logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CU finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku

  PR 20.11.2018, przeczytano 347 razy

Communication Unlimited (CU) zostało finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego w kategorii Master of Business.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cu-finalista-konkursu-przedsiebiorca-roku,380209,artykul.html

Konkurs Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii. Jego celem jest docenienie tych wszystkich, który tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa, działają na rzecz gospodarki i społeczności.

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu. Kapituła, w której zasiadają  przedstawiciele świata biznesu i świata nauki zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień w pięciu kategoriach: Master of Business, Innowacja/Innowator Roku, Przedsiębiorca Społeczny, Startup UW oraz Startup Wydziału Zarządzania UW.

Finalistą konkursu w kategorii Master of Business została agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.

- Jesteśmy agencją, która dostarcza nowoczesne rozwiązania zintegrowanego marketingu od opracowania strategii marki, PR, poprzez koncepcje kreatywne, ich realizację we wszystkich kanałach komunikacji, po analizę, planowanie i zakup mediów. Wyróżnienie przez kapitułę konkursu UW to dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że doceniono naszą innowacyjność i realizowanie twórczych pomysłów – mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

CU jest jedną z trzech firm, które znalazły się wśród tegorocznych finalistów kategorii Master of Business. Wyróżnienie dostała firma Laurens Coster, zajmująca się komunikacją marketingową, a nagrodę główną Centrum Słuchu i Mowy Medincus

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na aranżację wystawy stałej Muzeum Książąt Lubomirskich
Zakład Narodowy im. Ossolińskich oraz Fundacja Art Transparent zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji aranżacji wystawy stałej przyszłego Muzeum Książąt Lubomirskich. Prace konkursowe można składać do 20 kwietnia 2020 r. Pula nagród wynosi 60 tysięcy złotych. 
Konkurs na identyfikację wizualną Klastra IT
Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie ogłasza konkurs na zaprojektowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej dla Klastra IT. 
Przedmiotem konkursu jest projekt plakatu XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „ULICZNICY” w Gliwicach. Do wygrania jest 3 tys. zł i nagrody rzeczowe.
Polska widziana przez tysiące obiektywów
Świat się zmienia na naszych oczach, codziennie budzimy się w nowej rzeczywistości, a gdzie to nas zaprowadzi? Tego nikt nie wie. Na przestrzeni lat, fotografowie dokumentowali otoczenie, tworząc nie tylko pamiątkę ale i obraz przeszłości.
Konkurs: Przestrzeń publiczna w czasach zarazy
Instytut Dizajnu w Kielcach zaprasza do wzięcia udziału w otwartym konkursie „Przestrzeń publiczna w czasach zarazy”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764