logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cztery osoby z VMLY&R nominowane do Young Creatives Eurobest 2020

  PR 13.11.2020, przeczytano 1255 razy
ilustracja

Znamy laureatów i nominowanych Young Creatives Eurobest 2020. Wśród nich Kasia Rasińska i Maciej Kaczorowski oraz Marta Marciniak-Płomińska i Joanna Juchacz, reprezentujący VMLY&R Poland.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cztery-osoby-z-vmlyandr-nominowane-do-young-creatives-eurobest-2020,389160,artykul.html

W tym roku młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem, który miał na celu zachęcenie polskich rodzin do zapoznania się z ideą flexitarianizmu i wprowadzenia założeń diety do swoich nawyków żywieniowych.

Zwycięzcami tegorocznej edycji został duet: Paweł Szlęk i Monika Braksal z agencji Feeders. Dodatkowo, jury spośród 26 startujących zespołów wskazało 3 nominacje. Dwie z nich trafiły w ręce pracowników agencji VMLY&R - Kasi Rasińskiej i Macieja Kaczorowskiego oraz Marty Marciniak-Płomińskiej i Joanny Juchacz.

W tym roku uczestnicy walczyli w trybie online. Zwycięski zespół będzie reprezentował Polskę podczas europejskich eliminacji Young Creatives Integrated Competition, które odbywają się w tej samej formie, od 13 do 18 listopada.

Organizatorami konkursu są Eurobest, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz KTR.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Travelist.pl od lat znany jest na rynku nie tylko ze swojej atrakcyjnej oferty hotelowej, ale też efektywności działań marketingowych. Jego pionierska kampania performance z 2023 r., oparta na modelu MMM, przyniosła marce aż 35-procentowy wzrost efektywności w zakresie paid marketingu. Działania te, realizowane przez agencje SalesTube i Value Media dla Travelist.pl, zwyciężyły w...
Natalia Borawska, Paweł Loedl i Adam Caban w jury KTR
Troje przedstawicieli agencji VML zasiądzie w składzie tegorocznego konkursu KTR, w kategoriach: Communication, Creative Strategy oraz Technology. 
Softswiss z nagrodą za event korporacyjny
Wydarzenie korporacyjne firmy SOFTSWISS zdobyło brązowy medal w jednej z najbardziej prestiżowych na świecie nagród eventowych, Global Eventex Awards. Ta międzynarodowa firma technologiczna została wyróżniona w kategorii "Wydarzenie korporacyjne", co potwierdza jej wysoki poziom organizacji i unikalność podejścia do spotkań firmowych. SOFTSWISS słynie z...
Performics z tytułem Performanceowej Agencji Roku
W dniu 23 maja zostały ogłoszone wyniki VI edycji międzynorodowego konkursu Performance Marketing Diamonds EU, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej (e-Izbę). Tytuł Performance’owej Agencji Roku 2024 otrzymała agencja marketingu efektywnościowego Performics, należąca do Publicis Groupe.
Znamy jury 3. edycji konkursu The Next Gen of PR
W trzeciej edycji konkursu organizowanego przez Związek Firm Public Relations - The Next Gen of PR - prace PR-owców oceniać będzie jury pod przewodnictwem Agaty Zeman, Managing Director w 24/7Communication oraz wiceprezeski zarządu ZFPR. W tym roku uczestnicy zmierzą się z zadaniem konkursowym przygotowanym przez markę Coca-Cola.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764