logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CU finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku

  PR 20.11.2018, przeczytano 272 razy

Communication Unlimited (CU) zostało finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego w kategorii Master of Business.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cu-finalista-konkursu-przedsiebiorca-roku,380209,artykul.html

Konkurs Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii. Jego celem jest docenienie tych wszystkich, który tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa, działają na rzecz gospodarki i społeczności.

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu. Kapituła, w której zasiadają  przedstawiciele świata biznesu i świata nauki zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień w pięciu kategoriach: Master of Business, Innowacja/Innowator Roku, Przedsiębiorca Społeczny, Startup UW oraz Startup Wydziału Zarządzania UW.

Finalistą konkursu w kategorii Master of Business została agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.

- Jesteśmy agencją, która dostarcza nowoczesne rozwiązania zintegrowanego marketingu od opracowania strategii marki, PR, poprzez koncepcje kreatywne, ich realizację we wszystkich kanałach komunikacji, po analizę, planowanie i zakup mediów. Wyróżnienie przez kapitułę konkursu UW to dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że doceniono naszą innowacyjność i realizowanie twórczych pomysłów – mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

CU jest jedną z trzech firm, które znalazły się wśród tegorocznych finalistów kategorii Master of Business. Wyróżnienie dostała firma Laurens Coster, zajmująca się komunikacją marketingową, a nagrodę główną Centrum Słuchu i Mowy Medincus

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gala „Zaprojektowane po ludzku”
Uroczystą galą w Warszawie redakcja Gazety Wyborczej podsumowała w sobotę 13 kwietnia akcję "Zaprojektowane po ludzku", której partnerem była Amica. Od października 2018 roku promowano ideę designu uwzględniającego potrzeby, zachowania i oczekiwania użytkowników, organizowano warsztaty edukacyjne. Na zakończenie pierwszej edycji wręczono wyróżnionym przez kapitułę...
Konkurs Benq: do wygrania monitor PD2720U i nagroda pieniężna
Dajemy Ci kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu graficznym i wygrania niesamowitych nagród. Tym razem celem jest stworzenie wygaszaczy ekranu dla naszych nowych monitorów PD DesignVue PD2720U, a nagrodą dla zwycięzcy będzie monitor PD2720U oraz 3000 EURO! Dodatkowo zwycięskie projekty będziemy prezentować również na naszej stronie internetowej, a...
Young Design 2019: Zgłoszenia do końca maja
Do 31 maja 2019 przyjmowane są zgłoszenia na konkurs YOUNG DESIGN organizowany przez IWP. Do wygrania 20 000 zł.
Agencja GREY Group Poland została najbardziej nagrodzoną polską agencją w tegorocznej edycji konkursu Innovation 2019 organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Agencja Grey zdobyła w generalnej klasyfikacji 42 punkty, wyprzedzając kolejną agencję aż o 18!
Zwycięzcy II edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Druga edycja Design by Śliwka Nałęczowska zakończyła się ogromnym sukcesem. Na konkurs nadesłano rekordową liczbę prac - ponad 2000 kreatywnych projektów nadruku na opakowanie pralin. Dwunastu laureatów odebrało nagrody podczas konferencji połączonej z wernisażem prac 15 kwietnia br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764