logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CU reklamuje motocykle Suzuki w ofercie „Sezon się rozkręca”

  PR 22.10.2020, przeczytano 223 razy
ilustracja

Ruszyła sprzedaż motocykli Suzuki z pakietem korzyści. Komunikację tej limitowanej oferty przygotowała agencja CU Communication Unlimited.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cu-reklamuje-motocykle-suzuki-w-ofercie-_sezon-sie-rozkreca_,388903,artykul.html

Wersja specjalna motocykli obejmuje wszystkie motocykle Suzuki. Limitowana oferta w połączeniu z pakietem korzyści (podgrzewane manetki, pakietowe ubezpieczenie oraz promocyjne finansowanie) i atrakcyjną ceną ma zachęcać do nabycia motocykli Suzuki w ostatnich miesiącach motocyklowego sezonu.

Autorem obecnej w internecie i mediach społecznościowych kampanii jest agencja CU Communication Unlimited, która współpracuje Suzuki Motor Poland od 2015 roku. Zakupem mediów na zlecenie CU zajął się dom mediowy Value Media.

Źródło: Communication Unlimited Sp. z o.o.

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konsorcjum firm Partner of Promotion oraz Effective Media Solutions wygrało przetarg na obsługę kampanii promocyjnej w zakresie dwóch inicjatyw Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: pierwszego w historii „Wielkiego Wyzwania: Energia” oraz Ośmiu Przedsięwzięć wpisujących się w ideę Zielonego Ładu Unii Europejskiej.
Bank Pekao S.A. startuje z serią biznesowych podcastów pod tytułem „Pekaonomia”. Do świata finansów i bankowości zaprasza Paweł Jurek, rzecznik prasowy banku.
Logo Mbanku: to samo, ale lepiej dopasowane do cyfrowego świata
Niektóre elementy kolorowego logotypu mBanku właśnie się zmieniły – w sposób niezauważalny dla większości odbiorców. Profesjonaliści zwrócą jednak uwagę na nową czcionkę, nieznacznie zmienione proporcje kolorowych pasków oraz zaktualizowaną paletę barw. Zmiany jeszcze lepiej dopasują znak banku do cyfrowych ekranów. Elementy...
W weekend rozpocznie się montaż neonu, który po renowacji sfinansowanej przez PZU, ponownie zabłyśnie na dachu kamienicy na Placu Kościuszki we Wrocławiu. Reklama „Ubezpiecz mieszkanie w PZU” to jeden z najbardziej znanych wrocławskich neonów, który od lat tworzy historyczny krajobraz tego miasta.
Klip promujący polską literaturę na świecie - New Books from Poland 2020
Instytut Książki zaprezentował film promocyjny „New Books from Poland 2020” będący światową wizytówką tegorocznego wyboru najciekawszych i najbardziej inspirujących książek polskich autorów przedstawionego w angielskojęzycznym katalogu o tym samym tytule.Instytut Książki zaprezentował film promocyjny „New Books from Poland 2020” będący...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764