynarodowa Unia Astronomiczna (IAU) wraz z Polskim Towarzystwem Astronomicznym (PTA) ogłaszają ogólnonarodowy konkurs na nazwy dla planety pozasłonecznej i jej gwiazdy. To część globalnej inicjatywy podjętej w ramach obchodów stulecia IAU – każdy kraj otrzymuje prawo nadania nazwy jednej gwieździe oraz krążącej wokół niej planecie. Swoje...
Golden Arrow 2019: Znamy wyniki konkursu!
Ogoszono wyniki Golden Arrow 2019 - konkursu efektywności i innowacyjności narzędzi komunikacji marketingowej organizowanego przez VFP Communications oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.
ING wyróżniony w konkursie Golden Arrow za działania marketingowe
W tegorocznej edycji konkursu Golden Arrow ING Bank Śląski został doceniony za efektywność i innowacyjność działań marketingowych. Bank otrzymał nagrodę główną w kategorii digital marketing – SEM, wyróżnienie w kategorii wideo za cykl filmów – „Prosto o pieniądzach” oraz dodatkowe wyróżnienie w kategorii open za e-learning o prostym języku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764