logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cyfrowa Księga Pamiątkowa i monitory interaktywne na XX Gali konkursu „Nauczyciel Roku”

  PR 22.11.2022, przeczytano 187 razy
ilustracjastrzałka

Konkurs Nauczyciel Roku jest organizowany od 20 lat przez branżowy tygodnik "Głos Nauczycielski", który w tym roku obchodzi 105 urodziny. Po raz drugi – wspólnie z Fundacją Orange -  Jury przyznało także tytuł Nauczyciela Jutr@.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cyfrowa-ksiega-pamiatkowa-i-monitory-interaktywne-na-xx-gali-konkursu-_nauczyciel-roku_,398079,artykul.html

Iwona Pietrzak-Płachta, nauczycielka, bibliotekarka z Pliszczyna, została Nauczycielką Roku 2022, zaś tytuł Nauczyciela Jutr@ przyznano Aldonie Rumińskiej-Szalskiej, nauczycielce edukacji wczesnoszkolnej z Krakowa.

Gala odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Newline Interactive zadbał o multimedialną oprawę eventu, przygotował niespodziankę dla organizatora w postaci cyfrowej księgi pamiątkowej i ufundował nagrodę dla Nauczyciela Roku – 27-calowy monitor dotykowy Newline FLEX.

Konkurs Nauczyciel Roku realizuje wiele celów, ale przede wszystkim ma ogromny wkład w podnoszenie prestiżu zawodu nauczyciela. Docenia ludzi z pasją, którzy kochają to co robią i  nie wahają się o tym mówić. Laureaci poprzednich edycji przygotowali film na otwarcie gali, który został wyświetlony na 86-calowym monitorze Newline Mira. Urządzenie wyświetlało obraz, który miał w podstawie blisko dwa metry i ponad metr wysokości. To, w połączeniu z rozdzielczością 4K oraz technologią Optical Bonding gwarantującą szeroki kąt widzenia dało znakomitą widoczność materiałów z każdego miejsca w sali. Na monitorze wyświetlane były materiały partnerów i prezentacja towarzysząca wydarzeniu.

- Monitor ustawiliśmy w centralnym miejscu Sali Balowej. To bardzo prestiżowe miejsce. W gali uczestniczyło wielu gości, a znaczna cześć z nich przemawiała do zgromadzonych. W takiej sytuacji bardzo ważna była możliwość bezprzewodowej obsługi i wykorzystanie komputera OPS. Dzięki temu mogliśmy uniknąć kabli i zdalnie zarządzać wyświetlanymi materiałami. - informuje Piotr Kaniecki z firmy Agraf Sp. z o.o. dystrybutora monitorów Newline na terenie Polski

Podwójny jubileusz

20. edycja Konkursu oraz 105. rocznica powstania Głosu Na­uczycielskiego została uczczona księgą pamiątkową, do której mogli wpisać się wszyscy goście. Była to niespodzianka przygotowana przez Newline Interactive dla organizatora. W  Sali Rady ustawiono 65-calowy monitor interaktywny Newline Lyra, który miał swoją premierę w 2022 r. i został zaprojektowany specjalnie dla nauczycieli

- Monitory Newline Interactive są produktami tworzonymi w komu­nikacji z nauczycielami, w odpo­wiedzi na ich sugestie i potrzeby. Dzięki temu wiemy, jak skutecz­niej wspierać nauczycieli, by lekcje były jeszcze ciekawsze i bardziej przyjazne uczniom. Nasze monitory zdały bardzo trudny egzamin w okresie pandemii, sprawdziły się jako narzędzia do nauki zdalnej i hybrydowej. Ich podstawowym atutem jest łatwość obsługi i pisanie jak po kartce papieru – informuje Piotr Morko, Newline Interactive

Przekonali się o tym uczestnicy Gali. Do elektronicznej księgi pamiątkowej mógł wpisać się każdy korzystając z monitora Newline Lyra, albo 27-calowego Newline FLEX. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu narzędzia - WHITEBOARD czyli białej tablicy. To przestrzeń do pisania lub rysowania, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać korzystając z wygodnego pisaka. Goście podkreślali dużą płynność działania i wygodę pisania.

Newline FLEX dla Nauczyciela Roku 2022

Na biurko laureatki konkursu trafił obsługiwany dotykowo, 27 – calowy monitor Newline FLEX. Urządzenie jest w pełni przygotowane do wideokonferencji – ma  2.1 High Quality System z dwoma głośnikami 5W i wbudowanym  subwooferem 10W. W obudowie zainstalowano zestaw 8 mikrofonów z redukcją szumów i echa. W zestawie jest też wysokiej klasy kamerą 4K z kątem widzenia 120° i zakresem pochylenia od -20° do 80°.

To przede wszystkim bardzo funkcjonalny sprzęt, który znacznie podnosi komfort pracy. W obudowie umieszczono fizyczne przyciski, które pozwalają na błyskawiczną regulację głośności dźwięku, wyciszenie mikrofonu  i wyłączenie/włączenie kamery. Wciśnięty przycisk świeci na czerwono – sygnalizując, że dane akcesorium nie działa. Daje to pewność i kontrolę. W czasie rzeczywistym, podczas wideokonferencji można wygodnie i precyzyjnie edytować dokumenty, poprawić materiały czy wskazywać konieczność zmian w projektach. Dzięki rysikowi, który jest w zestawie te czynności wykonuje się wygodnie i precyzyjnie.

- Pani Iwona Pietrzak-Płachta otrzymała tytuł Nauczyciela Roku 2022 i cieszymy, że mogliśmy jej przekazać Newline FLEX, który dołączył do Wypożyczalni Skrzydeł i czarodziejskiej różdżki. Mamy nadzieje, że monitor pomoże rozwijać super moce, którymi z pewnością Pani Iwona jest obdarzona.– podsumowuje Piotr Morko

Źródło: Newline Interactive

www.newline.solutions

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764