logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CU finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku

  PR 20.11.2018, przeczytano 338 razy

Communication Unlimited (CU) zostało finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego w kategorii Master of Business.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cu-finalista-konkursu-przedsiebiorca-roku,380209,artykul.html

Konkurs Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii. Jego celem jest docenienie tych wszystkich, który tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa, działają na rzecz gospodarki i społeczności.

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu. Kapituła, w której zasiadają  przedstawiciele świata biznesu i świata nauki zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień w pięciu kategoriach: Master of Business, Innowacja/Innowator Roku, Przedsiębiorca Społeczny, Startup UW oraz Startup Wydziału Zarządzania UW.

Finalistą konkursu w kategorii Master of Business została agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.

- Jesteśmy agencją, która dostarcza nowoczesne rozwiązania zintegrowanego marketingu od opracowania strategii marki, PR, poprzez koncepcje kreatywne, ich realizację we wszystkich kanałach komunikacji, po analizę, planowanie i zakup mediów. Wyróżnienie przez kapitułę konkursu UW to dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że doceniono naszą innowacyjność i realizowanie twórczych pomysłów – mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

CU jest jedną z trzech firm, które znalazły się wśród tegorocznych finalistów kategorii Master of Business. Wyróżnienie dostała firma Laurens Coster, zajmująca się komunikacją marketingową, a nagrodę główną Centrum Słuchu i Mowy Medincus

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network z nagrodą w konkursie Digital Signage Awards 2020
Niestandardową, innowacyjną kampanię dla telewizji Fox, promującą serial „Chicago Fire”, poświęcony służbom ratowniczym, docenili najlepsi fachowcy w branży światowej. Nagroda Digital Signage Award przyznawana jest za niestandardowe, kreatywne i innowacyjnie technologicznie kampanie oraz za nadzwyczajne rozwiązania na polu digital signage, z wykorzystaniem cyfrowych nośników...
Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” nagrodzona przez Communication Arts
Communication Arts, czasopismo dla osób zajmujących się profesjonalnie komunikacją wizualną, ogłosiło zwycięzców 61 edycji dorocznego konkursu ilustracyjnego. Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku trafiła do ścisłego grona tegorocznych laureatów.
Kreatywna Generacja Z pokazuje, jak znaleźć złoty środek
Ruszyła 10-ta edycja Międzynarodowego Konkursu Graficznego, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Genezą konkursu jest rozwijanie kreatywności młodych grafików, a tegorocznym tematem, który daje artystom pole do popisu jest „Za dużo, za mało”.
IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands
Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.
Wystawa najlepszych polskich okładek 2019 roku – Konkurs 30/30
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2019 roku przedstawili tytułowych 30-tu finalistów, których prace będzie można oglądać od 27 marca 2020 roku na wystawie w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764