WIADOMOŚCI

Cyfrowe Dni Otwarte Heidelberg Polska

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 01.12.2017, przeczytano 256 razy
ilustracjastrzałka
Cyfrowe Dni Otwarte Heidelberg Polska

Prinect Coating Editor pozwala tworzyć maski pod lakier wybiórczy i biel kryjącą aplikowane podczas jednego przejścia arkusza przez maszynę cyfrową Heidelberg Versafire CV.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cyfrowe-dni-otwarte-heidelberg-polska,34675,artykul.html

W zakończonych właśnie Cyfrowych Dniach Otwartych „Odkryj więcej możliwości. Versafire”, które odbyły się w siedzibie firmy Heidelberg Polska przy ul. Popularnej 82 w Warszawie udział wzięło kilkudziesięciu przedstawicieli drukarni offsetowych i cyfrowych.

Podczas imprezy pokazano maszynę do druku cyfrowego Heidelberg Versafire CV umożliwiającą drukowanie kolorami specjalnymi (aple lub wybiórczo – biały, neonowy żółty, neonowy różowy i lakier). Zaprezentowano drukowanie na ponadstandardowych formatach arkuszy, lakierowanie inline, foliowanie foliami offsetowymi oraz skuteczne i niepowodujące pięknieć lakieru bigowanie.

Linia maszyn cyfrowych Versafire to wszechstronne urządzenia do produkcji cyfrowej krótkich nakładów, produkcji z danymi zmiennymi w połączeniu z szeroką gamą podłoży i znakomitym współczynnikiem cena/wydajność.

ilustracjastrzałka

Źródło: Heidelberger Druckmaschinen AG

www.heidelberg.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 15.12.2017, 116 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone