logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin

  PR 05.12.2022, przeczytano 177 razy
ilustracjastrzałka

Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cykl-szkoleniowy-cad-projekt-design-z-grupa-tubadzin,398243,artykul.html

Od wielu lat CAD Projekt jest partnerem Grupy Tubądzin we współpracy z projektantami. Firma jest również partnerem i sponsorem konkursu Tubądzin Design Awards. W tym roku wspólnie zrealizowali dla projektantów cykl szkoleń zatytułowany Cad Projekt Design - Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście.

Kursy dla projektantów odbyły się w sześciu miastach w całym kraju: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i w Łodzi. Założeniem projektu były spotkania w wyjątkowych aranżacjach stanowiących inspirację dla nowych architektonicznych wizji, takich jak Elektrownia Powiśle, Concordia Design czy Vienna House Adel’s.

Uczestnicy szkoleń CAD Projekt DESIGN mieli okazję na poszerzenie umiejętności i wiedzy z zakresu projektowania. Trenerzy Anna Sosnowska i Marcin Łukaszczyk opowiadali m.in. o sposobach na szybkie projektowanie, pomysłach na dekorowanie wybranych pomieszczeń czy profesjonalny rendering. W programie znalazły się również prezentacje przygotowane przez Grupę Tubądzin. Nową ofertę, możliwości projektowe oraz zastosowanie produktów marki przedstawiali: Ewa Kryszkiewicz (manager działu rozwoju i współpracy z architektami), Tomasz Smus (architekt Grupy Tubądzin) i Krzysztof Kulig (product manager w Grupie Tubądzin).

- Nie tylko dla uczestników, ale również dla nas jako prowadzących, cykl Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście był wspaniałym czasem spotkań ze środowiskiem projektowym z całego kraju. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać architektów i pracować z utalentowanymi projektantami – mówi Ewa Kryszkiewicz, manager działu rozwoju i współpracy z architektami Grupy Tubądzin. - CAD Projekt jest naszym partnerem biznesowym, z którym realizacje na płaszczyźnie produktowej i kreatywnej dają widoczny odzew na rynku projektantów. Przed nami kolejny rok, kolejne projekty i merytoryczne spotkania. . Przygotowujemy potężną dawkę wiedzy projektowej i biznesowej oraz doświadczeń mających wpływ na wzmocnienie efektywności pracy projektanta i architekta.

Cykl CAD Projekt DESIGN Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście przyciągnął 350 uczestników. 50 godzin aktywnych warsztatów pozwoliło architektom poszerzyć swoje portfolio o kolejne inspirujące spotkanie z ekspertami z branży. Organizatorzy już planują kolejne wydarzenia w przyszłym roku.

Źródło: Grupa Tubądzin

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764