logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cut The Mustard z awansem dyrektorskim

  PR 03.08.2023, przeczytano 399 razy
ilustracja

Łukasz Zarębski objął funkcję dyrektora operacyjnego w agencji Cut The Mustard. To nowe stanowisko w firmie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cut-the-mustard-z-awansem-dyrektorskim,400963,artykul.html

Łukasz będzie odpowiedzialny za realizację i rozwój strategii biznesowej związanej z budżetem i optymalizację kosztów agencji. Do jego obowiązków będzie należało również budżetowanie projektów, analizowanie wyników o charakterze finansowym i sprzedażowym.

- Wierzę, że zmiana w rozwoju zawodowym Łukasza i przejście ze stanowiska client service supervisora na dyrektora operacyjnego, pozwoli mu wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie zawodowe, co w dłuższej perspektywie przełoży się na usprawnienie procesów i optymalizację kosztów agencyjnych – mówi Karolina Witecka, Co-founderka, CEO w agencji reklamowej Cut The Mustard.

Łukasz ma ponad 11 letnie doświadczenie w branży reklamowo-marketingowej, w tym w komunikacji PR, social media, digital i relacjach influencerskich. Z Cut The Mustard związany jest od 6 lat, gdzie od 2018 roku pełnił funkcję client service supervisora. Pracował dla takich marek jak Reebok, H&M, Tyskie, Coca-Cola, Lavazza, Klarna, Metaxa, PizzaHut.

Źródło: Cut The Mustard Sp. z o.o.

www.cutthemustard.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764