logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cztery nominacje dla VMLY&R Poland w konkursie Kreatura

  PR 19.11.2021, przeczytano 189 razy

W Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura 2021 jury przyznało 62 nominacje. Wśród nich znalazły się projekty: "Gdzie są nasze patronki?" realizowany dla Banku BNP Paribas oraz przygotowana we współpracy z agencją Przestrzeń kampania dla marek Decathlon i IKEA - "Lepszy dom sprawdza się w sporcie". Dodatkowo, duet specjalistów z VMLY&R został nominowany w kategorii Kreatura X dedykowanej młodym adeptom branży kreatywnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cztery-nominacje-dla-vmlyandr-poland-w-konkursie-kreatura,393834,artykul.html

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. Organizatorem konkursu jest Media Marketing Polska - najstarszy ogólnopolski magazyn oraz serwis internetowy poświęcony mediom, reklamie i marketingowi.

W tym roku w konkursie zgłoszono rekordową liczbę aż 176 prac. W kategoriach było kilka nowości - m.in. rozbudowana, specjalna kategoria dla podcastów. Po raz drugi pojawiła się kategoria Marketing w czasie pandemii, a po raz trzeci kategoria dla młodych kreatywnych - Kreatura X, do której brief przygotowała marka Škoda.

Kreatura

Projekt "Gdzie są nasze patronki?" realizowany dla Banku BNP Paribas został nominowany w kategorii Kampania społeczna/CSR – działania CSR firm i marek.

Z kolei przygotowana we współpracy z agencją Przestrzeń kampania dla marek Decathlon i IKEA - "Lepszy dom sprawdza się w sporcie" otrzymała nominację w dwóch kategoriach: Marketing w czasie pandemii – projekty marketingowe marek oraz Digital – social media.

Kreatura X

Na konkursowy brief odpowiedział duet młodych specjalistów VMLY&R, który przygotował prezentację "Wybierz swoją drogę!", będącą odpowiedzią na brief marki Škoda. Nominacje otrzymali: Aleksandra Grzegorkiewicz, senior community moderator oraz Szymon Ślęzak, PR & communications specialist.

Obrady jury trwały dwa dni i odbywały się pod kierownictwem Karoliny Witeckiej, CEO agencji Cut the Mustard.

Kameralna gala wręczenia nagród odbędzie się 25 listopada. Jej transmisji na żywo zostanie przeprowadzona na profilu MMP w serwisie Facebook.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kompania Piwowarska oraz jej dwie marki docenione w konkursie KTR
Podczas gali KTR i Innovation 2021 kampanie dwóch marek Kompanii Piwowarskiej: Tyskie i Żubr otrzymały łącznie 11 nagród. Lider polskiego rynku piwa otrzymał tytuł Reklamodawcy Roku.
Platige Image i Dobro z prestiżowymi nagrodami
W trakcie zeszłotygodniowej gali shots Awards EMEA 2021 cinematic Platige Image, zapowiadający grę Resident Evil Village zdobył Bronze Award w kategorii AD: Animacja 3D. Produkcje Platige nominowane były łącznie w dwóch kategoriach, dwie produkcje rywalizowały w kategorii Animacja 3D, a jedna w kategorii VFX. Platige po raz trzeci z rzędu otrzymał tytuł studio postprodukcyjne roku...
Dagmara Witek-Kuśmider, Chief Creative Officer, Publicis Worldwide Poland będzie reprezentować Polskę w jury Gerety Awards 2022.
Aż cztery nagrody w Konkursie Twórców Reklamy 2021 w kategorii Komunikacja oraz brąz w Konkursie Innovation 2021 w kategorii Innowacje w komunikacji, zdobyła kampania „Gdzie są nasze Patronki?” Banku BNP Paribas. Nominację do „miecza” KTR otrzymała także kampania „Bank zmieniającego się świata”. Bank zdobył również nagrodę główną w kategorii Kampania...
Kreatury 2021 rozdane
Wczoraj (25 listopada) odbyła się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura”. Redakcja miesięcznika „Media Marketing Polska” wręczyła statuetki za najbardziej oryginalne i nieszablonowe projekty marketingowe w 2021 r. Przyznano 21 nagród głównych. Wręczono także 25 wyróżnień i jedną nagrodę specjalną.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764