logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cztery wzmocnienia agencji marketingu sportowego Arskom Sport Brokers

  PR 16.11.2021, przeczytano 478 razy
ilustracja

Agencje Arskom Sport Brokers rozszerzają kadrę zespołu. Do drużyny dołączyli Kamil Lewandowski (Senior Account Executive), Karol Radzikowski (Sales Specialist), Karol Sobczyński (Product Specialist) oraz Szymon Wojda (Junior Account Executive).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cztery-wzmocnienia-agencji-marketingu-sportowego-arskom-sport-brokers,393766,artykul.html

Wszyscy czterej pracownicy rozpoczęli pracę w agencji na nowo utworzonych stanowiskach, wzmacniając zespół ze względu na nowe projekty takie jak „Puchar 1000 Goli” (realizowany we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej) czy kampanie mediowo-influencerskie dla takich marek jak KFC, Oshee czy Blik. Ich kompetencje zostaną wykorzystane także przy planowanej rozbudowie poszczególnych segmentów w firmie, w szczególności dot. influencer marketingu.

Kamil Lewandowski dołączył do agencji, przechodząc z Shark Agency, gdzie pełnił rolę account managera, realizując współprace m.in. z firmami takimi jak Totalizator Sportowy, STS czy Fortuna. W Arskom Sport Brokers zajmuje się obsługą projektów, w których przewidziany jest udział ambasadorów lub mediów sportowych z portfolio agencji.

Natomiast Karol Radzikowski wzmocnił dział sprzedażowy firmy. W pracy skupi się na sprzedaży usług agencji partnerskiej Spotlight Agency i nowych produktów. Od lat funkcjonuje na styku biznesu sportowego i sprzedaży. Do tej pory pracował m.in. dla legalnego bukmachera ETOTO, a wcześniej w dziale sprzedaży sportowej Agory.

Trzecim nabytkiem Arskom Sport Brokers jest Karol Sobczyński, który jako Product Specialist zajmuje się prowadzeniem komunikacji w social mediach dla klientów ze szczególnym uwzględnieniem TikToka. Sobczyński od 9 lat funkcjonuje w świecie influencer marketingu, nowych mediach, w tym YouTube, a od półtora roku prowadzi własne konto na TikToku, mając ponad 600 tysięcy obserwujących. W Arskom Sport Brokers będzie wspierać twórców w zakresie startu i skutecznego rozwoju komunikacji w tym kanale.

Jako ostatni do zespołu dołączył Szymon Wojda, który jako Junior Account Executive został włączony przede wszystkim do działań projektowych na rzecz klientów agencji. Wojda pierwsze kroki w marketingu sportowym stawiał w Legii Warszawa, gdzie m.in. pełnił obowiązki rzecznika prasowego sekcji koszykarskiej tego klubu.

- W przeciwieństwie do tradycyjnych sportów, my okienko transferowe mamy otwarte cały rok. Jesień jest ważnym momentem nie tylko wsparcia dla bieżących projektów, ale przede wszystkim w kontekście planowania przyszłego roku. Cieszę się z szerokiego spektrum osób i ich kompetencji, które dodaliśmy i widząc, jak szybko znajdujemy pokrycie dla ich działań, już szukamy nowych lub podobnych kompetencji na rynku na przyszły rok. Wiemy już, jak docierać do core’owej grupy odbiorców sportu, chcemy w 2022 roku skupić się na nowych mediach i nowych grupach docelowych – podkreśla Marek Buklarewicz, CEO agencji Arskom i Sport Brokers.

Źródło: Arskom Sport Brokers Sp. z o.o.

www.arskom.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
Alfa TVP i Belsat TV dostępne na szóstym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej
Wprowadzenie do dystrybucji naziemnej programów TVP Alfa i Belsat TV zapewni widzom z całej Polski możliwość ich swobodnego odbioru, w szczególności tym, dla których naziemna telewizja cyfrowa jest głównym źródłem odbioru sygnału telewizyjnego. Oba kanały od 24 stycznia są nadawane w nowym standardzie DVB-T2/HEVC, w wysokiej rozdzielczości...
W ramach akcji przygotowaliśmy dwie aukcje.
Pierwsze wydanie czasopisma Murator ukazało się w styczniu 1983 roku i liczyło 64 strony. Do tej pory wydanych zostało 466 numerów miesięcznika.
To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. TVN Warner Bros. Discovery po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym tej wyjątkowej akcji. Relacje z wydarzenia będzie można oglądać od rana 29 stycznia na antenie TVN, TTV, TVN24 oraz w Playerze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764