logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cztery osoby z VMLY&R nominowane do Young Creatives Eurobest 2020

  PR 13.11.2020, przeczytano 450 razy
ilustracja

Znamy laureatów i nominowanych Young Creatives Eurobest 2020. Wśród nich Kasia Rasińska i Maciej Kaczorowski oraz Marta Marciniak-Płomińska i Joanna Juchacz, reprezentujący VMLY&R Poland.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cztery-osoby-z-vmlyandr-nominowane-do-young-creatives-eurobest-2020,389160,artykul.html

W tym roku młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem, który miał na celu zachęcenie polskich rodzin do zapoznania się z ideą flexitarianizmu i wprowadzenia założeń diety do swoich nawyków żywieniowych.

Zwycięzcami tegorocznej edycji został duet: Paweł Szlęk i Monika Braksal z agencji Feeders. Dodatkowo, jury spośród 26 startujących zespołów wskazało 3 nominacje. Dwie z nich trafiły w ręce pracowników agencji VMLY&R - Kasi Rasińskiej i Macieja Kaczorowskiego oraz Marty Marciniak-Płomińskiej i Joanny Juchacz.

W tym roku uczestnicy walczyli w trybie online. Zwycięski zespół będzie reprezentował Polskę podczas europejskich eliminacji Young Creatives Integrated Competition, które odbywają się w tej samej formie, od 13 do 18 listopada.

Organizatorami konkursu są Eurobest, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz KTR.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spot reklamowy Santander Bank Polska z I miejscem w rankingu Złoty Bankier
Spot reklamowy Santander Bank Polska z Marcinem Dorocińskim został uznany za najlepszy w rankingu „Złoty Bankier 2021”. Marcin Dorociński melorecytował o pandemii w kampanii Santander Banku.
Dwa projekty McCANN Poland zostały finalistami najnowszej edycji Webby Awards – najbardziej prestiżowego konkursu digitalowego na świecie.
Good Design Award 2020 dla nowego Mitsubishi Eclipse Cross Phev
Nowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, który zadebiutuje na polskim rynku już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia 2021 roku, otrzymał właśnie prestiżową nagrodę Good Design Award 2020.
Produkcje Primemovers dla PGNiG z międzynarodowymi nagrodami
Film korporacyjny PGNiG ''Discovering Friendly Energy'' zdobył w minionym roku aż 7 międzynarodowych nagród. Inne produkcje korporacyjne z poprzednich lat stworzone przez tego producenta dla PGNiG zdobyły już łącznie 14 międzynarodowych nagród. Liczba i prestiż tych wyróżnień potwierdzają uznanie najwyższego standardu, jakości oraz profesjonalizmu, jakie rodzi współpraca...
Red Dot dla polskiej marki Opoczno
Opoczno, polski producent płytek ceramicznych i gresowych, zdobył Red Dot Award - najbardziej prestiżową nagrodę w dziedzinie wzornictwa. Została nią uhonorowana kolekcja wielkoformatowych płyt gresowych Color Crush. To międzynarodowy dowód uznania dla zmian, jakie Opoczno wprowadziło w ciągu ostatnich lat w procesie wytwarzania swoich produktów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764