logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cztery osoby z VMLY&R nominowane do Young Creatives Eurobest 2020

  PR 13.11.2020, przeczytano 357 razy
ilustracja

Znamy laureatów i nominowanych Young Creatives Eurobest 2020. Wśród nich Kasia Rasińska i Maciej Kaczorowski oraz Marta Marciniak-Płomińska i Joanna Juchacz, reprezentujący VMLY&R Poland.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cztery-osoby-z-vmlyandr-nominowane-do-young-creatives-eurobest-2020,389160,artykul.html

W tym roku młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem, który miał na celu zachęcenie polskich rodzin do zapoznania się z ideą flexitarianizmu i wprowadzenia założeń diety do swoich nawyków żywieniowych.

Zwycięzcami tegorocznej edycji został duet: Paweł Szlęk i Monika Braksal z agencji Feeders. Dodatkowo, jury spośród 26 startujących zespołów wskazało 3 nominacje. Dwie z nich trafiły w ręce pracowników agencji VMLY&R - Kasi Rasińskiej i Macieja Kaczorowskiego oraz Marty Marciniak-Płomińskiej i Joanny Juchacz.

W tym roku uczestnicy walczyli w trybie online. Zwycięski zespół będzie reprezentował Polskę podczas europejskich eliminacji Young Creatives Integrated Competition, które odbywają się w tej samej formie, od 13 do 18 listopada.

Organizatorami konkursu są Eurobest, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz KTR.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje runda finałowa „Świeć się z Energą
Internauci wybrali już 16 najpiękniej udekorowanych świątecznie polskich miast. Teraz mistrzowie województw powalczą o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i charytatywne nagrody w ramach „Świeć się z Energą”. Finałowa runda głosowania w 12. edycji plebiscytu właśnie się rozpoczyna – potrwa od 14 do 25...
Kampania Corega z brązową statuetką Effie Awards Europe 2020
W konkursie Effie Awards Europe 2020 w kategorii Best of Europe - FMCG kampania "9 milionów powodów" zrealizowana dla marki Corega należącej do koncernu GSK zdobyła brązową statuetkę. To jedyny projekt z Polski nominowany i nagrodzony w tej edycji konkursu. 
Nasza agencja otrzymała nominacje do prestiżowej nagrody Transform Awards Europe 2021. Do współzawodnictwa został wytypowany projekt rozwoju Brand Advisory dla globalnego klienta Admind, firmy ABB.
28 stycznia br. o godzinie 19:00 odbędzie się największe święto branży public relations w Polsce – Gala konkursu Złote Spinacze. Wydarzenie organizowane przez Związek Firm Public Relations po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule online.
Konkurs na identyfikację Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage
Współorganizator festiwalu filmowego EnergaCAMERIMAGE oraz Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej ogłaszają międzynarodowy konkurs na identyfikację wizualną dla nowopowstałej instytucji kultury w Toruniu (Polska). Konkurs jest dwuetapowy i ma charakter otwarty.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764